Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 16.02.2008 o 16:10, galbaroquo napisał:

ale bendom wszytkie dialogi po poslku??

Tak, o ile zaznaczysz w opcjach odpowiednią opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2008 o 16:10, galbaroquo napisał:

ale bendom wszytkie dialogi po poslku??


diablo powinny być dobre no i musisz mieć jeszcze orginał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 08:43, BzyQacz napisał:

Niektórych uwiera, mnie nie robi różnicy, czy gra jest ANG/POL.


Jeśli znał bym dobrze angielski to mi to też by nie przeszkadzało ale ja się uczę niemieckiego a Half-Life ma świetną fabułę i polskie napisy by się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 11:45, 13AciD37 napisał:

To można też grać po niemiecku :D


Gdybym miał grać po polsku czy niemiecku to zdecydowanie bym brał po polsku ty chyba też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do fabuły znam ją dobrze ale w skrótach ponieważ na Wikipedia napisała ją w skrutach znacze jakąś strone gdzie jest pełna fabuła żeby, wcale fabuła niebyła skrucona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2008 o 16:43, galbaroquo napisał:

A co do fabuły znam ją dobrze ale w skrótach ponieważ na Wikipedia napisała ją w skrutach
znacze jakąś strone gdzie jest pełna fabuła żeby, wcale fabuła niebyła skrucona.

Jest taka stronka jak HL Almanach i tam jest cała historia Half-Life''a. Link -> http://hlstory.hl2-pl.info/
P.S. Polecam lekcje polskiego, lub chociaż Firefoxa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2008 o 16:57, Pablo Querte napisał:

Jest taka stronka jak HL Almanach i tam jest cała historia Half-Life''a. Link -> http://hlstory.hl2-pl.info/


Także polecam tą stronę tego czego nie łapałem przeczytałem właśnie tu świetna strona dla tych których interesuje fabuła gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie po raz drugi w STALKERA i w pewnym momencie gry zrobiłem dwa fajne screeny. Jeden to zwłoki pewnej osoby, drugie to pamiętnik tej osoby :D Pewnie wiecie już o kogo chodzi :D

20080218184949

20080218185017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:32, Mr. Cin napisał:

czytałem o tym kiedyś, nie pamiętam tylko gdzie sie te zwłoki znajdują

(Mały offtop ale związany z HL2 :P) W dziczy w zawalonym tunelu. Jak się wie gdzie to łatwo znaleźć. Wiemy już w co grali twórcy STALKER A:D HL2 jest jedyny i niepowtarzalny. No i ten screen potwierdza moją terię że City 17 znajduje się na terenach rosji. Może być wzorowany na mieście z Ukrainy (Odessa) ale umiejscowienie dla mnie to Rosja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 19:39, Kerigun napisał:

(Mały offtop ale związany z HL2 :P) W dziczy w zawalonym tunelu. Jak się wie gdzie to
łatwo znaleźć. Wiemy już w co grali twórcy STALKER A:D HL2 jest jedyny i niepowtarzalny.
No i ten screen potwierdza moją terię że City 17 znajduje się na terenach rosji. Może
być wzorowany na mieście z Ukrainy (Odessa) ale umiejscowienie dla mnie to Rosja.


Zechciej mi tylko wytłumaczyć w jaki sposób ów screen potwierdza Twoją teorię, bo chyba nie nadążam... ^^''

Zresztą, who cares czy to Rosja, czy to Bułgaria, czy to Ukraina... :P Dla przeciętnego Amerykanina to i tak gdzieś na wschodzie gdzie mieszkają żółte i smoki, a dla przeciętnego Polaka i tak wsioryba, bo podobne widoki ma codziennie na swoim blokowisku albo parę przecznic dalej... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:01, Dexter McAaron napisał:

Zechciej mi tylko wytłumaczyć w jaki sposób ów screen potwierdza Twoją teorię, bo chyba
nie nadążam... ^^''


Bo tam jest napisane: "najpierw black mesa, później jakieś dziwne miasto w Rosji..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:01, Dexter McAaron napisał:

Zechciej mi tylko wytłumaczyć w jaki sposób ów screen potwierdza Twoją teorię, bo chyba
nie nadążam... ^^''


Dla mnie to ma znaczenie bo ja nie jestem z hameryki. Dobrze to wytłumaczył Buahahahaha :P No i jak twórcy z Ukrainy tak twierdzą to musi coś w tym być skoro według nich City 17 nie jest na Ukrainie tylko w Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2008 o 20:34, Kerigun napisał:

Dla mnie to ma znaczenie bo ja nie jestem z hameryki. Dobrze to wytłumaczył Buahahahaha
:P No i jak twórcy z Ukrainy tak twierdzą to musi coś w tym być skoro według nich City
17 nie jest na Ukrainie tylko w Rosji.


No ale jak mam być szczery, to twórcy Stalkera - którego to nota bene uważam za grę słabującą - nie są dla mnie autorytetami w dyskusji o lokalizację City 17... :> Jedyne co łączy GSC z Valvem to chyba to, że ich gry miałby być dla siebie konkurencją.

A to że kolesie są z Ukrainy też mnie nie rusza... a co, ja jestem z Polski, czyli wszyscyśmy bracia Słowianie... :P Poza GSC jest Kijowa, może na Odessie się nie znają...?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować