Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2012 o 18:43, akne napisał:

Ale poczekaj, aż będę pracować w polskim Amazonie - wtedy będę mieć wyłączność na Wszystko
:)


A co masz od nich ofertę pracy? Fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 19:03, Piotrbov napisał:

A co masz od nich ofertę pracy? Fajnie ;)

Nie, nie mam, i o ile mi wiadomo, to polski Amazon to jest tak pewny jak rozdawanie ziemi za darmo przez PSL, ale zawsze można pomarzyć o wyższych aspiracjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałem zamówić Wiedźmina 2 w wersji Xbox 360, ale zauważyłem że sklep ma dość ciekawą promocję. A dokładnie Wiedźmin 2 + Duke Nukem Forever za mniej niż 140zł razem.
Jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju, otóz obrazki okładek gier są oczywiście w wersji Xbox 360 ale opis tego połączenia wyraźnie daje do zrozumienia że tylko na PC.
"Wybierając ten produkt razem z (PC) oraz Duke Nukem Forever(PC) zapłacisz jeszcze 5zł mniej niż kupując je oddzielnie!"

Czy można kupić ten zestaw gier na Xbox''a czy obejmuje on tylko komputery?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.04.2012 o 22:27, Noma napisał:

"Wybierając ten produkt razem z (PC) oraz Duke Nukem Forever(PC) zapłacisz jeszcze
5zł mniej niż kupując je oddzielnie!"


To jest bug jakiś, poprawimy go,
powinno być oczywiście:

"Wybierając ten produkt razem z Duke Nukem Forever(X360) zapłacisz jeszcze 5zł mniej niż kupując je oddzielnie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2012 o 23:15, kesik93 napisał:

W jaki sposób otrzymam kod na DLC Wyspa Skarbów do Risena 2? Pojawi się później przy
zamówieniu jak zawsze to było czy jakoś inaczej.

W przypadku kolekcjonerki kod znajduje się w pudełku.
W przypadku zwykłej edycji jest do pobrania z poziomu szczegółów zamówienia po jego opłaceniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,
O co chodzi z datą wysyłki zamówienia TL0079120?
W mailu miałem napisane, że zostanie wysłane 30 kwietnia, a na stronie sklepu, że dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 13:54, Harrolfo napisał:

Aniu,
O co chodzi z datą wysyłki zamówienia TL0079120?
W mailu miałem napisane, że zostanie wysłane 30 kwietnia, a na stronie sklepu, że dziś.

Zostanie wysłanie dziś, na 90%. Nasz system czasami dziwne daty przypisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 13:56, kesik93 napisał:

Pół żartem, pół serio: Czuję się wydymany bo mam dwie takie same naklejki w EK Risena
2. Akurat tej najlepszej nie mam.

Napisz do DOK - znaczy się reklamację złóż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 14:01, akne napisał:

Napisz do DOK - znaczy się reklamację złóż :)


O durną naklejkę nie chcę się wykłócać :) To i tak najmniej wartościowy przedmiot w tej EK dla mnie. A i co to za jakieś pióro było w mojej EK? Na żadnej wizualizacji tego nie było... skąd to macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dowiedzieć się o co chodzi w całym zamieszaniu związanym z Tera online:
"Przekazujemy informację od wydawcy gry Ubisoft:
!!! PROSIMY NIE REJESTROWAĆ KLUCZY Z PUDEŁKA PRZED DNIEM OFICJLANEJ PREMIERY 04.05.2012 !!!
Próba aktywowania gry przed jej premierą grozi utratą kodu aktywacyjnego ! "
Kody które zostały aktywowane, które nie są kodami ,,Headstart" staną się nieaktywne wraz z premierą." - cytat z innego forum.
Niestety kod wpisałem, co teraz ? Nie było również w pudełku z edycją kolekcjonerską tego kodu: "Klucz znajdujący się w pudełku daje dostęp do wcześniejszej rezerwacji nicka (od 26.04.2012) i headstartu (od 28.04.2012)" - (Opis jaki znajduje się w sklepie gram.pl). Jedyny kod który już wpisałem nie daje mi możliwości nawet uruchomienia patcha w luncherze... Proszę o wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:06, canaleto1 napisał:

Chciałbym dowiedzieć się o co chodzi w całym zamieszaniu związanym z Tera online:
"Przekazujemy informację od wydawcy gry Ubisoft:
!!! PROSIMY NIE REJESTROWAĆ KLUCZY Z PUDEŁKA PRZED DNIEM OFICJLANEJ PREMIERY 04.05.2012
!!!
Próba aktywowania gry przed jej premierą grozi utratą kodu aktywacyjnego ! "
Kody które zostały aktywowane, które nie są kodami ,,Headstart" staną się nieaktywne
wraz z premierą." - cytat z innego forum.
Niestety kod wpisałem, co teraz ? Nie było również w pudełku z edycją kolekcjonerską
tego kodu: "Klucz znajdujący się w pudełku daje dostęp do wcześniejszej rezerwacji nicka
(od 26.04.2012) i headstartu (od 28.04.2012)" - (Opis jaki znajduje się w sklepie gram.pl).
Jedyny kod który już wpisałem nie daje mi możliwości nawet uruchomienia patcha w luncherze...
Proszę o wyjaśnienia


Faktycznie, jest spore zamieszanie. Usiłujemy się czegoś dowiedzieć więcej - nasi klienci też dostali informację, żeby nie aktywować kodu:

Witamy,

Otrzymaliśmy właśnie informację od polskiego dystrybutora gry TERA (Ubisoft), że klucz znajdujący się w pudełku z grą, nie daje dostępu do headstartu - wbrew temu, o czym informował wydawca gry (Frogster).

Ponadto Ubisoft poinformował, że aktywowanie klucza z pudełka przed oficjalną premierą gry (04.05.2012) może grozić zablokowaniem konta - zatem prosimy o nieaktywowanie tego kodu.


Czekamy na dalsze wyjaśnienia polskiego wydawcy i dystrybutora. Jak tylko otrzymamy nowe informacje w tej kwestii, poinformujemy Państwa drogą mailową


Pozdrawiamy,

Sklep gram.pl


---------------

Pozwolę sobie wkleić link:
http://teraonline.info.pl/teraforum/viewtopic.php?f=8&t=2754#p31060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 15:20, wojcio102 napisał:

Aniu, czy aby na pewno dobrze zapisaliście wymiary nadchodzącej książki Krzycha Gonciarza?
Przecież to będzie wyglądać jak encyklopedia :D

http://www.gram.pl/sk1_9w7eJO,7_Ksiazka_Krzysztof_Gonciarz_WEBSHOWS_Sekrety_wideo_w_Internecie_okladka_miekka.html

17 x 25 cm to nie jest encyklopedia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że te wymiary są prawdziwe? Nie było pomyłki? Poprzednia książka Krzycha była maleńka w porównaniu z tą o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2012 o 18:55, dudi92 napisał:

Ja jak zwykle zadam swoje standardowe pytanie. Czy wiadomo coś w sprawie EK Max Payne
3 i Hitman Rozgrzeszenie?

Edycja kolekcjonerska Maxa Payne''a 3 jest już dostępna: http://www.gram.pl/sk6_9w7eHeu1_Max_Payne_3_Edycja_Specjalna.html .

--> Akne
Tak nawiasem mówiąc to ta EK nie wyświetla się przy szukaniu przez wyszukiwarkę. Ja wziąłem toto z newslettera :-). Ot, zgłaszam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi naklejkami w EK Risena 2 to jakaś grubsza sprawa jest. Oglądałem właśnie unboxing EK na polygami i gamezilii i oni też mają dwie takie same naklejki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować