Zaloguj się, aby obserwować  
Hartus

Zrób sobie ludka z South Parku xD

148 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 16:28, dominikańczyk napisał:

Fajne tylko denerwuje mnie że doda się jakiegoś stuffa to nie da się go usunąć...

Musisz na niego kliknąć. Wtedy pojawi sie jakby małe okienko narzędziowe z paroma opcjami. "Iksem" usuniesz niepożądany przedmiot. To działa również w przypadku włosów, skóry czy ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 16:30, Igor FCBayern napisał:

> Fajne tylko denerwuje mnie że doda się jakiegoś stuffa to nie da się go usunąć...

Musisz na niego kliknąć. Wtedy pojawi sie jakby małe okienko narzędziowe z paroma opcjami.
"Iksem" usuniesz niepożądany przedmiot. To działa również w przypadku włosów, skóry czy
ubrań.



Aaa... już wiem! THX!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie kiedys tą aplikacją bawiłem, pora podzielić się osiągnięciami :D Kto zgadnie?


[nie chciało mi się dokładnie wycinać ;]

20080404173747

20080404173758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, niezły programik ^^ Może nie jest to najnowsze odkrycie (trochę już on ma), ale ciągle frajdę sprawia ^^

Postanowiłem zrobić siebie, w warunkach zimowych xP

20080404174034

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2008 o 17:41, dominikańczyk napisał:

Jak zapisać swoją postać?

alt + print screen. Potem otwierasz painta i ctrl + v. Przycinasz i zapisujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starałem się aby była taka kontrastowość w mojej postaci, dodałbym skrzydła jeszcze, ale niestety nie ma:( Fajnie jest dać na przykład czarną skórę na czarnym tle, wtedy nie można określić gdzie jest jego ciało. A mój ludzik pewnie i tak się nikomu nie spodoba, ale co tam wstawić można. Może jeszcze kiedy indziej dodam jakąś normalniejszą postać.

20080404181708

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować