Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wielki finał akcji gram z jajami - oddaj głosy na swoich faworytów!

233 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2008 o 12:14, rob006 napisał:

przewidzieliśmy także możliwość oddania głosów przez osoby niezarejestrowane. Rodzina,
przyjaciele, znajomi, sąsiedzi - ich wsparcie może okazać się niezwykle wartościowe.
I pamiętajcie, każdy głos ma znaczenie!


Akcja o kryptonimie "Uwolnij potęgę Neostrady"?


a chciałoby Ci się? bo mi raczej nie.. to jest konkurs, zabawa. Po co kombinować jak wykorzystać jego dość luźną formułę? a konkurs to wielkanocny, a wielkanoc kojarzy się też z rodziną, przyjaciółm (głosującymi) i i myślę, że między innymi o to tez chodziło gramowiczom, żeby poczuć klimat w taki sposób a nie spędzać X czasu myśląc jak nastukać max % ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 12:28, DrillMod napisał:

a chciałoby Ci się? bo mi raczej nie.. to jest konkurs, zabawa. Po co kombinować jak
wykorzystać jego dość luźną formułę? a konkurs to wielkanocny, a wielkanoc kojarzy się
też z rodziną, przyjaciółm (głosującymi) i i myślę, że między innymi o to tez chodziło
gramowiczom, żeby poczuć klimat w taki sposób a nie spędzać X czasu myśląc jak nastukać
max % ;]


Ludzi nie znasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 12:48, rob006 napisał:

> a chciałoby Ci się? bo mi raczej nie.. to jest konkurs, zabawa. Po co kombinować
jak
> wykorzystać jego dość luźną formułę? a konkurs to wielkanocny, a wielkanoc kojarzy
się
> też z rodziną, przyjaciółm (głosującymi) i i myślę, że między innymi o to tez chodziło

> gramowiczom, żeby poczuć klimat w taki sposób a nie spędzać X czasu myśląc jak nastukać

> max % ;]

Ludzi nie znasz ;)


może jestem naiwny ;) a jak ktoś ma taki pomysł to cóż.. życzę wytrwałości i radości z wyklikanej nagrody.. ja tam wolę swój wolny czas spędzić przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem pracę nr.37
Spodobała mi się.
Oddałem na nią głos.
Ujrzałem wyniki poszczególnych prac, i zorientowałem się które są na prowadzeniu...

... ręce mi opadły, i gorzko zapłakałem nad gustami ludzkimi o których ponoć się nie dyskutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 11:14, Ramidag napisał:


Co do Laid black nie bluzgam (bo chyba za to jest ban? ) tylko mówię co mi się podoba
a co nie i chyba do tego służy komentowanie ?
W szczególności opcja DODAJ KOMENTARZ więc chyba nie zasługuję na ban ;P ? Za co?

Poza tym nie tylko ja mam takie zastrzeżenia... ale to tylko moja opinia, pogląd, myśl
i nic nikomu nie zarzucam.


Odpowiadałem na posta MACZApl jeśli nie zauważyłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jajo #37 jest rzeczywiście genialne, ale numer 36 cieszy się podajrzanie duża popularnością. Oglądałem wyniki wczoraj po południu i nie przypominam sobie, żeby nawet było to zdjęcie w pierwszej 10. Coś tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 13:41, skywalker28 napisał:

Jajo #37 jest rzeczywiście genialne, ale numer 36 cieszy się podajrzanie duża popularnością.
Oglądałem wyniki wczoraj po południu i nie przypominam sobie, żeby nawet było to zdjęcie
w pierwszej 10. Coś tu śmierdzi...

Kolejne teorie spiskowe... :/ Zdjęcie nr 36 było od samego początku, a swoją popularność usprawiedliwia ciekawym pomysłem i wykonaniem :) Nie jestem pewien czy nawet nie głosowałem na tą pracę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HaHa! Udało mi się dostać do tych 40 prac!

I w związku z tym mam pytanie. Czy można reklamować swoje prace, zachęcać innych do oddawania na nie głosy? Bo tak pisało przy ogłoszeniu tego konkursu, a teraz widzę, że prace są nie podpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 13:55, Erunn0 napisał:

HaHa! Udało mi się dostać do tych 40 prac!

I w związku z tym mam pytanie. Czy można reklamować swoje prace, zachęcać innych do oddawania
na nie głosy? Bo tak pisało przy ogłoszeniu tego konkursu, a teraz widzę, że prace są
nie podpisane.


Ale mają numerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 13:59, Spaykus napisał:

Ale mają numerki :)


To znaczy, że mogę (np. na GS-ie) umieścić slogan reklamowy mojego zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:08, Erunn0 napisał:

> Ale mają numerki :)

To znaczy, że mogę (np. na GS-ie) umieścić slogan reklamowy mojego zdjęcia?


Możesz. Nie widzę przeciwwskazań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się to wszystko nie podoba, dlaczego ? Bo pewnie nie wygra najlepszy obrazek, a taki którego twórca ma neostrade i dobry program lub dużo cierpliowści...
O co chodzi ? A no o to, że...
oddajesz głos, reset neostrady, oddaajesz głos, reset ... i tak do końca konkursu może. nie udowodnicie mu, że to on co chwilę resetował i oddawał, bo może powiedzieć że ma dużą rodzine i mnóstwo znajomych, a wszyscy mają neostradę :|
No nic, szkoda bo niektóre prace serio ładne, a niektóre to w ogóle pomyłka że się tutaj znalazły (coż... moim zdaniem wynikało z regulaminu, że ma być ZDJĘCIE, a nie FOTOMONTARZ co ma miejsce chyba w połowie prac (google.pl z hasłem wiosna, wkleić jajo i też bym miał super wiosenną fotkę, ale chyba nie o to tuaj chodziło ?)).

Cieszę się, że gram.pl organizuje konkursy, ale z drugiej strony nie jestem zadowolony z tego, w jaki sposób są one prowadzone (dają zbyt wiele możliwości na ''oszukiwanie'' [np. w tym głosowaniu...]).
Trudno, może następny konkurs będzie takim, w którym liczy się to jak wygląda Twoja praca, a nie to jak dużo razy jesteś w stanie zmienić swoje IP i wyczyścić ciasteczka, bo to że kumple rodzina zagłosuje to jeszcze jakoś obleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gram.pl nauczy sie na błędach i następny konkurs będzie zrobiony tak jak ten o Turoku :) Zerknijcie w podsumowaniu czy są jakieś skargi na organizację, losowanie czy nagrody (pomijam przegranych :) Zaznaczanie odpowiedzi i losowanie prawidłowych odpowiedzi + dodatkowo te odpowiedzi wg klucza (65, 50, itp.). O ile mniej nerwów i frustracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 14:59, Uspatente napisał:

Myślę, że gram.pl nauczy sie na błędach i następny konkurs będzie zrobiony tak jak ten
o Turoku :) Zerknijcie w podsumowaniu czy są jakieś skargi na organizację, losowanie
czy nagrody (pomijam przegranych :) Zaznaczanie odpowiedzi i losowanie prawidłowych odpowiedzi
+ dodatkowo te odpowiedzi wg klucza (65, 50, itp.). O ile mniej nerwów i frustracji...


Przykro mi, ale stanowczo się z Tobą nie zgadzam.
Konkurs Turoka to szybka zabawa dla fanów dinozaurów. Proste pytania - szybkie odpowiedzi. Tutaj charakter samej akcji jest zdecydowanie odmienny, więc wybacz, ale pisanie o uczeniu się na błędach jest nie na miejscu. Nie w tym kontekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłamuje się z szeregu!!! Napisze coś ,czego mam nadzieje nie będę żałować. Jestem autorem pracy nr.13 i nie boje się tego powiedzieć;p Nie mam tutaj dużo znajomych,ale zarejestrowałem grę i zobaczyłem ten konkurs.Pomyślałem,czemu nie! Przesłałem trzy foty,jedna została wybrana (czyli to już jakiś sukces).Wygram coś fajnie,a jak nie,hmmm ... i tak w życiu bywa;p Dziwi mnie jedna sprawa,wczoraj miałem prawie 5%,a dzisiaj mam ledwo 4%. Wcześniej pisałem,że kroi się nam Archiwum X,wychodzi,że to prawda ;p Bo jakim cudem procenty same znikają? No i też gratuluje jaja 37,kawał dobrej roboty.Wygraj chłopie,napracowałeś się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:05, Łukasz kukiz napisał:

Wyłamuje się z szeregu!!! Napisze coś ,czego mam nadzieje nie będę żałować. Jestem autorem
pracy nr.13 i nie boje się tego powiedzieć;p Nie mam tutaj dużo znajomych,ale zarejestrowałem
grę i zobaczyłem ten konkurs.Pomyślałem,czemu nie! Przesłałem trzy foty,jedna została
wybrana (czyli to już jakiś sukces).Wygram coś fajnie,a jak nie,hmmm ... i tak w życiu
bywa;p Dziwi mnie jedna sprawa,wczoraj miałem prawie 5%,a dzisiaj mam ledwo 4%. Wcześniej
pisałem,że kroi się nam Archiwum X,wychodzi,że to prawda ;p Bo jakim cudem procenty same
znikają? No i też gratuluje jaja 37,kawał dobrej roboty.Wygraj chłopie,napracowałeś się!!!!


Chyba to logiczne, że jak ktoś zyskuję % to innym spada. To nie są żadne punkty tylko %.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2008 o 16:05, Łukasz kukiz napisał:

Wyłamuje się z szeregu!!! Napisze coś ,czego mam nadzieje nie będę żałować. Jestem autorem
pracy nr.13 i nie boje się tego powiedzieć;p Nie mam tutaj dużo znajomych,ale zarejestrowałem
grę i zobaczyłem ten konkurs.Pomyślałem,czemu nie! Przesłałem trzy foty,jedna została
wybrana (czyli to już jakiś sukces).Wygram coś fajnie,a jak nie,hmmm ... i tak w życiu
bywa;p Dziwi mnie jedna sprawa,wczoraj miałem prawie 5%,a dzisiaj mam ledwo 4%. Wcześniej
pisałem,że kroi się nam Archiwum X,wychodzi,że to prawda ;p Bo jakim cudem procenty same
znikają? No i też gratuluje jaja 37,kawał dobrej roboty.Wygraj chłopie,napracowałeś się!!!!

+ nawet naszemu małemu gladiatorowi spadają wirtualne procenty.Pozwolę zacytować sobie pewnego artystę kabaretowego "psipadek?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować