Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CryEngine 2 - imitując rzeczywistość

59 postów w tym temacie

Fimlik jest w necie od początku roku (mniej więcej, nie pamiętam dokładnie) niemniej moim zdaniem jest super (tak jak oryginalna reklama) warto zobaczyć (chociażby na Gametrailers.com) też pozostałe filmiki prezentujące możliwości CryEngine 2, mnie np. najbardziej zaciekawiło przedstawienie jego wykorzystania jako (chyba) program szkoleniowy dla wojska.

Naprawdę warte obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda im się spełnić trzy warunki:
1) mniej kolorowa (cukierkowa) grafika
2) więcej cieni
3) pozbędą się "syndromy pustych oczu" u postaci
To będą w czołówce dzięki czemu taki megahiperwybajerowany UE3 może odejść na emeryturę.
Tylko kiedy nadejdą te czasy kiedy nasze komputery to udźwigną , nie wspominając o tym aby wymagania nie wywoływały zawału u graczy (i ich portfeli). Choć myślę że za rok, dwa coś się w tej materii zmieni.

@Darkstar181: tak była i w tiwi:) i nawet więcej jak dwa miechy, a piosenka nazywała sie Heartbeat repertuaru JoseGonzalesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwości Cry Engine 2 są dla mnie wciąż zadziwiające :) jakość zaprezentowanego obrazu jest jak dla mnie GENIALNA. Myślę ze gdy wyjdzie Cry Engine 3 to różnice, które widać na tym filmie, będą zatarte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ps. (nie dało się zedytować posta...) obejrzałem z dźwiękiem i jestem lekko zdziwiony... wersja którą widziałem wcześniej miała oryginalny utwór Hartbeat a nie to... coś (niemniej też ładne).

A co do wspomnianego przeze mnie Gametrailers.com jest tam też wersja filmiku taka jak ta tyle że umiejscowienie 2 obrazu się zmienia przez co momentami można się złapać na tym że to co wydawało się realne jednak jest "CryEngine 2".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ten filmik widziałem już jakiś czas temu.
Jednak warty podkreślenia jest fakt, że CryEngine 2 wymiata.

P.S. W tekście jest błąd FarCry 2 nie korzysta z CryEngine 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba komuś odbiło FC2 korzysta z silnika graficznego "Dunia" a nie z "CryEngine 2"

Chyba że autor miał na myśli napisać tak "...aby pokazać, że w nadchodzącym Crysis 2 grafika będzie jeszcze lepsza..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no to już jest brak klasy... Far-Cry 2 i CryEnigne 2?? To tak jakby Half-LIfe miał zacząć śmigać na silniku Doom''a. Poprawcie to bo aż nie moge patrzeć na tę bzdure o_O Bez obrazy oczywiście.. ale naprawde ktoś dał plame dając coś takiego do newsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować