Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fable: Zapomniane Opowieści – rewelacyjna oferta przedpremierowa w sklepie Gram.pl!

629 postów w tym temacie

Hmmm. Super, ale cena dość wysoka. Fajnie by było gdybym wygrała ją w jakimś konkursie. A właśnie kiedy nowy konkurs ( ten z Matmoludkami już widziałam)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Posłuchajcie. Grałem kilka Dni Temu na Konsoli Xbox W Tą Gre, i jakbym Miał Dobry Sprzęt kupiłbym też na Komputer... Gra jest Bardzo Bardzo Dobra...Bardzo to mało Powiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nooooooo to idioci totalni co kupuja to na allegro nawet jak by zrobili tu konto to maja za 90 zl bo 10 zl piersze darmowe! i PEWNE:D a ja kupuuuje GOTHIC RULEZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem ta gre na konsoli do konca, jest super ale bardzo krotka i bardziej mi pasuje do konsoli (gdzie glowna role odgrywa tryb single player) niz PC, poszukujac dobrego RPG na komputer mozna siegnac po starszego Morrowinda ewentualnie online- GuildWars a jak ktos ma wiecej kasy to World Of Warcraft, Final Fantasy XI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że ta gra ma jeden wielki problem, ona jest poprostu starsznie liniowa!!! Ma mało pobocznych questów i nie ma tam parwie wogole swobody ruchu(nie to co w ghotic''u). Tam poruszanie się polaga na chodzeniu po "arenach"(minimapki) i nie ma tam mozliwości zejścia ze szlaku drogi :(. Musisz iść ciagle "przed siebie". Wiem bo grałem w niemiecką wersję. Jedynym duzym plusem jest zrobienie czegoś w rodzaju Simsow( można tam sobie kupić dom, urzadzac go, podrywać laski, kupować prezenty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam semproma 2,4 ,giga ramu ,ati radeon 9550 128 mb i chodzi na ful detalach bez pierdniecia ... a co do samej gry to mnie zaczarowala tylko troche za szybko sie skonczyla ;( a ja bym gral i gral i gral.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 08:49, Zipo napisał:

ja mam semproma 2,4 ,giga ramu ,ati radeon 9550 128 mb i chodzi na ful detalach bez pierdniecia
... a co do samej gry to mnie zaczarowala tylko troche za szybko sie skonczyla ;( a ja bym
gral i gral i gral.... :P

jak grałes jesli jeszcze nie wyszła??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 11:06, Arclight napisał:

> jak grałes jesli jeszcze nie wyszła??

Angielska wersja już jest -_-

a no spoko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2006 o 18:12, przetalent napisał:

No i fajnie ! A ja już zamówiłem Heroesy i teraz mam dylemat czy nie zamówić FABLE. Hmm ale
czy tak właściwie się opłaca ? Dlaczegto nie zroicie wersji DVD ?? nie lubie mieć tylu CD bo
się gubią i rysują !

>ja zamówiłem Fable i heroesa w końcu to dwie najlepsze gry jakie do nas niedawno zawitały. Naprawdę polecam obie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie, czy jest jeszcze dostępna edycja specjalna Fable: Zapomniane Opowieści z tymi bajerami i specjalnym pudełkiem? Bo troszke zaspałem i nie zamówiłem na czas a chciałbym mieć tą spaniałą grę w takim eksluzywnym wydaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 10:20, Kleyo napisał:

Ja mam takie pytanie, czy jest jeszcze dostępna edycja specjalna Fable: Zapomniane Opowieści
z tymi bajerami i specjalnym pudełkiem? Bo troszke zaspałem i nie zamówiłem na czas a chciałbym
mieć tą spaniałą grę w takim eksluzywnym wydaniu. :)


z tego co wiem to jest cos takiego ( ja zamowiłem takie wydanie http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=324 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować