Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

"pakowane i przygotowywane do wysyłki, zostanie wysłane 7.3.2012" - właśnie się pojawiło w mojej zakładce.

Pani Aniu droga - nie dałoby radę wcześniej nadać niż 07.03? (Bo mi się, kurde, fakultety szybsze szykują)

EDIT: WYSŁANE. Pani Aniu, jakie kwiaty Pani lubi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2012 o 21:07, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie Dlaczego w mim zamowieniu pojawiła sie litografia + komiks jezeli wcześniej
miałem tylko litografie to jakiś błąd czy co ?

Okazało się, że mamy lekką nadwyżkę komiksów, więc osobom, które złożyły zamówienia najwcześniej i nie miały komiksu z litografią, tylko litografię, zmieniliśmy jedno na drugie.
Uwaga: litografia znajduje się pomiędzy kartkami komiksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:21, akne napisał:

Problem z DOK polega na tym, że pracuje w mocno okrojonej obsadzie, a pracy nie ubywa,
ale to się niedługo zmieni, więc prosimy o trochę cierpliwości.


Status mojego zamówienia zmienił się na "w realizacji" ale punkt odbioru nadal nie został poprawiony... Czy to oznacza że będę musiał dopłacić 16 zł za przesyłkę mimo że potwierdzałem odbiór osobisty a po wyściu problemów z punktem odbioru prosiłem o zmianę na inny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:55, Saladyn81 napisał:

U mnie w szczegółach zamówienia jes: "pakowanie i przygotowywanie do wysyłki".
Jakby wszystko się ułożyło już jutro będę grał:)


Blokada regionalna, odpalisz dopiero w piątek przykro mi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:25, Leos8 napisał:

"pakowane i przygotowywane do wysyłki, zostanie wysłane 7.3.2012" - właśnie się pojawiło
w mojej zakładce.

Pani Aniu droga - nie dałoby radę wcześniej nadać niż 07.03? (Bo mi się, kurde, fakultety
szybsze szykują)

EDIT: WYSŁANE. Pani Aniu, jakie kwiaty Pani lubi? :)


Status zamówień zmienia się dynamicznie. To, że ktoś widzi teraz datę wysyłki 07.03, to nie znaczy, że zamówienie nie zostanie wysłane dziś - taka uroda naszego systemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 12:32, Fang napisał:

Status mojego zamówienia zmienił się na "w realizacji" ale punkt odbioru nadal nie został
poprawiony... Czy to oznacza że będę musiał dopłacić 16 zł za przesyłkę mimo że potwierdzałem
odbiór osobisty a po wyściu problemów z punktem odbioru prosiłem o zmianę na inny? :(


No niestety widzę, że DOK nie zdążył poprawić metody dostawy na odbiór osobisty.
Czy możemy zrobić tak, że odbierzesz to zamówienie i uiścisz koszt wysyłki przy odbiorze, a my Ci go (15,90) zwrócimy na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość bonusów jeszcze się nie wyczerpała, monitotujemy to na bieżąco - kiedy się wyczerpie, informacja o bonusie zniknie z karty produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2012 o 14:03, Fang napisał:

Mógłbym jednak prosić Ciebie o pomoc? Tylko na Ciebie można tu liczyć.

Miałam problem z dostępem zdalnym w weekend, a dziś rano ledwo weszłam do biura, to się okazało, że już ME3 wjechał i nie zdążyłam konsulatu przejrzeć. Wysłałam Ci maila teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 09:59, Majuuk napisał:

Przy zamawianiu zwykłej edycji Mass Effect 3 Na pc, wyskakuje błąd, a po chwili znowu
pokazuje się zamówienie, tylko że bez wliczonej ceny kuriera. Specialnie to czy błąd
jakiś ;/ ?

To był jakiś chwilowy błąd, widzę, że 04.03 udało Ci się złożyć zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 13:19, akne napisał:

No niestety widzę, że DOK nie zdążył poprawić metody dostawy na odbiór osobisty.
Czy możemy zrobić tak, że odbierzesz to zamówienie i uiścisz koszt wysyłki przy odbiorze,
a my Ci go (15,90) zwrócimy na konto?


Na pewno odbiorę bo gdzie niby teraz dostane kolekcjonerkę :> A co do zwrotu to już jak wam wygodniej. Nie wiem czy masz taką możliwość w systemie ale równie dobrze możesz mi odliczyć to od następnego zamówienia :)

PS. Jeśli to nie tajemnica ile osób pracuje w DOK-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzą plotki, że wersję PC będzie można uruchomić już jutro, ale tak naprawdę to nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2012 o 13:28, Fang napisał:

Na pewno odbiorę bo gdzie niby teraz dostane kolekcjonerkę :> A co do zwrotu to już
jak wam wygodniej. Nie wiem czy masz taką możliwość w systemie ale równie dobrze możesz
mi odliczyć to od następnego zamówienia :)

Jak Tobie wygodniej - albo zwrot 15,90 na konto, albo bon na zakupy o wartości 20 zł?
Odpisz mi w mailu.

Dnia 05.03.2012 o 13:28, Fang napisał:

PS. Jeśli to nie tajemnica ile osób pracuje w DOK-u?

Obecnie jedna i naprawdę ma ciężko, a w "sezonie" powinny być trzy.Ale będzie nowa osoba już niedługo, w końcu rekrutacja się zakończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2012 o 13:30, NeroNarmeril napisał:

Wysyłacie dzisiaj/jutro tylko kolekcjonerki ME3, czy zwykłe edycje też się załapały?

Wszystkie wersje na wszystkie platformy wysyłamy dziś, a przynajmniej się staramy. Zamówienia lecą do magazynu losowo, raz na taki produkt, raz na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już odpisałem :) Ludzie z gramu powinni cię na rękach nosić (my zresztą też). Tylko dzięki tobie niema tu kompletnego bur... bałaganu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie szybkie pytanie związane z EK ME3 na xboxa. Jeżeli mieszkam w Warszawie, to jest szansa, że paczka przyjdzie dzisiaj, więc lepiej nie ruszać się z domu? Współlokator na uczelni, ja sam też powinienem być, ale też nie chcę żeby kurier pocałował klamkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2012 o 17:44, damimav napisał:

Kolejne pytanie: Jak wygląda u was gwarancja konsoli PS Vita... chyba się mi trafił egzemplarz
z walniętym wyświetlaczem :(
Zaczynają się pokazywać białe paski na ekranie, lub ekran robi się jaskrawo biały...

Zrobiłem twardy restart konsoli i testuje czy efekt był tylko jakimś błędem czy czymś
więcej....

Pytam na przyszłość...


Jeśli problem będzie się powtarzał proszę zgłosić do nas reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować