Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

spoiler
Mnie zastanawia jak zmieni się po śmierci ojca Alyx. Pewnie będzie żądna zemsty,może zechce wykorzystać moc zgromadzoną na Borealis przeciwko Kombinatowi,a może pozostanie wierna ostatniej woli ojca i zniszczy statek. Ciekawe też czy Judith Mossman żyje,a jeśli tak to po której jest stronie. Czy pojawią się Barney,Kleiner,Magnusson,Dog,Lamarr? Na co wpadnie G-Man by odzyskać kontrolę nad Gordonem,może wykorzysta Alyx, a może Shepharda? :D Liczę też,że wreszcie będzie mogli się jakoś przeciwstawić się Advisorom,jakoś z nimi walczyć.
spoiler
Kurcze,kiedy wreszcie ten EP 3? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:07, mati285 napisał:

spoiler
Mnie zastanawia jak zmieni się po śmierci ojca Alyx. Pewnie będzie żądna zemsty,może
zechce wykorzystać moc zgromadzoną na Borealis przeciwko Kombinatowi,a może pozostanie
wierna ostatniej woli ojca i zniszczy statek. Ciekawe też czy Judith Mossman żyje,a jeśli
tak to po której jest stronie. Czy pojawią się Barney,Kleiner,Magnusson,Dog,Lamarr? Na
co wpadnie G-Man by odzyskać kontrolę nad Gordonem,może wykorzysta Alyx, a może Shepharda?
:D Liczę też,że wreszcie będzie mogli się jakoś przeciwstawić się Advisorom,jakoś z nimi
walczyć.
spoiler
Kurcze,kiedy wreszcie ten EP 3? :)


Fajnie by było jakby wszyscy w jednym teamie byli, chociaż nie wydaje mi się aby Shephard się pojawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 19:24, Kamil950 napisał:

Zauważyliście podobieństwo? G-Man, Gordon Freeman hehe

Z początku, gdy nie interesowałem się Half-Life''em myślałem nawet, że "G-Man" to po prostu skrót od "Gordon Freeman". ;] Może coś w tym jest...
________________________

Ale nie o tym chciałem. Czy to wina moich głośników, czy u was też tak jest, że gdy stoję tyłem do postaci, która do mnie coś mówi, w ogóle nie słyszę jej głosu? Mówię tutaj o podstawce HL2 (jak na razie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę z innej beczki. Jak myślicie, o czym rozmawiał Eli i G-man w HL 1 na początku gry? Ja wywnioskowałem coś w tym stylu:

G-man: Nie wolno wam czekać... Przeprowadzicie eksperyment teraz.
Eli: Ale nie możemy! Nie przebadaliśmy tego kryształu! Nie wiemy jakie mogą być skutki uboczne!
G-man: Zrobicie to teraz! <machnięcie ręką w geście sprzeciwu>

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
G-Man:Oj weź pożycz 50 centów na ciastko!
Eli:Nie! Ty nigdy nie oddajesz!
G_Man:Aj to spier*alaj :P <machnięcie ręką w geście wku*wienia>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeszedłem half- life 2 i jestem zachwycony gra się kończy bardzo ciekawie teraz tylko trzeba zainstalować episode one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:27, hans olo napisał:

Ja polecam tą stronkę
http://www.hl2mods.co.uk/
To taka linkownia. Uwzględnia mnóstwo modów gotowych i dopiero tworzonych. Bardzo poręczna
baza wypadowa :)


Ja mam jedno malutkie pytanie:
Co trzeba mieć , znaczy jakie gry trzeba mieć żeby wchodził Gmod 9
No bo kurna ściągnąłem go już raz ( miałem zainstalowane HL2 bo to chyba wystarczy nie ? ) i nie wchodził
Jakiś błąd był czy cuś....
Z góry Dziękuję
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wersji do której linka dał zadymek potrzebne są Half-Life 2,Half-Life 2:Deathmatch i Counter Strike:Source,więc ja niestety z braku tej ostatniej sobie z gmoda nie skorzystam. Nie wiem jak jest z innymi wersjami,ale podejrzewam,że tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:45, mati285 napisał:

Do wersji do której linka dał zadymek potrzebne są Half-Life 2,Half-Life 2:Deathmatch
i Counter Strike:Source,więc ja niestety z braku tej ostatniej sobie z gmoda nie skorzystam.
Nie wiem jak jest z innymi wersjami,ale podejrzewam,że tak samo.


Dzięki za odpowiedź :)

A co do tych wymagań gier to mam tak jak ty...
też nie mam Counter Strike : Source.
Tak to bym se go kupił, ale u mnie w empiku jest tylko zestaw za 99zł w którym jest : Day Of Defeat Source , Counter Strike Source i HL2 : Deatchmatch.
Eh... a szkoda bo bym się na Gmodzie pobawił :)
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2008 o 20:58, Kamil 13 napisał:

> Do wersji do której linka dał zadymek potrzebne są Half-Life 2,Half-Life 2:Deathmatch

> i Counter Strike:Source,więc ja niestety z braku tej ostatniej sobie z gmoda nie
skorzystam.
> Nie wiem jak jest z innymi wersjami,ale podejrzewam,że tak samo.

Dzięki za odpowiedź :)

A co do tych wymagań gier to mam tak jak ty...
też nie mam Counter Strike : Source.
Tak to bym se go kupił, ale u mnie w empiku jest tylko zestaw za 99zł w którym jest :
Day Of Defeat Source , Counter Strike Source i HL2 : Deatchmatch.
Eh... a szkoda bo bym się na Gmodzie pobawił :)
pzdr

Counter-Stike:Source można kupić przez Steam za $19.95 (48.5573 zł), a C-S:S z płatną (nowszą) wersją Garrys Moda za $24.95 (60.7280 zł), również przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Garry''s Mod jest do modyfikacja do gry Half-Life 2, w której to krótko mówiąc bawisz się czym się da. Przy użyciu odpowiednich narzędzi możesz stworzyć ciekawą scenkę z postaciami z HL2 w roli głównej, ze starych opon i sporego pudła może powstać samochód (nawet będzie jechał, niemal jak prawdziwy ;-) ) i wiele, wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować