Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2009 o 19:58, Nos Mucios napisał:

> Wirtualne pieniądze to promocja firmy CD Projekt a nie sklepu gram.pl, dlatego też
otrzymuje
> się je wyłącznie za zakup gier wydawanych przez CDP (i tylko przy zakupie gier CDP
można
> je wykorzystać).

Za Metal Gear Solid 4 (polski wydawca CDP :)) tez nie dostałem ani jednego wPLNa ;) dlatego
pytam skąd to embargo na konsole?


Zapytaj się konsula CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:18, tomeksmy01 napisał:

1. Kiedy będzie dostępny pre-order CoH: Chwała Bohaterom ? 2. Czy będzie dostępny przed
premierą Codename: Panzers - Zimna Wojna ? P.S Informacja o Chwale Bohaterów w planie
wydawniczy wymaga aktualizacji ;)


Pre-order na Chwałę Bohaterom wystartował wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że powiesz że to wszystko wina CDP ale pracujecie w jednym budynku ;)
Co z WPLNo manią, było coś ostatnio i znowu nas olano, klientów się tak nie olewa, naprawdę :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 15:18, lama123 napisał:

Wiem że powiesz że to wszystko wina CDP ale pracujecie w jednym budynku ;)
Co z WPLNo manią, było coś ostatnio i znowu nas olano, klientów się tak nie olewa, naprawdę
:)
Pozdrawiam.


Ja Was naprawdę wszystkich lubię i w ogóle, ale z wPLNmanią mam niewiele wspólnego.
To jest akcja CD Projektu, my jako sklep gram.pl tylko przyjmujemy zamówienia na te promocyjne produkty i robimy ich wysyłkę.
Zapytaj konsula CDP: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=38115&u=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam, ale to WY swoją marką (gram.pl) firmujecie tą całą akcję, na pewno wiesz czemu tak jest, pracujecie w jednym budynku więc nie zbywaj mnie w taki sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2009 o 16:33, lama123 napisał:

No przepraszam, ale to WY swoją marką (gram.pl) firmujecie tą całą akcję, na pewno wiesz
czemu tak jest, pracujecie w jednym budynku więc nie zbywaj mnie w taki sposób :)


Tak się składa, że od dawna nie siedzimy z CDP w jednym budynku i kontakty są rzadsze.
Ja Cię nie zbywam, po prostu nie wiem i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak długo każecie w Polsce czekać na Trainz Simulator 2009. W wielu krajach już od dawna jest w sprzedaży (nawet Rosja) a u nas to co? Z żadną częścią "Trainza" nie zwlekaliście. Zawsze w miarę na czasie choć dwa ostatnie tytuly mialy porażające błędy. A teraz...? Nie rozumiem tej zwłoki, czy w ogóle zaniechania tego tytułu. Może pani odpowiedzieć..? Pozdrawiam ''flawik".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przeciągu jakiego czasu wznowiona zostanie opcja odbioru osobistego zamówień ze sklepu gram.pl? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam troszke (chyba) glupie pytanie.
mam gre Medival II Total War z platynowej kolekcji.
mam ja juz troche dlugo i niedawno pomyslalem ze ja zarejestruje na gram.pl
Niestety zapodzialem kod czy jest jeszce jaka inna opcja zarejestrowania gry bez kodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań:
1.Premiera Empire Total War jest 4 marca,a u was jest w pre-orderze,więc czemu wysyłacie grę 4 a nie 3 jak to powinno być z p-p?
2.Kiedy wystartują na waszej stronie pre-ordery gier: Just Cause,Crystoasis,H.a.w.x-wszak ich premiery są już za kilkanaście dni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 17:22, rafekx 12 napisał:

Mam kilka pytań:
1.Premiera Empire Total War jest 4 marca,a u was jest w pre-orderze,więc czemu wysyłacie
grę 4 a nie 3 jak to powinno być z p-p?


Pre-order nie znaczy, że dostaniesz grę przed lub w dniu premiery, tylko że możesz ją zamówić wcześniej i mieć pewność, że ja dostaniesz (kiedyś ;p). Było to już w kilku tematach wałkowane ;p

Dnia 17.02.2009 o 17:22, rafekx 12 napisał:

2.Kiedy wystartują na waszej stronie pre-ordery gier: Just Cause,Crystoasis,H.a.w.x-wszak
ich premiery są już za kilkanaście dni...


Cryostasis - Cenega nie ma nawet jeszcze pre-orderu, to samo pewnie jest z H.A.W.X. Ubisoftu i Just Cause (a to nie wiem kto w Polsce wydaje ;p)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:17, Hav5ock napisał:

W przeciągu jakiego czasu wznowiona zostanie opcja odbioru osobistego zamówień ze sklepu
gram.pl? Z góry dziękuje za odpowiedź.


Jeszcze NIE MA ? Na dobrą sprawę to brzmi jak ponury żart, najpierw jakoś w styczniu miało być, potem 1 lutego, potem 9 lutego chyba i nadal nic? Co jest grane? Przyłączam się do pytania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 16:34, Outlander-pro napisał:

> W przeciągu jakiego czasu wznowiona zostanie opcja odbioru osobistego zamówień ze
sklepu
> gram.pl? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Jeszcze NIE MA ? Na dobrą sprawę to brzmi jak ponury żart, najpierw jakoś w styczniu
miało być, potem 1 lutego, potem 9 lutego chyba i nadal nic? Co jest grane? Przyłączam
się do pytania ...


Do decyzji o zmianie systemu składania zamówień z odbiorem osobistym przyczynił się m.in. niestety wysoki procent zamówień nieodebranych. Niestety zbyt wielu klientów nie traktuje poważnie takich zamówień.
Pracujemy cały czas nad nowym systemem, prosimy jeszcze o trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 16:29, Forgotten napisał:

Witam.
Kiedy obniżycie cenę Mass Effect?

Kiedy cenę zakupu obniży wydawca gry. Mass Effect był objęty zimową wyprzedażą od początku stycznia do 9 lutego, wtedy kosztował 79,90 zł, teraz cena wróciła do poprzedniego poziomu, bo promocja się skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować