Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

21 listopad ... ?
Echhh ... myślałem, że sobie jeszcze poczekacie do 2009 ... ;/ Ja grzeje konsole całymi dniami dziełem *R. Ale zoabaczymy. Pewnie data wydania obsunie się do grudnia :P Powiem szczerze, że ciekaw jestem jak zrobią tą konwersję na PieCa (jakie będą wymagania itp). Nie mam zamiarku kupować drugi raz tej samej gry (wole jakieś inne, nowe smakołyki na next-gena), ale znając życie kumple z osiedla (domy jednorodzinne,żeby nie było, że mieszkam w bloku :) się napalą i polecą do sklepu po GTA IV na PC, a ja sobie oczywiście od nich później pożycze. Ale do tego czasu mogę im się śmiać w oczy, że ja już od dawna gram w dziecko Rockstara, a oni jeszcze oczekują. Evenentualnie mogą do mnie wpaść i nacieszyć oczy :) Ale (żeby nie było) , szanuję was pecetowcy, bo sam gram na PC oraz konsoli M$ :] Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co? Mówiłem już daaawno temu, że wyjdzie na złomy GTA IV i wyjdzie. ciekawe jakie miny mają fanboje konsol, którzy sie wykłócali, że nie wyjdzie na złomy nasze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę w to uwierzyć. Tylko dlaczego 21, cholera, będę wtedy na wakacjach, no nic będę musiał zakupić zaraz jak przyjadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:49, Qbasmok007 napisał:

21 listopad ... ?
Echhh ... myślałem, że sobie jeszcze poczekacie do 2009 ... ;/ Ja grzeje konsole całymi
dniami dziełem *R. Ale zoabaczymy. Pewnie data wydania obsunie się do grudnia :P Powiem
szczerze, że ciekaw jestem jak zrobią tą konwersję na PieCa (jakie będą wymagania itp).
Nie mam zamiarku kupować drugi raz tej samej gry (wole jakieś inne, nowe smakołyki na
next-gena), ale znając życie kumple z osiedla (domy jednorodzinne,żeby nie było, że mieszkam
w bloku :) się napalą i polecą do sklepu po GTA IV na PC, a ja sobie oczywiście od nich
później pożycze. Ale do tego czasu mogę im się śmiać w oczy, że ja już od dawna gram
w dziecko Rockstara, a oni jeszcze oczekują. Evenentualnie mogą do mnie wpaść i nacieszyć
oczy :) Ale (żeby nie było) , szanuję was pecetowcy, bo sam gram na PC oraz konsoli
M$ :] Pozdro

Z tą różnicą, że my zagramy po polsku, a ty po angielsku i nie wmawiaj mi proszę, że gra się tak samo, bo to nieprawda. Teraz to my się śmiejemy wam w twarz "fanboje".
Poza tym, że po polsku, to jeszcze za niższą cenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie pier....lcie. ;)


qbasmok007- Zamiast sie chwalić powiedz szczerze czy gra jest warta tych 2 stów w dniu premiery? ;P Tylko szczerze a nie jak do wroga ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore...TES V: Fallout i jeszcze GTA IV...jej! Ten rok faktycznie pod względem gier będzie bardzo udany. Szkoda tylko, że jestem w klasie maturalnej...cóż...najwyżej matury nie zdam i pójdę sobie do jakiejś policealnej szkoły xD. Świetna wiadomość po prostu...już nie mogę się doczekać gry :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:01, Grinczar napisał:

Ale GRAM coś nam zaspał... Gdzie szumna wiadomość o GTA IV na PC? Nie ma?


Widocznie wszyscy "newsmeni" są na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 18:53, Grinczar napisał:

Z tą różnicą, że my zagramy po polsku, a ty po angielsku i nie wmawiaj mi proszę, że
gra się tak samo, bo to nieprawda.

Jak się nie zna języka to tak ;)

Dnia 06.08.2008 o 18:53, Grinczar napisał:

Poza tym, że po polsku, to jeszcze za niższą cenę...

Nie masz gwarancji, ze po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:01, Grinczar napisał:

Ale GRAM coś nam zaspał... Gdzie szumna wiadomość o GTA IV na PC? Nie ma?

Po godzinach pracy, to oni to mają gdzieś. Newsa dadzą pewnie jutro z rana. Bądź dzisiaj późnym wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:02, bartek_kawa napisał:

>
> Poza tym, że po polsku, to jeszcze za niższą cenę...
Nie masz gwarancji, ze po polsku.


Każda gra na kompa wychodzi po polsku, więc gwarancja jest jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:02, bartek_kawa napisał:

> Z tą różnicą, że my zagramy po polsku, a ty po angielsku i nie wmawiaj mi proszę,
że
> gra się tak samo, bo to nieprawda.
Jak się nie zna języka to tak ;)
> Poza tym, że po polsku, to jeszcze za niższą cenę...
Nie masz gwarancji, ze po polsku.

Gwarancje mam i to 100%. Jak nie jakaś polska firma, to fani. Poza tym znam język choć fabułę i wszystko zrozumiałbym w 50-70%. I na pewno lepiej się gra po polsku niż po angielsku (z napisami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2008 o 18:53, Grinczar napisał:

Z tą różnicą, że my zagramy po polsku, a ty po angielsku i nie wmawiaj mi proszę, że
gra się tak samo, bo to nieprawda. Teraz to my się śmiejemy wam w twarz "fanboje".
Poza tym, że po polsku, to jeszcze za niższą cenę...


Chłopie a gdzie ja napisałem, że będzie się grało tak samo ? I czemu nazwałeś mnie fanbojem ? Przecież ja od początku wiedziałem, że gta 4 wyjdzie na pc (przecież nie zabili by kóry znoszącej złote jaja), mimo iż piractwo sięga szczytów. A co do języka angielskiego to akurat ten mi nie przeszkadza ( bo w końcu po coś korki z anglika sie ma, nie? ), bo sporo rozumniem. Wiec jezyk mi zupełnie nie przeszkadza, a cena .. sory, ale nie chce mi się tłumaczyć, dlaczego gry na ps3 i xobxa 360 są droższe.

@Farmerus spoko przyjacielu :) Powiem, że na tą grę bym nawet wydał i 300 zł. Bo drugiej takiej gry nie ma. Świat spory, graficznie nie tak jak chociażby Assassin''s Creed, ale przyzwoicie, gameplay oczywiście maksymalna dycha. Podsumuję jednym zdaniem: Macie na co czekać, bo ta gra to monstrualnie, nieprawdopodobne wydarzenie, które zostanie zapamiętane do końca branży gier wideo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...mam tylko nadzieje, że w końcu z wersją PC dystrybutor nie będzie się cackać jak to było z GTA3, Vice City oraz San Andreas. Jak dobrze pamiętam to zawsze bez powodu GTA dostawaliśmy z ogromnym poślizgiem przeciwieństwie do zachodniej części Europy ; /. Dlaczego wszystkie części GTA na konsole wychodziły u nas szybko i bezproblemowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:05, Kraju92 napisał:

Ciekawe tylko ile będzie kosztowało, oby tylko nie ze 130-160 zł, bo będą problemy z
kupieniem :/


Ja jestem spokojny. Jestem niemal pewny, że 100zł. To nie jest EA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:07, Gawełek napisał:

/. Dlaczego wszystkie części GTA na konsole wychodziły u nas szybko i bezproblemowo?


Bo pewnie nie były tłumaczone, więc od razu dawali je do sprzedaży.
EDIT: Ups, zapomniałem, że moge zedytować posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 19:07, Gawełek napisał:

Hm...mam tylko nadzieje, że w końcu z wersją PC dystrybutor nie będzie się cackać jak
to było z GTA3, Vice City oraz San Andreas. Jak dobrze pamiętam to zawsze bez powodu
GTA dostawaliśmy z ogromnym poślizgiem przeciwieństwie do zachodniej części Europy ;
/. Dlaczego wszystkie części GTA na konsole wychodziły u nas szybko i bezproblemowo?

Nie. Teraz GTA ma porządnego dystrybutora (Cenegę), więc spokojnie można liczyć na cenę 100-120 złotych, pre-order i wszystkie ficzery przy wydaniu jakiejkolwiek gry PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować