Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2011 o 12:18, akne napisał:

Szanse, że w maju 2012 ostatnia się EK Stwora oceniam na 1%. Szacuję, że do najpóźniej
do końca stycznia 2012 sprzedamy wszystko.


No trudno. Jakoś się bez kolekcjonerki obejdę w takim razie. :-) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, zamówiłem 24.12.2012 roku (Wiem że to był świąteczny czas) dwie gry:
- Mass Effect i Mass Effect 2 z metodą odbioru w:
Odbiór osobisty w jednym z punktów odbioru osobistego

Paczka została nadana 27 Grudnia, z tego co mi wiadomo kurierem UPC.
Jednak do dzisiejszego dnia, nie wiem czy została wysłana.

Ponieważ w statusie nadal widnieje:
Twoją przesyłkę kurierską dostarcza firma UPS. Numer przesyłki będzie dostępny po jej nadaniu.

Skoro paczka została nadana, to dlaczego nie ma numeru przesyłki ?

Jak długo też może iść taka przesyłka, wybacz za moją niecierpliwość. Ale na ME polowałem już dość długi czas, i zastanawiam się kiedy wreszcie będę mógł ją odebrać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku zamówień z odbiorem osobistym nie udostępniamy klientom numerów listów przewozowych.
Muszę zgłosić do IT poprawienie informacji o numerze przewozowym w takim przypadku - dzięki za zgłoszenie.

W statusie Twojego zamówienia widzę, że paczka z Twoim zamówieniem została odebrana przez punkt odbioru w Krotoszynie o 11:20 28.12.2011, ale wciąż Twoje zamówienie nie jest oznaczone jako gotowe do odbioru.
Zaraz wyślę zapytanie do Krzyśka (osoby odpowiedzialnej za sieć punktów odbiorów), co się stało, może to jakiś babol po stronie punktu odbioru.
Czyli maksymalnie jutro do 12:00 sprawa się powinna wyjaśnić. I mam nadzieję, że jutro będziesz mógł odebrać zamówienie.
Poinformuję Cię mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że udało Ci się dziś odebrać to zamówienie - jeśli nie, to złóż mi reklamację mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 22:30, akne napisał:

Mam nadzieję, że udało Ci się dziś odebrać to zamówienie - jeśli nie, to złóż mi reklamację
mailem.


Przerwa świąteczno-sylwestrowa (czyt. zamknięte) do 2.01.2012 .. =/ Tak to jest jak się robi zakupy w środku świąt .. No cóż szkoda ..Myślałem że sylwestrową noc spędze przy ME. Dam ci znać w poniedziałek po 16:00 .

Dziękuje za zainteresowanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego Aniu w tym nowym lepszym roku 2012 :)
Oby był on obfity w świetnie sprzedające się tytuły i dobrym klientów :)
Pomyślności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mają przerwę do 02.01, to zamówienie będziesz mógł odebrać 03.01 dopiero.
Totalny brak profesjonalizmu, bo nie poinformowali nas o tym (...)
Jutro porozmawiam poważnie z Krzyśkiem, który odpowiada za punkty odbiorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 14:28, Phobos_s napisał:

Wszystkiego najlepszego Aniu w tym nowym lepszym roku 2012 :)
Oby był on obfity w świetnie sprzedające się tytuły i dobrym klientów :)
Pomyślności :)

I Tobie też ;)
Sobie życzę:
Takich wyrozumiałych klientów jak Reinvented i takich co umieją znaleźć grę w kartonie pod podwójnym dnem (vide wielki napis na paczce) i nie wydzwaniają z wulgaryzmami, że dostali pustą paczkę.
Takich wydawców, którzy nie olewają graczy, jak CD Projekt (nie jest idealny, ale i tak najlepszy w tej sferze).
Takich bestsellerów jak Skyrim, gier bez nachalnego marketingu, które bronią się same.
Takich super promocji, jakie robi systematycznie Electronic Arts, nie tylko czyszczenia magazynów w lecie i w styczniu.
Takiej doskonałej obsługi informacyjnej i handlowej jaką zapewnia nam Techland.
Takich gier, jakie robi Blizz - będzie kiedy będzie, ale da się grać i nie będzie wielkich bugów.
A prywatnie: żeby wyszła kolejna Viva Pinata, ale to najmniej realne z w/w :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 15:40, skodr napisał:

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :)

Nie łudźmy się jak co roku ;)
Ale najlepszego, mimo wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 19:47, akne napisał:

Skoro mają przerwę do 02.01, to zamówienie będziesz mógł odebrać 03.01 dopiero.


Jakoś przeżyję, chociaż i tak to wszystko bardzo się przedłużyło, tak to jest jak człowiek przez święta chciał zaoszczędzić troszkę grosza, i zamiast wybrać przesyłkę kurierską prosto do swojego domu, chciał skorzystać z punktu odbioru osobistego.

Przy okazji, Szczęśliwego Nowego Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2012 o 21:24, akne napisał:


Wiem widziałem, dziękuje . :) Nie mam się z jakiego powodu denerwować, bo wiem że wina nie leży po waszej stronie, i zawsze robicie wszystko aby klient był zadowolony.

Sprawa druga, nie ma jednak dzisiaj szansy abym odebrał swoją paczuszkę, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano rozmawiałam z Krzyśkiem, podobno ten punkt pracował jednak dziś [ocenzurowano]
Idź jutro, jeśli jutro zamówienia nie uda Ci się odebrać, to wyślij mi maila, bo na forum to wieczorem zaglądam zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 14:02, skodr napisał:

Aniu mam pytanie, czy będziecie mieli jeszcze w tej promocji 2 za 1 PKK Cenegi Dreamfalla
albo Preya?

Prawdę mówiąc, to w ogóle ich nie zamówiłam, wzięłam tylko najbardziej chodliwe rzeczy.
Ale jeśli mi się przypomnisz 16.01.2012 (koniec inwentaryzacji w Cenedze), to zamówię po kilka sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2012 o 18:53, akne napisał:

Rano rozmawiałam z Krzyśkiem, podobno ten punkt pracował jednak dziś [ocenzurowano]
Idź jutro, jeśli jutro zamówienia nie uda Ci się odebrać, to wyślij mi maila, bo na forum
to wieczorem zaglądam zwykle.


O 18:09 dostałem, wiadomość SMS z treścią odbioru mojej tak bardzo oczekiwane paczuszki, jutro. Nareszcie !
Myślę Aniu że teraz wszystko powinno być już okej, dziękuję za wsparcie i pomoc w tej sprawie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować