Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2008 o 21:28, Pablo Querte napisał:

Już wiem! Oni nic nie powiedzą. Chcą żeby jak najwięcej się sprzedało w dniu premiery. Wtedy gracze się przekonają jaki jest produkt :P


Bardzo ciekawe założenie, biorąc pod uwagę fakt, że funkcję zapowiedzi, rozmaitych screenów, trailerów i dem miałaby zająć pełna wersja. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z garry''s modem otóż :
Zainstalowałem wersje 9.0.4 i włanczam grę i gdy chcę sie połączyć z serwerem to wyskakuje informacja następująca:
''''twoja wersja jest niezgodna z serwerami uruchom grę ponownie''''. Uruchamiam dalej tak samo. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:29, Lamb3rt napisał:

Większość serwerów chodzi na płatnej wersji 10. Musisz znaleźć serwer ze swoją, starszą
wersją :)

Lamb3rt nie szpanuj, bo my gramy na serwie założonym przez Rumcajsa, więc problemu nie rozwiązałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 19:27, Sth`Devilish napisał:

> Wlasnie nie pamietam jak to bylo z HL2. Na pewno bylo kilka trailerow, miedzy innymi

> z przezroczysta macka porywajaca tropera, ktorej pozniej nie bylo w podstawce :)


Ooo, o tym to nawet ja już nie pamiętałem :) Faktycznie coś takiego było i przykuwało
to wzrok.


To coś to Hydra. Wygląda fajnie, ale sprawiała problemy ekipie. Poza tym walka z nią (podobno) była nie tyle emocjonująca co frustrująca. To główne powody dla których wyleciała z pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde dziwne , Episode Two , na wszystkich detalach na maxa plus AA + AF + HDR + Bloom i rozdziałka 1280x1024 chodzi mi , to znaczy mam więcej fps`ów niż na Half-Life 2 i Episode One :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O to w tym wszystkim chodzi, że nikt tak naprawdę nie wie kim on jest. To znaczy: jest wiele hipotez, ale oficjalnej wersji jak nie było, tak nie ma. :D I dziwne by było gdyby VALVe taką podało - to dlatego ludzie kupują następne części HL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , mogą też kupować po to że seria od Half-Life 2 to super gra , oraz mogą być ciekawi co się stanie z Kombinatem , ja na przykład chcę w końcu pozabijać tych Advizorów które wyglądają jak larwy oraz dowiedzieć się kto to jest ten G-Man ...

Ale też czytałem na forum Valve że tym G-Manem możemy być my w dalekiej przyszłości albo nasz Ojciec xDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym kupowaniem to akurat był żart :D Jak już pisałem: hipotez jest mnóstwo. A gdzie tajemnica tam też teoria, ze ktośtam jest naszym ojcem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować