Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aniu, jeśli jakimś śmiesznym trafem jedno pudełko Guild Wars 2 zapodziało się pod twoim biurkiem i nie wiesz co z nim zrobić to, o ile jest to możliwe, daj mi znać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :))
Mam takie pytanko, czy byłaby możliwość żeby przedłużyć czas odebrania przesyłki z punktu odbioru, ponieważ wyszła mi taka bardzo nie na rękę sytuacja, gdyż nie będę miał możliwości odbioru gry Risen 2 Mroczne Wody 26 kwietnia, a dokładnie dopiero po długim weekendzie czyli 7 maja, czy jest taka realna możliwość żeby paczka została do tego czasu w punkcie odbioru, a ja ją napewno odbiorę tyle że trochę później..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 22:17, barsum napisał:

Aniu, jeśli jakimś śmiesznym trafem jedno pudełko Guild Wars 2 zapodziało się pod twoim
biurkiem i nie wiesz co z nim zrobić to, o ile jest to możliwe, daj mi znać. :)

Edycji standardowej już nie będzie, EK chyba jeszcze kilka sztuk się uwolni, ale nie chcę "po znajomych" przydzielać, a jeśli napiszę, że masz przysłać maila, to mi się pół Polski zgłosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2012 o 18:38, Scol napisał:

Czy jest jakaś szansa na pojawienie się kolejnej partii Guild Wars 2 Pre-Purchase? Jeśli
tak to kiedy?

Standardowego pre-purchase raczej już nie będzie, są niewielkie szanse na niewielką ilość do EK next week.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2012 o 16:33, Oxva napisał:

Już jest dostępny w szczegółach Twojego zamówienia. Swoją drogą jest to niesprawiedliwe
względem 1 tysiąca osób które zamówiły pre-order, a jak się potem okazało bonus był dla
wszystkich.

Strasznie nam przykro, że dostaliśmy więcej kodów na to ubranko :) To wina CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałem zamówić 4 sztuki punktów Bioware w wersji pudełkowej. Po dodaniu do koszyka i próbie przeliczenia (wpisałem sztuk 4 i nacisnąłem przelicz) wyskoczył komunikat, że nie mogę zamówić więcej niż jedną sztukę! Z ciekawości sprawdziłem czy to samo będzie w przypadku kodu online. I co? Oczywiście w przypadku kodu online mogę zamówić 4 sztuki. Więc ja się pytam co to ma być? Podwójna "moralność" - traktowanie kogoś kto chce kupić fizyczny towar jak klienta drugiej kategorii? Nie sądzę, żeby miało to coś współnego z tym, że łącznie kupiłem u was 3 sztuki punktów bioware w pudełku (w ostatnim roku), bo kupowałem u was też kody online - 2 sztuki. Więc teoretycznie powinienen mieć możliwość zamówienia tylko 2 sztuk. Nie chcecie moich pieniędzy? Wasza strata. 4 sztuki punktów bioware w pudełku zamówiłem w sklepie 3 kropki. Proszę o wyjaśnienie tej sprawy. Chyba sklep gram.pl nadal żyje w PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2012 o 18:16, wojcio102 napisał:

Aniu, planujecie w najbliższym czasie dostawę edycji Codex z gry Assassin''s Creed: Brotherhood?
Fajnie, gdyby była dostępna na inne platformy, ale widzę, że w sklepie macie jedynie
wersję Xbox''ową.

Raczej nakład wyczerpany w Ubi, ale się dopytamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem ciekawe zjawisko - gry wydawane przez Cenegę na konsole bardzo szybko znikają ze sklepu i nigdy się ponownie nie pojawiają (Skyrim, Dark Souls, Dungeon Siege III). Czemu? Będą jeszcze kiedyś dostępne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 13:35, Henrar napisał:

Ostatnio zauważyłem ciekawe zjawisko - gry wydawane przez Cenegę na konsole bardzo szybko
znikają ze sklepu i nigdy się ponownie nie pojawiają (Skyrim, Dark Souls, Dungeon Siege
III). Czemu? Będą jeszcze kiedyś dostępne?

Nakład na premierę jest ograniczony, nie ma możliwości domówienia potem - ile zamówimy na premierę, tyle mamy, często brakuje więc. (...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 14:55, Harrolfo napisał:

Aniu,
Czy w gramie planujecie wprowadzić możliwość odbioru przesyłki w paczkomatach?

Na razie nie planujemy. Ale pracujemy nad zmniejszeniem opakowań, aby się docelowo mieściły w paczkomatach, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Aniu.

Ostatnio pisałem do Ciebie proźbę o edycję zamówienia. Ty poprosiłaś abym napisał do DOK-u. I tak zrobilem, ale chłopaki z DOKu mnie olali a zamówienie nadal pozostaje bez edycji od niedzieli.
Czy w miarę możliwości jesteś w stania zrobić dla mnie tą edyję. Będę wdzięczy a jutro chce opłacić zamówienie więc nie ma za dużo czasu.

WF01711226 (jest w nim Risen 2, prosze o Wiedźmina 2 Edycję Rozszerzoną (PC) 64,9zł)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2012 o 20:41, GringoG3 napisał:

WF01711226 (jest w nim Risen 2, prosze o Wiedźmina 2 Edycję Rozszerzoną (PC) 64,9zł)

Gotowe.
DOK nikogo nie olewa, po prostu czasami się nie wyrabiają z szybką odpowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,
Czy wiadomo coś na temat sprzedaż Assassin''s Creed III w edycji Freedom?
Empik już prowadzi pre-ordery, czy jest odpowiedź od Ubisoftu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Akne!

Planujecie może zorganizować nocną premierę Diablo III? Ciekawym bardzo, zwłaszcza jeśli uwzględniona zostanie nie tylko Warszawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Również jestem ciekaw czy będzie możliwość zamówienia u was edycji Freedom gry Assassin''s Creed III?

Oraz czy będzie jeszcze szansa kupna Edycji Kolekcjonerskiej gry TERA ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować