Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 20:30, Kizibono napisał:


Jeżeli się nie myle to powinieneś sie cofnąc od tej bramy popłynąc trochę w bok (nie
wiem jak to dokładnie wytłumaczyc) i tam powinien byc coś w stylu mostku wtedy z chodzisz
z poduszkowca, wchodzisz na ten mostek i tam są drzwi rozwalasz łomem lub pistoletem
kłutke i wchodzi do dzwi no i tam łazisz i łazisz i znajdujesz włącznik który otworzy
bramę

Dokładnie ci tego nie wytłumacze musisz się pokierowac tym


Ok, thx, chyba kapuję, ide spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:30, Kizibono napisał:


Jeżeli się nie myle to powinieneś sie cofnąc od tej bramy popłynąc trochę w bok (nie
wiem jak to dokładnie wytłumaczyc) i tam powinien byc coś w stylu mostku wtedy z chodzisz
z poduszkowca, wchodzisz na ten mostek i tam są drzwi rozwalasz łomem lub pistoletem
kłutke i wchodzi do dzwi no i tam łazisz i łazisz i znajdujesz włącznik który otworzy
bramę

Dokładnie ci tego nie wytłumacze musisz się pokierowac tym


A mógłbyś dokładniej opisać jak dostać się na ten most? stoję pod nim, niema żadnej drabiny, liny ani schodów. :( Stoję pod nim i nie wiem co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 21:10, kombesista napisał:

A mógłbyś dokładniej opisać jak dostać się na ten most? stoję pod nim, niema żadnej
drabiny, liny ani schodów. :( Stoję pod nim i nie wiem co dalej.


No znaczy to nie jest most trudno to wytłumaczyc :/ może ktoś iny ci pomorze ja inaczej nie potrfię tam musisz podpłynac zejśc i wejśc na ten mostek i wejsc do drzwi nie wytłumacze ci tego :/ musiał bym ci pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:13, Kizibono napisał:


> A mógłbyś dokładniej opisać jak dostać się na ten most? stoję pod nim, niema
żadnej
> drabiny, liny ani schodów. :( Stoję pod nim i nie wiem co dalej.

No znaczy to nie jest most trudno to wytłumaczyc :/ może ktoś iny ci pomorze ja inaczej
nie potrfię tam musisz podpłynac zejśc i wejśc na ten mostek i wejsc do drzwi nie wytłumacze
ci tego :/ musiał bym ci pokazac


Na obrazku jedyna rzecz, która przypomina tam most. O to Ci chodziło?

20080209212308

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2008 o 21:23, kombesista napisał:

Na obrazku jedyna rzecz, która przypomina tam most. O to Ci chodziło?


Nie zupełnie co inego xD postaram się zrobic screeny i ci zademonstrowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Już wiem o co chodzi sory za błąd mi się pomyliło z inym momentem w grze xD poprostu płyń w strone tego mostu dalej i dalej i tyle nie wiem co w tym trudnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:28, Zuma orginal napisał:

Mam pytanko: Czy można kupić gdzieś Half Life 2? Bo ani na gram.pl ani na Cenega nie
ma ani śladu w katalogu :/

Jedno wyjście to Steam,a drugie jeżeli dopiero rozpoczynasz przygodę z serią (co w twoim przypadku raczej wykluczam bo udzielasz się w quizie) to Orange Box :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 21:23, kombesista napisał:

>
> > A mógłbyś dokładniej opisać jak dostać się na ten most? stoję pod nim,
niema
> żadnej
> > drabiny, liny ani schodów. :( Stoję pod nim i nie wiem co dalej.
>
> No znaczy to nie jest most trudno to wytłumaczyc :/ może ktoś iny ci pomorze ja
inaczej
> nie potrfię tam musisz podpłynac zejśc i wejśc na ten mostek i wejsc do drzwi nie
wytłumacze
> ci tego :/ musiał bym ci pokazac

Na obrazku jedyna rzecz, która przypomina tam most. O to Ci chodziło?


Bym ci pomógł ale przez tego screena niewiem gdzie to jest xD bys mógł troche inny zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> >
> > > A mógłbyś dokładniej opisać jak dostać się na ten most? stoję pod nim,
> niema
> > żadnej
> > > drabiny, liny ani schodów. :( Stoję pod nim i nie wiem co dalej.
> >
> > No znaczy to nie jest most trudno to wytłumaczyc :/ może ktoś iny ci pomorze ja
> inaczej
> > nie potrfię tam musisz podpłynac zejśc i wejśc na ten mostek i wejsc do drzwi nie
> wytłumacze
> > ci tego :/ musiał bym ci pokazac
>
> Na obrazku jedyna rzecz, która przypomina tam most. O to Ci chodziło?

Bym ci pomógł ale przez tego screena niewiem gdzie to jest xD bys mógł troche inny zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:06, Kamil950 napisał:

Usunąłem i zainstalowałem ponownie Half-life''a, a gra nadal mi wychodzi do systemu.

a wywaliłeś co trzeba i zeskanowałeś partycje tak jak pisałem?
Jeśli tak to może coś ze sterownikami jest nie tak? Może tobyć też wina jakichś aplikacji pracujących w tle(taki emule czy flashget bywają toksyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:18, zadymek napisał:

> Usunąłem i zainstalowałem ponownie Half-life''a, a gra nadal mi wychodzi do systemu.

a wywaliłeś co trzeba i zeskanowałeś partycje tak jak pisałem?
Jeśli tak to może coś ze sterownikami jest nie tak? Może tobyć też wina jakichś aplikacji
pracujących w tle(taki emule czy flashget bywają toksyczne).

Zeskanować, ale czym? Tym defragmentorem dysków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:31, Kamil950 napisał:

> > Usunąłem i zainstalowałem ponownie Half-life''a, a gra nadal mi wychodzi do
systemu.
>
> a wywaliłeś co trzeba i zeskanowałeś partycje tak jak pisałem?
> Jeśli tak to może coś ze sterownikami jest nie tak? Może tobyć też wina jakichś
aplikacji
> pracujących w tle(taki emule czy flashget bywają toksyczne).
Zeskanować, ale czym? Tym defragmentorem dysków?

nie checkdiskiem/scandiskiem
klikasz prawym klawiszem myszy na daną partycję i wybierasz Właściwości, w zakładce Narzędzia jest Sprawdzanie błędów, zaznacz wszystkie opcje i uruchom sprawdzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie coś naszło by ponownie przejść HL EP1 i EP2. W sumie to dla komentarzy ale mało słuchałem wolałem pograć :D Jednak jak po raz pierwszy gramy to gra na 5-6 h. Dobrego grania, zwiedzania patrzenia i takie tam. Po raz drugi to już max 4 h no ale cóż, te 4 h i tak są wspaniałe :D Jutro EP2 do przejścia z komentami. Tam se je przynajmniej poczytam :D Jeśli chodzi o umiejscowienie City 17 to coś na wschód od Polski. Chyba Rosja ale nie jestem pewien. Napis na dworcu na jednym screenie a na drugim jak Alyx tresuje zombiaki.

20080211154201

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za dubla ale nie dodało 2 screena. Aha screeny takie duże bo od 3 tygodni cieszę się nowym monitorem. 19 cali :D Po 10 latach udręki z 16 calową kineskopówką. HL2 jeszcze piękniejszy :D

20080211154246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blisko tą Rosją bo akurat HL2 jest wzorowane na mieście ulokowanego na Ukrainie skąd te napisy, i samochody typu Wołga. Miasto jest wzorowane na mieście Odessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:51, Carl92 napisał:

Blisko tą Rosją bo akurat HL2 jest wzorowane na mieście ulokowanego na Ukrainie skąd
te napisy, i samochody typu Wołga. Miasto jest wzorowane na mieście Odessa.


A skąd masz to info. To że samochody tego typu to bardziej za Rosją przemawia. A to że wzorowane na mieście z Ukrainy to mnie nie interesuje :P Mnie bardziej interesuje lokacja City 17 :P Z City 17 jest w miarę "blisko" do White Forrest gdzie są silosy z rakietami balistycznymi. Na Ukrainie raczej byś takich nie spotkał. A w Rosji to i owszem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować