Zaloguj się, aby obserwować  
TuRaSs

GTA IV na PC - Temat Ogólny

16837 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2009 o 20:06, rafekx 12 napisał:

CZy ktoś z was słyszał,jakoby ktoś już[jakiś fan] zrobił własne spolszczenie do GTA 4??CZy
wogóle coś takiego powstaje?


Powstaje powstaje. Podobno ma wyjść w końcówce lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś oficjalne info od autorów tego spolszczenia?:) Bo jeśli myślimy o tym samym to wiem że utknęło od 2 miechów na 33 %...."( [postępu w pracach nad nim]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:23, rafekx 12 napisał:

A masz jakieś oficjalne info od autorów tego spolszczenia?:) Bo jeśli myślimy o tym samym
to wiem że utknęło od 2 miechów na 33 %...."( [postępu w pracach nad nim]

http://www.gtapolska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:23, rafekx 12 napisał:

A masz jakieś oficjalne info od autorów tego spolszczenia?:) Bo jeśli myślimy o tym samym
to wiem że utknęło od 2 miechów na 33 %...."( [postępu w pracach nad nim]


Ja jakiś czas temu czytałem o tym w newsie na gtasite, i nie wiem jak się sprawy potoczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:23, rafekx 12 napisał:

A masz jakieś oficjalne info od autorów tego spolszczenia?:) Bo jeśli myślimy o tym samym
to wiem że utknęło od 2 miechów na 33 %...."( [postępu w pracach nad nim]



Na kij komu teraz spolszczenie? Mi by sie tam grac od poczatku nie chciało zeby wszystko idealnie zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 20:30, rafekx 12 napisał:

Tobie nie,mi tak i wieeelu osobom tu też :) Wiec nie mów że "po kij te spolszczenie"



Ta, jasne. Już to widze. Znam się trochę na ludziach, żyję na tej ziemi już 21 lat i jak znam życie połowa z was którzy tak czekacie na spolszczenie będzie jedynie cieszyła się z menu po polsku a nie z przechodzenia gry od zera.

Mierz siły na zamiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie grałem, ale też wolałbym mieć spolszczenie. Od dawna uczę się angielskiego, ale i tak pewnie części rozmów bym nie zrozumiał. Jeśli ktoś woli, to zostanie przy anglojęzycznej wersji, dobrze że będzie wybór. Jeszcze jakaś optymalizacja by się przydała, ale to raczej wątpliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dla Jimmiego w bodajże 50.73% głównego wątku. Polega ona na tym, że bierzemy te 3 osoby i jedziemy na jakąś wymianę czy coś. Tam dostajemy snajperkę i wchodzimy do budynku obok i celujemy w miejsce tej wymiany. Gdy zaczyna się strzelanina to my też zaczynamy eliminować przeciwników. No i potem ten najważniejszy, którego mamy osłaniać gdzieś idzie... I tu mam problem bo jak stoję dalej w oknie i osłaniam go to ona zaraz znika mi z pola widzenia i go zabijają. A jak zejdę i biegnę do niego to też go już zdążą zabić. Co mam tam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dluzej gram w GTA IV tym bardziej mi sie ona podoba, bo ma wiele bardzo fajnych smaczkow. Przyklad? Wlaczylem sobie stacje radiowa Vladyvostok FM leci sobie muzyczka i nagle przerywnik "Mówi Krystyna from Poland. Uwielbiam tę stację. Vladyvostok FM". Normalnie, az cieplej na sercu mi sie zrobilo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:51, Wojman napisał:

Im dluzej gram w GTA IV tym bardziej mi sie ona podoba, bo ma wiele bardzo fajnych smaczkow.
Przyklad? Wlaczylem sobie stacje radiowa Vladyvostok FM leci sobie muzyczka i nagle przerywnik
"Mówi Krystyna from Poland. Uwielbiam tę stację. Vladyvostok FM". Normalnie, az cieplej
na sercu mi sie zrobilo. :)


Taa, fajnie to usłyszeć. Tyle, że ja nie miałem tej przyjemności. Po 2- 3 godzinach wrzuciłem do gry swoje kawałki ,gdyż żadne radio z tych co były mi nie przypadły do gustu, teraz to nawet nie myślę, aby słuchać czegoś innego niż swojej muzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 17:18, Ecko09 napisał:

Zmień kamerę na taką z przodu helikoptera.


Dzięki za radę, bardzo się przydała i wreszcie zobaczyłem napisy końcowe po wybraniu deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2009 o 21:57, Ecko09 napisał:

Po 2- 3 godzinach wrzuciłem
do gry swoje kawałki ,gdyż żadne radio z tych co były mi nie przypadły do gustu


A zaluj, bo troche smaczkow Cie omija jak chocby reklamy radiowe, baaardzo fajne. No i takie rzeczy "Krystyna from Poland". :) Osobiscie najchetniej slucham Vladyvostok FM, bo bardzo fajnie pasuje do klimatu tej gry oraz Liberty Rock Radio. Szkoda jedynie, ze piosenki dosc czesto sie powtarzaja. Choc nie przecze - z muzyka z Bonda tez sie fajnie gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2009 o 07:43, Wojman napisał:

A zaluj, bo troche smaczkow Cie omija jak chocby reklamy radiowe, baaardzo fajne. No
i takie rzeczy "Krystyna from Poland". :) Osobiscie najchetniej slucham Vladyvostok FM,

O tak, to było dla mnie wyjątkowe zaskoczenie usłyszeć to zdanie. :)
Osobiście to też słucham Vladyvostok FM, ale ostatnio słucham też VIBE 98.8. Bardzo fajnie piosenki są tam puszczane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować