Zaloguj się, aby obserwować  
radeon1

Kącik fanów Half-Life 2

4433 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2008 o 15:58, Kerigun napisał:

A skąd masz to info. To że samochody tego typu to bardziej za Rosją przemawia. A to że
wzorowane na mieście z Ukrainy to mnie nie interesuje :P Mnie bardziej interesuje lokacja
City 17 :P Z City 17 jest w miarę "blisko" do White Forrest gdzie są silosy z rakietami
balistycznymi. Na Ukrainie raczej byś takich nie spotkał. A w Rosji to i owszem :D


Po pierwsze, na Ukrainie, albo raczej Ukraińskiej SRR była broń atomowa. Może sowieci po upadku zapomnieli o tych dwóch rakietkach?? :P Po drugie, wzorowane jest na "ogóle" miast wschodnich (jeden z designerów Valve jest z Sofii) o czym świadczy
-architektura (cerkwie)
-imiona (ojciec Grigorij, Saint Olga)
-pisownia i język ("Szachta Pobiedy", Kopalnia Zwycięstwa w EP2)
-wspomnianie już samochodziki

Myślę że nie da przypisać do konkretnego miasta, chyba samo Valve by tego nie chciało... :-P Ale jeśli już, to bardziej się zgadzam z Carlem i może to być Odessa, ewentualnie cuś innego... Sewastopol, Soczi...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 16:06, KARTOFELq napisał:

To dla tych nowych graczy w HL [pokazane w 60 sekund :)]
http://pl.youtube.com/watch?v=slRsexrhbG8&eurl=http://www.mojageneracja.pl/1151272 3/0_0_11_3


Bla bla bla Mr Freeman :P

Dexter - No ważne że w końcu coś nie dzieję się w hameryce :D Dla mnie klimat w sam raz :P Przyzwyczajony jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 21:47, Kerigun napisał:

Dexter - No ważne że w końcu coś nie dzieję się w hameryce :D Dla mnie klimat w sam raz
:P Przyzwyczajony jestem.

mnie tam też już powoli nudzą gry w których to bez przerwy USA ratują świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2008 o 22:17, master962 napisał:

> :P Przyzwyczajony jestem.
mnie tam też już powoli nudzą gry w których to bez przerwy USA ratują świat


Dokładnie po co grac w coś skoro wiesz że się dobrze skończy ?? tak samo jest z filmami dla mnie to bezsens chyba że jest to dobrze rozegrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 15:42, Kerigun napisał:

Sry za dubla ale nie dodało 2 screena. Aha screeny takie duże bo od 3 tygodni cieszę
się nowym monitorem. 19 cali :D Po 10 latach udręki z 16 calową kineskopówką. HL2 jeszcze
piękniejszy :D


no nawet ładnie wygląda gratuluję monitorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2008 o 22:17, master962 napisał:

mnie tam też już powoli nudzą gry w których to bez przerwy USA ratują świat


Jeśli chodzi o HL2 i Epizody to nawet jakbyto było w ameryce to i tak gra była by wspaniałą. A to że nie jest to tylko gra na tym zyskuje. Valve dobrze myśli. Chociaż jak się gra w "ameryce" to często widzimy zdewastowane miasta, gryzy tych miast co też fajnie wygląda, zwłaszcza jak wiemy jakimi molochami były te miasta. Aha, City 17 to miasto od podstaw zbudowane czy tylko większe miasto i cytadele postawili w środku najeźdźcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 17:17, Mr. Cin napisał:

miasto istniało wczesniej, kombinat walnal tylko cytadele i wielkie zapory


Właśnie tak przeczówałem. Na nowo odkrywam HL2. Sesja skończona (pozytywnie) a obiecałem sobie że jak pozytywnie to przejdę EP1 i EP2 ponownie. :D Ciekaw jestem czy cytadela to tak przyleciała i się wbiła w miasto czy ją wybudowali ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2008 o 20:09, Rumcajs52 napisał:

Wybudowano ją na planecie kombajnu, i "dowieziono" na ziemię przez teleport.


Ta Cytadela przeraża mnie swoim ogromem. Niesamowite wrażenia się ma gdy się po niej podróżuje. Jest gdzieś może jakiś art czy cuć co pokazuje jakieś plany cytadeli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tjaaa?? A wyobraź sobie wrażenie, gdy otwiera Ci się portal nad miastem i nagle JEBUDU ląduje Ci w samym środku wielkie metalowe cuś... Czasami mi szkoda że w Half-Lifie nie ma jakiś cut-scenek... Ale tylko czasami, bo wtedy gra straciłaby swoją odmienność... ;)

O planach nie słyszałem, wątpię żeby były, bo chyba sami konstruktorzy jej pomieszczeń nie znają... :-P Czasami mam wrażenie, jakby Cytadela żyła własnym życiem... Poniekąd trochę to prawda, bo te mury o których Mr Cin wspominał, prawdopodobnie niszczą sukcesywnie miasto, zbierając materiały i budulec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 21:42, zadymek napisał:

> > > Usunąłem i zainstalowałem ponownie Half-life''a, a gra nadal mi wychodzi
do
> systemu.
> >
> > a wywaliłeś co trzeba i zeskanowałeś partycje tak jak pisałem?
> > Jeśli tak to może coś ze sterownikami jest nie tak? Może tobyć też wina jakichś

> aplikacji
> > pracujących w tle(taki emule czy flashget bywają toksyczne).
> Zeskanować, ale czym? Tym defragmentorem dysków?
nie checkdiskiem/scandiskiem
klikasz prawym klawiszem myszy na daną partycję i wybierasz Właściwości, w zakładce Narzędzia
jest Sprawdzanie błędów, zaznacz wszystkie opcje i uruchom sprawdzanie

Przeskanowałem partycję z grą (D), a gra nadal wywala do systemu w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kim jest dokładnie ten gość z walizką chodzi mi o tego co mam na avatarze bo ja czytałem że jest on dziennikarzem czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 07:31, Pawlo09 napisał:

Mam pytanie kim jest dokładnie ten gość z walizką chodzi mi o tego co mam na avatarze
bo ja czytałem że jest on dziennikarzem czy to prawda?


To jest G-man praktycznie nic o nim nie wiadomo wiadomo tylko że ma wielkie plany jakie ?? nic nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, WW3PL miały z Tobą wiele do pogadania ;) Ale póki co ciesz się życiem, bo jest ostatnio zajęty. Ale jak wróci...

Nie rozumiesz tego powyżej? ;) WorldWar3PL to forumowy specjalista od G-mana. Wie o nim wszystko (to co można wiedzieć ;) ). I z tego powodu cała forumowa scena HL szanuje jego pretensje jako jedynego osobnika na forum, z G-manem w avatarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować