Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2009 o 15:15, Vantor_Zorin napisał:

Witam czy mozna bezpiecznie przeprowadzac transakcje online po ostatnim ataku na gram.pl?


O lol. A był jakiś atak na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:15, Vantor_Zorin napisał:

Witam czy mozna bezpiecznie przeprowadzac transakcje online po ostatnim ataku na gram.pl?


Przelewy i płatności kartą są realizowane przez systemy bankowe, poza gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Właśnie oglądam sobie oferty i patrze a tu sega really kosztuje 9,90zl
czy to jest jakis błąd bo pisze "zaoszczedzasz 90 WPLN"czy jakos tak
a gdy sie wezmie do koszyka to tych 90wpln nie odlicza od konta
czy to jest jakis błąd czy po prostu taka Promocja
oto link
http://www.gram.pl/sk1_8QTiHu2_Sega_Rally.html
Sorki za zawracanie głowy ale jestem po prostu ciekaw
(Kto pyta nie bładzi :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do kwestii odbioru osobistego. Czy istnieje jakiś konkretny i rzeczywisty termin przywrócenia tej usługi.

Terminy podawane obecnie sprawiały wrażenie rzuconych "na odczepkę", byleby tylko uspokoić zainteresowanych nią klientów. (Nie piszę tego, by nakręcać jakąś kłótnię. Kilka miesięcy opóźnienia może być, nawet przy największej dozie dobrej woli, odczytane jako brak szacunku dla klienta. Można by przynajmniej, chociażby na tym forum, poinformować o zmianach terminu, a nie czekać aż ktoś to spostrzeże.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Pani Aniu, a skoro Wielkanoc tuż tuż to i Szczęść Boże ;)

Nie jestem pewien, czy to pytanie do Pani czy do Pana Grześka Z., ale zaryzykuję słów kilka do Waszej osoby.

(opis problemu)
Zmieniłem - no, upgrejdowałem nieco - swój stary komputerek - pograło by się w coś nie-aż-tak-starego.. A dokładniej w Homm 5. (teraz powinny działać bez zgrzytów)

I chciałoby się kupić Heroski... Ale tak najlepiej w wersji ''all in one'' - i nawet nie trzeba daleko szukać, była ta Złota Kolecja ...
Dlaczego all in one to chyba wiadomo - oszczędność czasu i pieniędzy ( a i paczy pewnie nie trzeba tyle ładować...)

No ale wspomnianej Kolekcji nie ma :(
Co gorsza została zmieciona nawet ze sklepów wysyłkowych itp...

Po tym przydługim wstępie pytanie jest chyba oczywiste - czy składak herosy 5 + oba dodatki powróci na półeczki (nawet te wirtualne - możę być i sklep gram.pl, w końcu Wpln może się przydadzą...) w niedalekiej przyszłości czy niekoniecznie ? Domyślam się, że jego zniknięcie mogło mieć coś wspólnego z Heroes Complete, ale ja już mam Herosy 1-4 więc sorry...

Pozdrawiam serdecznie świątecznie

Piotr Gawędzki - piotr.mefisto@wp.pl jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2009 o 08:55, LordVega napisał:

Po tym przydługim wstępie pytanie jest chyba oczywiste - czy składak herosy 5 + oba dodatki
powróci na półeczki (nawet te wirtualne - możę być i sklep gram.pl, w końcu Wpln może
się przydadzą...) w niedalekiej przyszłości czy niekoniecznie ?


U wydawcy nakład jest wyczerpany niestety i nie wiadomo, czy będzie doprodukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 09:36, Hav5ock napisał:

Wracając do kwestii odbioru osobistego. Czy istnieje jakiś konkretny i rzeczywisty termin
przywrócenia tej usługi.

Terminy podawane obecnie sprawiały wrażenie rzuconych "na odczepkę", byleby tylko uspokoić
zainteresowanych nią klientów. (Nie piszę tego, by nakręcać jakąś kłótnię. Kilka miesięcy
opóźnienia może być, nawet przy największej dozie dobrej woli, odczytane jako brak szacunku
dla klienta. Można by przynajmniej, chociażby na tym forum, poinformować o zmianach terminu,
a nie czekać aż ktoś to spostrzeże.).


Prace nad nowym system składania i obsługi zamówień z odbiorem osobistym trwają od stycznia. W tym czasie kilka rozwiązań nie spełniło oczekiwań w trakcie testów, więc musieliśmy dokonać zmian.
Teraz została jedynie kwestia zamówień pre-orderowych z odbiorem osobistym, bo to specyficzny przypadek. Nie będzie ich można łączyć z produktami dostępnymi w chwili składania zamówień.

Ze wzgledu na dotychczasowe komplikacje nie chcę podawać przybliżonego terminu przywrócenia odbioru osobistego, ale naprawdę chcemy to uruchomić w tym miesiącu.

Póki co zachęcam do bezpośredniego kontaktu z naszym sklepem w metrze - personel może zarezerwować towar lub sprowadzić pod konkretne zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co się dzieje z WPLNomanią???
już od daaawna nie było nowych rzeczy...znaczy niedawno się pojawiła jedna czy dwie gry, ale nie więcej od chyba wakacji...co się dzieje? na początku tak ładnie szło, co chwila nowe fajne rzeczy, a teraz cisza...jeśli chcieliście się pozbyć z magazynów nadmiarów to trzeba było po prostu powiedzieć że pozbywacie się nadmiarów, a nie robić cały serwis i wszystkim chętkę na nowe rzeczy...kupiłem tam trochę rzeczy, część za same wpln, część także za pieniądze...a teraz może 1 rzecz mnie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakakolwiek szansa na ponowne wydanie Planescape Torment? Kiedy już zaopatrzyłem się w Baldura, Icewinda i Fallouta brakuje mi tylko Tormenta z wielkich klasyków Black Isle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 10:19, Sh0ck13 napisał:

Kiedy do cholery wyślecie mi tego Endwara <.<
Macie 4 dni spóźnienia od planowanej wysyłki.
Doczekam się go kiedyś?:P


Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, że 4 dni temu w Polsce mieliśmy Wielki Czwartek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 14:23, Burszurasek napisał:

Chyba nie zdajesz sobie sprawy z tego, że 4 dni temu w Polsce mieliśmy Wielki Czwartek...


No tak, ale w Wielki Czwartek, tak i w Wielki Piątek, normalnie się pracuje, tylko szkoła ma wolne w tych dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2009 o 14:43, Piotrbov napisał:

No tak, ale w Wielki Czwartek, tak i w Wielki Piątek, normalnie się pracuje, tylko szkoła
ma wolne w tych dniach.


No nie wiem, czy tak normalnie. Nie byłem w stanie zamówić pizzy, a połowa sklepów była zamykana o 12. Z pocztą musiało być podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować