Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2009 o 19:52, jcl99 napisał:

Jest spolszczenie :)
http://gtapolska.pl/
Tylko, że musicie trafić z chwilą, może maksymalnie pobierać 15 osób.


No fajnie. Niestety na razie nie skorzystam, bo nowy patch zwalił mi totalnie gre...gra nie dość, ze chodzi gorzej to jeszcze jakby przycina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będzie działał multi po tym spolszczeniu . Bo jak wiadomo , w patchu 1.0.3.0 jak masz zmodyfikowane pliki nie wpuści na serwery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od 3 godzin już próbuję ;p Przecież 4 mega to jakieś 20-30 sek. ściągania. Niemożliwym jest, żeby przez cały czas było zajęte. Mogliby przynajmniej wrzucić na jakiś serwer ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:13, jcl99 napisał:

Ja od 3 godzin już próbuję ;p Przecież 4 mega to jakieś 20-30 sek. ściągania. Niemożliwym
jest, żeby przez cały czas było zajęte. Mogliby przynajmniej wrzucić na jakiś serwer
;P


Prędzej czy później ktoś kto ściągnie gdzieś to wrzuci, a potem już się tak samo rozprzestrzeni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I nie chodzi tylko o to. Wątpię aby tyle osób miało GTA IV w Polsce żeby serwer był zajmowany co 10 sekund na 15 osób od godziny ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest żart primaaprilisowy a Wy sie jaracie ;) Wejdzcie sobie na GtaSite i poczytajcie komentarze. Gdyby były aż takie problemy z limitem to kilka dobrych dusz już dawno by wrzuciło PL'ke na rapida...

Czyli ogólnie lipa, pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Spes mater stultorum" - "Nadzieja matką głupich"... bardzo śmieszny przed prima-aprilisowy żart ;P A już myślałem, że będę miał GTA IV po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 3 godzinach to by dawno ktoś to na Rapida albo coś podobnego wrzucił. Spójrzcie na cytat na tej stronie "Spes mater stultorum" czyli "Nadzieja matką głupich". Niezły żart zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza że niby robiła go grupa PLPROJEKT która od ponad roku jest nieaktywna w sieci O_o


Po za tym według licencji nie można ingerować w pliki gry, więc takie spolszczenie jest nielegalne. I nie wiem o czym my tu rozmawiamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:36, MTSMAFIOSO napisał:

Po za tym według licencji nie można ingerować w pliki gry, więc takie spolszczenie jest
nielegalne. I nie wiem o czym my tu rozmawiamy :P

W takim razie wszystkie potencjalne mody też są nielegalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:36, MTSMAFIOSO napisał:

Zwłaszcza że niby robiła go grupa PLPROJEKT która od ponad roku jest nieaktywna w sieci
O_o


Po za tym według licencji nie można ingerować w pliki gry, więc takie spolszczenie jest
nielegalne. I nie wiem o czym my tu rozmawiamy :P



Synek, lepiej nie odzywaj się na temat o którym mało wiesz lub nie wiesz nic. Spolszczenie powstaje, ma się dobrze. Widziałem screeny i trailer więc już niedługo zagramy w wersję PL, wyluzuj trochę. No offence ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:37, zadymek napisał:

W takim razie wszystkie potencjalne mody też są nielegalne?


Według licencji ? Tak xP
Tzn. licencja nie zabrania modyfikowania SWOJEJ kopii gry, jednak mówi o tym że nie można tych modyfikacji udostępniać publicznie O_o

Przecież tak jest w każdej grze, a to że nikt, wliczając TWÓRCÓW samej gry, którzy nic z tym nie robią bo to w końcu tylko przedłuża żywotność ich produktu.
Od dawna jest stosowana metoda KOPIUJ&WKLEJ przy licencjach gier komputerowych...

Dnia 31.03.2009 o 22:37, zadymek napisał:

Synek, lepiej nie odzywaj się na temat o którym mało wiesz lub nie wiesz nic. Spolszczenie powstaje, ma się > dobrze. Widziałem screeny i trailer więc już niedługo zagramy w wersję PL, wyluzuj trochę. No offence ;)


Nie jestem Twoim synkiem, to po pierwsze :)
Po drugie, nigdzie nie wspomniałem że spolszczenie do GTA NIE powstaje, tylko że ten link to czysta ściema, jak już wcześniej inni pisali - Wczesny zart prima aprilisowy :P
No offence :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2009 o 22:42, MTSMAFIOSO napisał:

>
Nie jestem Twoim synkiem, to po pierwsze :)
>


I dziekuj Bogu za to ;) Jak ktoś grał w Call of Juarez to wie o co biega ;)
No, to doszliśmy do porozumienia KOLEGO (już nie synku). Miejmy wszyscy nadzieję, że PL''ka szybko wyjdzie i będziemy mogli radowac się "fuckami" w naszym ojczystym języku :)

Pozdrówka


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować