Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2012 o 11:09, damimav napisał:

Witam, będziecie mieli w sprzedaży "Unit 13" na PS Vita ? Premiera już 7 marca.
Lub, "Silent Hill: Book of Memories" premiera 30 marca.


Na tę chwilę polski wydawca (Sony) nie jest w stanie powiedzieć nam kiedy i w jakiej cenie "Unit 13" będzie dostępne.
Podobnie jest z Silent Hill, jeszcze nie wiemy czy w ogóle będzie dostępne w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:25, akne napisał:

Towar wjechał dziś rano, zamówienia się mielą, ale dość wolno, ale miejmy nadzieję, że
przejdą do magazynu do 18:00, a magazyn je spakuje - są przygotowani do tej akcji.

Czyli jednak jest juz porządna nadzieja :) Dzięki i spokoju przy okazji tej premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 14:46, Szw3dzik napisał:

Dziekuje za odpowiedź a czy ME 3 zostało już wysłane ?

"Towar wjechał dziś rano, zamówienia się mielą, ale dość wolno, ale miejmy nadzieję, że przejdą do magazynu do 18:00, a magazyn je spakuje - są przygotowani do tej akcji."
To napisała mi Akne, więc optymistycznie ME3 wyjdzie dziś z dostawą na jutro max pojutrze. Śledź troszkę odpowiedzi na przyszłość, bo sporo os pyta o to samo prawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 13:49, AKalemba napisał:

Takie szybkie pytanie związane z EK ME3 na xboxa. Jeżeli mieszkam w Warszawie, to jest
szansa, że paczka przyjdzie dzisiaj, więc lepiej nie ruszać się z domu? Współlokator
na uczelni, ja sam też powinienem być, ale też nie chcę żeby kurier pocałował klamkę.

Nie oferujemy takiej szybkiej dostawy :)
Dostawa do klienta kurierem odbywa się w następnym dniu roboczym po nadaniu przesyłki. W nocy paczka trafia do sortowni firmy kurierskiej, a rano odbierze ją kurier, żeby dostarczyć do klienta końcowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że moje zamówienie zmieni status z pakowanie i przygotowanie do wysyłki na wysłane z dostawą na jutro ? Czy niestety przyjdzie mi poczekać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:13, Nor2323 napisał:

Jest szansa, że moje zamówienie zmieni status z pakowanie i przygotowanie do wysyłki
na wysłane z dostawą na jutro ? Czy niestety przyjdzie mi poczekać ?


Przyłączam się do pytania.
U mnie status "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" widnieje od południa i na razie nic sie nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:26, Saladyn81 napisał:

U mnie status "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" widnieje od południa i na razie
nic sie nie zmienia.


Status na "wysłane" może się zmienić i jutro rano. Ostatnie paczki są odbierane przez kuriera gdzieś ok. 2 w nocy, więc spokojnie na 95% jutro będziecie mieli swoje egzemplarze ME 3 w swoich domach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 18:50, Nor2323 napisał:

Wojman jak zwykle idealne wyczucie czasu ;) akurat mi się zmieniło na wysłane. Jakaś
moc moda zadziałała chyba ;>

Zamówienia będą zmieniały status jeszcze gdzieś tak do 3:00, kiedy się powinny nadać ostatnie numery przewozowe.
Część zamówień nie przeszła do magazynu, niewielka część (jakieś 2%), jutro to będziemy sprawdzać, bo zwykle to nieprzechodzenie z głupich powodów wynika - np. ktoś w dziwnym formacie podał numer telefonu, albo zaplątał mu się w zamówieniu punkt odbioru już nieczynny, albo w adresie są krzoki.
Być może nasz magazyn nie zdąży wszystkiego dziś spakować, zatem bądźcie wyrozumiali: coś na łączach dziś słabo grało, wolno nam się zamówienia wpuszczały, a Dr Evil (nasz spec programista) wpuszczał i monitorował zamówienia przez 8 h bez przerwy.
Zatem ostatnie zamówienia powinny trafić do Waszych łapek najpóźniej w środę 07.03.2012, co wobec deklarowanego terminu dostawy na 08.03 brzmi dość optymistycznie.

Niniejszym pragnę podziękować Dr Evilowi za całokształt oraz Gosi z EA, która nam załatwiła poranną dostawę.
Oraz magazynowi za wyrozumiałość i w ogóle.
Oraz pewnej osobie, która sprawiła, że nie stresowałam się w weekend tą wysyłką i mogłam zająć się robieniem pizzy :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:59, akne napisał:

Niniejszym pragnę podziękować Dr Evilowi za całokształt oraz Gosi z EA, która nam załatwiła
poranną dostawę.
Oraz magazynowi za wyrozumiałość i w ogóle.
Oraz pewnej osobie, która sprawiła, że nie stresowałam się w weekend tą wysyłką i mogłam
zająć się robieniem pizzy :)


Na pewno spora w tym także Twoja zasługa. Doceniam i dziękuję.
W sobotę też robiłem pizzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest szansa załapać się na EK mass na PC ze zwrotów/nie potwierdzonych zamówień itp ? jak była by możliwość jestem chętny bo niestety nie załapałem się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 19:59, akne napisał:

Oraz pewnej osobie, która sprawiła, że nie stresowałam się w weekend tą wysyłką i mogłam
zająć się robieniem pizzy :)

Kiedy promocja z kawałkiem pizzy do każdego zamówienia? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 22:37, Thorn123 napisał:

jest szansa załapać się na EK mass na PC ze zwrotów/nie potwierdzonych zamówień itp ?
jak była by możliwość jestem chętny bo niestety nie załapałem się ...

Jest trochę niepotwierdzonych zamówień na EK na PC, ale to pewnie spóźnialscy. Ich zamówienia najwcześniej w czwartek anulują się, jeśli ich nie potwierdzą. Czyli najwcześniej 09.03 odblokujemy wolną ilość, ale raczej dopiero 12.03.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doszukać - co z preorderowymi bonusami do Mass Effect 3? Gdzie można dostać kody jak już się odebrało grę?

Gdzieś zasłyszałem że na potwierdzeniu zamówienia winien być kod, ale nigdzie nic takiego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować