Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

Jeszcze taka jedna uwaga. To jest akcja wielkanocna jak było napisane w tytule. Tymczasem widzę, że dużo zdjęć w ogóle nie nawiązuje do świąt, a mimo to dostają najwyższe noty. Moim zdaniem takie prace nie powinny być publikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...gdyż Waszym celem jest ustrzelenie ciekawej fotki nawiązującej klimatem do Wielkanocy i pierwszego dnia wiosny, na której znajdzie się element naszej akcji - jajo.."
to cytat z zasad jakby ktoś nie wiedział :)
Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem wygrywa na razie zdjęcie KOMPLETNIE nie związane zasadami?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna zostać przeprowadzona selekcja prac. Taka zabawa w ogóle nie ma sensu... Ludzie poszli na łatwiznę wklejając te jaja gramowe gdzie popadnie! Byłoby to fajne, gdyby te zdjęcia miały COKOLWIEK wspólnego ze świętami/wiosną.

Zdjęcia, które wg. mnie NIE POWINNY brać udziału w konkursie: Jajo #4 Jajo #12 (SIC!!!) Jajo #13 Jajo #18 Jajo #20 Jajo #21 Jajo #23 Jajo #31 Jajo #36 Jajo #40 Jajo #44 Jajo #45 (SIC!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:08, Uspatente napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem wygrywa na razie zdjęcie KOMPLETNIE nie związane
zasadami?!


Pewnie wezwał na pomoc kolegów i koleżanki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie ma sensu :P Treść konkursu powinna brzmieć tak :

" Ze względu na nasz dobry humor zorganizowaliśmy wam konkurs, który polega na tym abyście zebrali najwięcej znajomych na GS, GG, AQQ, Skype i z innych komunikatorów a potem wkleili screena z listą kontaktów. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy udanych łowów."

Sorry, że tak głupio i chamsko, ale skoro CDP organizuje konkurs, to niech zachowa zasady regulaminu. Nie miałem miałem na myśli urażenia CDP, ale trochę mnie to zbulwersowało.

Jeszcze raz sorry ( bardzo lubię delegata ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 20:20, LuQeMaStEr napisał:

To nie ma sensu :P Treść konkursu powinna brzmieć tak :

" Ze względu na nasz dobry humor zorganizowaliśmy wam konkurs, który polega na tym abyście
zebrali najwięcej znajomych na GS, GG, AQQ, Skype i z innych komunikatorów a potem wkleili
screena z listą kontaktów. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy udanych łowów."


Sorry, że tak głupio i chamsko, ale skoro CDP organizuje konkurs, to niech zachowa zasady
regulaminu. Nie miałem miałem na myśli urażenia CDP, ale trochę mnie to zbulwersowało.

Jeszcze raz sorry ( bardzo lubię delegata ) :D


Nie CDP, tylko gram.pl gwoli wyjaśnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, wrzucić małe dziecko do zdjęcia i od razu ma się sporo głosów, bo jakie ono słodkie... Szkoda trochę...

Ja zaznaczyłem tylko jedno zdjęcie - to które wymagało pracy jaju. A nie tylko pokazanie na monitorze jajka...

PS: Jakbym wiedział że taka słaba konkurencja będzie to sam bym coś zrobił, ale nie chciało mi się ruszyć czterech literek bo byłem pewien że będzie z 500 prac, z czego ze 100 ze świetnym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razi to tym bardziej, że dzisiaj od rana na forum pojawiały się głosy od serwisu gram.pl, że pokazanie prac opóźnia się przez konieczność ich selekcji. Co to za selekcja, ja się pytam?! Skoro sami nie potrafili dobrać zdjęć wg własnego regulaminu, to ręce opadają. Zgadzam się, że znaczna część zdjęć w ogóle nie powinna zostać dopuszczona.
Heh ja zmarnowałem dwa głosy, bo oddałem tylko na jedno zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Ze względu na nasz dobry humor zorganizowaliśmy wam konkurs, który polega na tym abyście zebrali najwięcej znajomych na GS, GG, AQQ, Skype i z innych komunikatorów a potem wkleili screena z listą kontaktów. Dziękujemy za udział w konkursie i życzymy udanych łowów."

Czyli to już drugi taki po konkursie z wiedźmińskim telefonem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do sprzeciwu chłopaków .Co reprezentują zdjęcia nie związane ze świętami ? Nie są zgodne z regulaminem i zasadami konkursu .Czy to dziecko jest królikiem wielkanocnym czy co ? Ekipo Konsuli bardzo proszę po nowoną selekcję ,bo to nie fair z stosunku to tych co się przyłożyli .Sorry ,ale jeśli wygrać ma osoba z wklejonym w paincie zdjęciem lub nie związane niczym z wielkanocą do ja dziekuję za tkai konkurs .Nie fair w stosunku do tych co się napracowali np .malowaniem jajek ,bądź wykruszaniem .Tymbardziej forma głosowania -paranoja !!!!

PS:spodziewałem się setek prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze gram.pl wstawilo na sile tyle (powiedzmy sobie to szczerze) badziewnych zdjęć bo inaczej zostałoby ich tyle ,ze kazdemu trzeba by bylo przyznac nagrode bez glosowania .Te zwiazane ze swietami wygralyby po zestawie i po konkursie .Jeszcze te 12 dni glosowania ,chyba sobie nowych znajomych posuzkam albo powysylam spam przez maile .Sorry ale Gram.pl troche ostatnio sZaleje z konkursami nie w ta strone co trzeba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten z Turokiem był akurat pomyślany OK.
Tutaj jest tak jak pisze jackass - było tak mało prac (aż nie do uwierzenia :), że wstawiono na chybił-trafił jakąś konkurencję. Jeśli jednak były setki prac to wg mnie gram.pl powinien zrobić to dwu etapowo: po odrzuceniu tych prac bez jaja wstawić wszystkie i gramowicze wybraliby 40-50 prac do drugiego ostatecznego etapu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować