Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 16:38, rafekx 12 napisał:

Akne-dałoby sie wysłać pre-order Empire Total War 3 marca,a nie 4,bo przecież 4 jest
premiera gry...??

Data wysyłki podana na karcie produktu jest datą premiery, ale zwykle dostajemy towar wcześniej. ETW wydanie podstawowe właśnie wjechało do nas, więc jutro będzie wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 09:38, leman-adamek napisał:

Witam

Mam pytanie??
Jeżeli chcę zamówić grę przez sklep www.gram.pl/sklep to poniosę dodatkowe koszty czy
tylko wPLN zostaną odjęte?

Pozdro.


O wykorzystaniu wPLN przeczytasz tutaj: http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=16
Zwykle wPLNami pokrywasz część ceny gry, za wysyłkę musisz zapłacisz normalną walutą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 23:27, orzech76 napisał:

witam ja bym chciał kupić wow drugi dodatek kolekcjonersa adycjie moge odebrac osobiscie
gdzi i jak ?

WoW WotLK EK możesz kupić na miejscu w naszym sklepie na stacji metra Centrum, czynne pon-pt 10-19.
Namiary i mapka są tu: http://metro.gram.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:17, Lukasaz napisał:

Witam.Czy mogę zgłosić o wymianę płyty jeśli mi się popsuła a gra nie jest zarejestrowana?
Zginęła mi ta karteczka z kodem :/

Niestety warunkiem wymiany płyty jest zarejestrowanie gry na gram.pl, a do tego potrzebny klucz rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 14:13, akne napisał:

> witam ja bym chciał kupić wow drugi dodatek kolekcjonersa adycjie moge odebrac
osobiscie
> gdzi i jak ?
WoW WotLK EK możesz kupić na miejscu w naszym sklepie na stacji metra Centrum, czynne
pon-pt 10-19.
Namiary i mapka są tu: http://metro.gram.pl/



a cena taka same 270 zł ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 14:41, orzech76 napisał:

> > witam ja bym chciał kupić wow drugi dodatek kolekcjonersa adycjie moge odebrac

> osobiscie
> > gdzi i jak ?
> WoW WotLK EK możesz kupić na miejscu w naszym sklepie na stacji metra Centrum, czynne

> pon-pt 10-19.
> Namiary i mapka są tu: http://metro.gram.pl/
>


a cena taka same 270 zł ?????


Taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam jak wprowadzic kod z wirtualnymi pieniedzmi?
po umieszczeniu produktu w koszyku chce wprowadzic kod promocyjny jednak otrzymany kod z pudelka zawiera 32 znaki razem z "-" (czterema pauzami) a mozliwosc wprowadzenia zawiera 17 znakow
lacznie mam 3 takie kody jednak nie wiem jak je wykorzystac aby moje wirualne konto sie powiekszylo a opis na tych kartkach jest jakby niezgodny.. moze popelniam blad prosze o pomoc. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym spytać dlaczego wysłaliście już zwykłe edycje Empire:Total War, ale nie wysłaliście edycji Doborowe Jednostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć na temat dodatkowej jednostki USS "Constitution" dostępnej w zwykłej edycji Empire: Total War czy będzie także dołączona do zestawu kolekcjonerskiego "Doborowe Jednostki" ? Z tego co zauważyłem, nigdzie tej informacji nie ma na gram.pl, a wiem, że zagraniczne sklepy wysyłkowe oprócz jednostek specjalnych w edycji kolekcjonerskiej dodają także do tej edycji jednostkę promocyjną :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 22:42, tab16 napisał:

Chciałbym spytać dlaczego wysłaliście już zwykłe edycje Empire:Total War, ale nie wysłaliście
edycji Doborowe Jednostki?

Zwykła edycja wjechała wczoraj do magazynu, a DJ dopiero dziś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 00:25, Taoist napisał:

Chciałbym się dowiedzieć na temat dodatkowej jednostki USS "Constitution" dostępnej w
zwykłej edycji Empire: Total War czy będzie także dołączona do zestawu kolekcjonerskiego
"Doborowe Jednostki" ? Z tego co zauważyłem, nigdzie tej informacji nie ma na gram.pl,
a wiem, że zagraniczne sklepy wysyłkowe oprócz jednostek specjalnych w edycji kolekcjonerskiej
dodają także do tej edycji jednostkę promocyjną :)


Informacje o bonusach znajdują się na karcie produktu. Kod do fregaty dostaną tylko ci, którzy zamówili zwykłą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:03, malo9zuk napisał:

witam jak wprowadzic kod z wirtualnymi pieniedzmi?
po umieszczeniu produktu w koszyku chce wprowadzic kod promocyjny jednak otrzymany kod
z pudelka zawiera 32 znaki razem z "-" (czterema pauzami) a mozliwosc wprowadzenia zawiera
17 znakow
lacznie mam 3 takie kody jednak nie wiem jak je wykorzystac aby moje wirualne konto sie
powiekszylo a opis na tych kartkach jest jakby niezgodny.. moze popelniam blad prosze
o pomoc. dzieki


Kodu rejestracji elektronicznej nie wprowadzasz do zamówienia jako kod promocyjny.
Po zalogowaniu na swoje konto w gram.pl kliknij na "Moje konto" widoczne w prawym górnym rogu ekranu.
Następnie wybierz "Zarejestruj grę" - widoczne pod belką menu gram.
Wpisz klucz rejestracji elektronicznej. Jeśli gra jest rejestrowana po raz pierwszy, to na Twoim koncie pojawią się Wirtualne Pieniądze - taka kwota, jaka jest podana na karcie rejestracji elektronicznej.
Wtedy przejdź do sklepu i jeśli dodasz do koszyka produkt, za który można zapłacić wPLN, to taka informacja się pojawi i będziesz mógł wpisać, ile wPLN chcesz wydać.
Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=16


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 11:27, akne napisał:

Informacje o bonusach znajdują się na karcie produktu. Kod do fregaty dostaną tylko ci,
którzy zamówili zwykłą edycję.



Cóż, przykra informacja. Myślałem, że akcja promocyjna będzie tak jak w zagranicznych serwisach, w tym momencie kupienie edycji kolekcjonerskiej na gram.pl nie różni się od zakupienia tego produktu w innym, bliższym punkcie. Shame on you, spece od promocji... ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w sklepie gram.pl pojawi się jeszcze xbox arcade w tej samej cenie (659.90zł). Chodzi mi o okres wakacyjny... czerwiec, lipiec, sierpień...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego koszt przesylki jest tak drogi? Czasami prawie dwukrotnie przewyzsza wartosc gry np. Stubbs Zombie kosztuje 9,90pln a z przesylka zaplacilem ok 21,00pln. Dlaczego w Anglii moge zamowic gre za 5 funtow i przesylka zawsze jest darmowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 23:36, Despeir napisał:

Dlaczego koszt przesylki jest tak drogi? Czasami prawie dwukrotnie przewyzsza wartosc
gry np. Stubbs Zombie kosztuje 9,90pln a z przesylka zaplacilem ok 21,00pln. Dlaczego
w Anglii moge zamowic gre za 5 funtow i przesylka zawsze jest darmowa?

Przesyłki pocztowe wysyłamy jako paczki priorytetowe. Wysyłka paczki do 1 kg kosztuje wg cennika Poczty Polskiej 10 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 17:13, peryfraz napisał:

Czy w sklepie gram.pl pojawi się jeszcze xbox arcade w tej samej cenie (659.90zł). Chodzi
mi o okres wakacyjny... czerwiec, lipiec, sierpień...?

W tej samej niskiej cenie na pewno już nie będzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 16:40, akne napisał:

W tej samej niskiej cenie na pewno już nie będzie dostępny.


Ale dostępny będzie w ogóle?
Jeżeli tak, w jakiej cenie, jaki okres czasowy i dokładnie które modele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:44, peryfraz napisał:


> W tej samej niskiej cenie na pewno już nie będzie dostępny.

Ale dostępny będzie w ogóle?
Jeżeli tak, w jakiej cenie, jaki okres czasowy i dokładnie które modele ?

W najbliższym czasie nie będzie żadnej dostawy, więc trudno mi powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować