Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Tomkowi Tincowi z Electronic Arts Polska!

390 postów w tym temacie

A więc po pierwsze witam cię Tomku. Ja osobiście jestem zaciekawiony kwestią serii Battlefield, ja wszyscy wiemy wychodzi nowa część pt. BF: Heroes co jak dla mnie i wielu fanów tej gry jest powiedzmy „przystawką” która ma nam na jakiś czas wystarczyć aż do właśnie, aż do kolejnej PRAWDZIWEJ części Battlefilda bo nie oszukujmy się ten BF delikatnie odbiega od poprzednich części Battlefielda nie tylko pod względem graficznym ale co ważniejsze pod względem rozgrywkowym co budzi największe zaniepokojenie wśród tych graczy grających w klanach, chodzi tu konkretnie o mecze ale nie o to mi chodzi. Chodzi mi o Battlefielda 3 o którym chodzą różne pogłoski ale nikt ich nie potwierdza, nikt nie zaprzecza. Więc tu nasuwa się pytanie czy nad tak owym tytułem w ogóle toczą się prace jeżeli tak to czy to prawda że gra ma się ukazać w 2009 roku?? Wiem że prawdopodobnie odpowiesz że nie wiesz ale czy w ogóle jest planowana kolejna część tej Seri.

I jeszcze jedno, na naszym forum pozostawiłeś kilka niedokończonych spraw powiedzmy że coś obiecałeś :D był bym wdzięczny gdybyś zajrzał na to tak zapomnianą stronę www.battlefiel.pl

Już nie mogę się doczekać na twoja odpowiedź. Pozdrawiam a wraz ze mna storna battlefield.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żle strone wpisałęm nie chcę cie zniechęcić takim błeędem do odwiedzenia naszej skromnej społeczności www.battlefield.pl zapraszamy czym chata bogata a dokładnie to w sumie na tą strone żebys nie musiał w foru grzebać :D http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=61&t=20549&st=0&sk=t&sd=a&start=210 jeszcze raz zapraszam czym chata bogata :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie teraz odpowiedziec na pytania Zecisza, na pozostale odpowiem naturalnie do poniedzialku, kiedy to bede miec swoj dyzur :-)

A zatem: Aktualnie DICE pracuje nad trzema grami - Battlefield Heroes, Battlefield Bad Company oraz Mirror''s Edge. Nic mi nie wiadomo, by jednoczesnie studio to opracowywalo rowniez czwarta gre, jaka mogloby byc wlasnie Battlefield 3.

Battlefield Heroes przystawka? Wiesz, to jest naprawde bardzo duzy projekt i w zadnym razie nie moglbym nazwac go przystawka. Owszem, bedzie to gra darmowa, przy tym odznaczajaca sie niskimi wymaganiami sprzetowymi oraz kreskowkowa grafika. Nie oznacza to jednak, ze bedzie ona ustepowac na jakimkolwiek polu wczesniejszym odslonom serii. Najlepiej bedzie jesli zagrasz w nia i sam przekonasz sie o jej mocy :-)

Battlefield Heroes ma byc tez gra, w ktora zagrac beda mogli wszyscy. Nie tylko wyjadacze, ktorzy na grze w poprzednie odslony serii spedzili dluuuuuuuuuuuuuugie godziny, ale rowniez ci, ktorzy graja po prostu 4fun, dla przyjemnosci.

A jesli chodzi o polska scene BF-a. Owszem, wiem ze "cos" Wam obiecalem. Wiem, ze to co powiem moze Ci sie wydac malo prawdopodobne, ale spolecznosc ta naprawde zapomniana nie zostala. Glupio byloby jednak przyjsc teraz do Was z pustymi rekoma, prawda? Kilka miesiecu temu przedstawiciele spolecznosci BF-a przedstawili mi pewien pomysl. Powiedzialem, ze do jego realizacji moze uda sie wrocic w kwietniu/maju, a zatem - bedziemy probowac. :-)

Do uslyszenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Siema Cman(ja jestem The White Wizard z bfme.pl), mam pytanie czy EA ma zamiar wprowadzić jakąś grę w klimacie LotRa, podobno pojawiła się taka informacja, jednak nie oficjalna zatem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Najlepiej, żeby to był rpg. Miał być White Council, ale jakoś nie wiem dlaczego zaniechali nad tym prace. A już dawno nie ma żadnej gry nawiązującej do LOTRa albo w ogóle do Tolkiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:22, Aragloin napisał:


Najlepiej, żeby to był rpg. Miał być White Council, ale jakoś nie wiem dlaczego zaniechali
nad tym prace. A już dawno nie ma żadnej gry nawiązującej do LOTRa albo w ogóle do Tolkiena

Miał być RPG o nazwie The White Council ze stajni EA, jednak projekt został zawieszony i nie wiadomo co z tym będzie. Po za tym jeżeli to niemiałby być MMORPG to wole strategię z rozbudowanym trybem RPG i będzie 100 razy lepiej niż zwykły RPG. Jednak narazie klimat LotRa poszedł w odstawkę, miejmy nadzieję, że po premierze bfme 2 i dodatku nie będzie takiej przerwy jak od premiery dodatku do Command and Councuer Tiberian Sun(2 część) a Command and Councuer Tiberian Wars(3 odsłona). Niestety jednak obawiam się, że do premiery filmu "Hobbit" nic się już nie ruszy, a Hobbita dopiero zaczynaja kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Digital Battle miało wręcz niesamowite szczęście, bowiem redakcja tegoż właśnie serwisu w swojej skrzynce mail’owej znalazła wiadomość od anonimowego pracownika EA, który to postanowił ujawnić sporo szczegółów na temat BattleField’a 3!

Plik PDF zawierał wiele istotnych informacji, takich jak na przykład, fakt iż:

1. datą wydania będzie końcówka roku 2008
2. całość napędzana będzie silnikiem graficznym Frostbite DX
3. Akcja gry rozgrywać się będzie w czasach nam obecnych
4. W pierwszej wersji gry będzie osiem map, każda pomieści 80 graczy
5. Frakcjami będą : MEC ( Middle Eastern Coalition) oraz NATO
6. Styl gry będzie identyczny względem „dwójki”
7. Mapami będą głównie miasta na Bliskim Wschodzie
8. 5 w pełni grywalnych klas: Engineer, Medic, Support, Sniper oraz Assault
9. 48 różnych pojazdów
10. 34 różne bronie
11. beta być może pojawi się w 2008 roku
12. Pierwszy teaser pojawi się w styczniu 2008 roku.

Tą oto wiadomość znalazłem na wp ku mojej radości mam nadzieje że już wkrótce EA odpowie oficjalnie na te przecieki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 14:22, Aragloin napisał:

Najlepiej, żeby to był rpg. Miał być White Council, ale jakoś nie wiem dlaczego zaniechali
nad tym prace. A już dawno nie ma żadnej gry nawiązującej do LOTRa albo w ogóle do Tolkiena


No chwila, a LOTRO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 19:34, Zecisz napisał:

Digital Battle miało wręcz niesamowite szczęście, bowiem redakcja tegoż właśnie serwisu
w swojej skrzynce mail’owej znalazła wiadomość od anonimowego pracownika EA, który
to postanowił ujawnić sporo szczegółów na temat BattleField’a 3!

Plik PDF zawierał wiele istotnych informacji, takich jak na przykład, fakt iż:

1. datą wydania będzie końcówka roku 2008
2. całość napędzana będzie silnikiem graficznym Frostbite DX
3. Akcja gry rozgrywać się będzie w czasach nam obecnych
4. W pierwszej wersji gry będzie osiem map, każda pomieści 80 graczy
5. Frakcjami będą : MEC ( Middle Eastern Coalition) oraz NATO
6. Styl gry będzie identyczny względem „dwójki”
7. Mapami będą głównie miasta na Bliskim Wschodzie
8. 5 w pełni grywalnych klas: Engineer, Medic, Support, Sniper oraz Assault
9. 48 różnych pojazdów
10. 34 różne bronie
11. beta być może pojawi się w 2008 roku
12. Pierwszy teaser pojawi się w styczniu 2008 roku.

Tą oto wiadomość znalazłem na wp ku mojej radości mam nadzieje że już wkrótce EA odpowie
oficjalnie na te przecieki. Pozdrawiam


zanim napiszesz, weź pomyśl
jest kwiecień, a teaserow chyba nie było
następnie, skoro gra ma być w 2008, logiczne jest chyba że beta nie będzie w 2009? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie odnośnie polskiego wydania FIFY 08 na X360: Jak mogliście nie zauważyć błędu na okładce? O_o "Zagraz w FIFA 08?" Literówka, czy pracują tam ludzie z dysortografią (zagraż xD)? Nawet jeśli literówka, to powinniście się tego raczej wstydzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znow zaczynam od konca :-)
grabopendzik: na to pytanie juz udzielalem odpowiedzi. Aktualnie nie ma takich planow.
bojanzaw: wierz, nikt z dysortografia u nas nie pracuje :-) A takie niedopatrzenia (jak zgubione literki) niestety czasem sie zdarzaja, za co bardzo przepraszamy.

Zecisz, JaN-J: nie posiadam zadnych informacji na temat gry Battlefield 3. Jak wspominalem wczesniej, DICE pracuje teraz nad trzema nowymi grami - Battlefield Heroes, Battlefield Bad Company i Mirror''s Edge.

Bosper, Aragloin: w takich przypadkach doradzam zawsze to samo: przegladajcie serwisy "growe", przegladajcie informacje prasowe Electronic Arts :-)

bartez743: gra The Sims 3 zostanie wydana w Polsce w tym samym czasie, co na calym swiecie.

W.S.A.D: ja tez jestem wielkim fanem tej gry! Aktualnie jednak kontynuacja tej serii nie jest planowana.

KrzyCH1995: mysle, ze to bedziesz mogl ocenic sam, kiedy gra sie ukaze :-)

Ryan Kam: wydanie tego zestawu nie jest obecnie planowane.

C-BOOL2: czy mozesz rozwinac mysl? :-) W jaki sposob chcesz wykorzystywac ten samochod?

Probos: dzieki za info! Jesli uczestniczyc w zyciu polskiego fansite''u nt. serii NHL, to bedzie super, jesli podasz jego odnosnik! Jesli nie chcesz robic tego tutaj, to bede Ci wdzieczny, jesli podeslesz go na ttinc@ea.com ;-)

Pirlond: Podobne pytania zadali rowniez Aragloin oraz Bosper. Odpowiedz znajduje sie kilka "linijek" wyzej :-)
A drugie pytanie - owszem, rozwazamy mozliwosc zorganizowania takich turniejow online. Mysle, ze w ciagu najblizszych miesiecy taka wlasnie online''owa "impreza" miec bedzie miejsce.

Aragloin: na to pytanie odpowiedz juz padala. Jesli kupiles gre i nie byles w stanie jej uruchomic na swoim komputerze, to najlepiej bedzie jesli zglosisz sie do naszej Pomocy Technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, EA jest wydawcą Rock Band, stąd też moje pytanie - kiedy możemy spodziewać się polskiej premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 10:41, WorldWar3PL napisał:

Z tego co mi wiadomo, EA jest wydawcą Rock Band, stąd też moje pytanie - kiedy możemy
spodziewać się polskiej premiery?

Przykro mi, ale na dzien dzisiejszy data premiery gry w Polsce nie jest znana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 10:29, EATomek napisał:

bojanzaw: wierz, nikt z dysortografia u nas nie pracuje :-) A takie niedopatrzenia
(jak zgubione literki) niestety czasem sie zdarzaja, za co bardzo przepraszamy.


Właśnie widzę, że nie xD "wierz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 13:36, bojanzaw napisał:

> bojanzaw: wierz, nikt z dysortografia u nas nie pracuje :-) A takie niedopatrzenia

> (jak zgubione literki) niestety czasem sie zdarzaja, za co bardzo przepraszamy.


Właśnie widzę, że nie xD "wierz"

O kurcze, byc moze teraz ciezko bedzie Ci uwierzyc w to, co powiem, ale mialo byc "wierz mi" :-D
To sie nazywa "dac plame" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

http://www.nhlfans.yoyo.pl/news.php
Bezpośrednio nie pracuję dla nich, mam po prostu znajomości ;] A jeżeli chodzi o hokej, to jestem redaktorem hokej24.pl.
Pozdrowionka ;]

BTW : Czy to prawda ?
"-NHL 09 w wersji na PC ma być next-genem
-rozsądne wymagania dla gry: procesor - 3 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna obsługująca pixel shader 3.0; minimalne wymagania: procesor - 2,6 GHz, 1 GB RAM, karta graficzna obsługująca pixel shader 3.0
-użyczać głosu do komentarza będą Gary Thorne i Bill Clement
-oficjalna liga on-line dla użytkowników PlayStation 3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie gry "Warhammer Online" Czy są jakiekolwiek przymiarki do wydania tego MMO w polskiej wersji językowej czy raczej nie ma na to żadnych szans? Pytam dlatego, że konkurent jakim dla "Warhammera Online" będzie "Age of Conan" ma wyjść w wersji PL wydanej przez CDProjekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 10:29, EATomek napisał:

C-BOOL2: czy mozesz rozwinac mysl? :-) W jaki sposob chcesz wykorzystywac ten
samochod?

chce go używać w sposób normalny czyli jeździć nie lubię grać na internecie bo mam słabe łącze dlatego chcę go użytkować offline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować