Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja beta edytora D'jinni do Wiedźmina udostępniona!

67 postów w tym temacie

Nie zauważyłem żeby oba teksty się czymkolwiek różniły. Dodam tylko, że po drugim uruchomieniu gra ruszyła, "sejwy" działają, znaczy się dają się wczytać. Z tego co widzę w tekście jest wspomniane o częściowej zgodności wersji 1.3 z wcześniejszymi zapisami.
"(...) czytanie starszych zapisanych gier jest możliwe, ale może prowadzić do nieoczekiwanych rezultatów i innych problemów. Wszyscy gracza powinni zrestartować rozgrywkę od początku grają w Wiedźmina 1.3 Module Edition."
Pogram wieczorem, wtedy sprawdzę.


Thalanthas edytor znajduje się w katalogu gry (\Wiedźmin\System), skrót powinieneś mieć utworzony w menu Start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:37, Klimos napisał:

> Ojjj pamiętam jak jeszcze nie tak dawno na 256 neo sie męczyłem.

Tiaaa, a ja pamiętam jak jeszcze nie tak dawno, raptem 10 lat temu męczyłem się na wydzwanianym
internecie przez modem 28800 bps. Strony otwierały się minutę czy dwie a licznik tykał...
To były czasy :P

ja tak miałem też... ale 3 lata temu. 30h i do podziału z siostrą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nawet fajny ten mod tylko szkoda że nie mo głosu tylko same napisy a edytor kompletnie niewiem jak się go obsługuje próbowałem ale mi nic nie wychodziło i jeszcze instrukcja w języku angielskim poczekam na polską wersje i nie beta wersje edytora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten mot dodaje wiecej postaci (tak zeby sie nie powtarzaly 5 takich samych babek koo siebie nie bylo) oraz gestykulacje ubiory inne ...i tyle chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 17:24, Zaitsev napisał:

ja tak miałem też... ale 3 lata temu. 30h i do podziału z siostrą...


Trzy lata temu to był kiepski okres w moim życiu. Przez rok mieszkałem we Francji i w domu Internetu w ogóle nie miałem. Tylko i wyłącznie na uczelni. Studia za granicą, trzeba było wyżyć za €200 miesięcznie, więc oszczędzało się na wszystkim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest już dostępna polska wersja, licząca 455 stron :) instrukcja - a raczej podręcznik, do edytora D''jinni. Zapraszam na forum i stronę gry Wiedźmin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 21:44, MTSMAFIOSO napisał:

Przepraszam mógł by mi ktoś powiedzieć o co chodzi z "ceną neutralności" ?
Do tej pory w grze nie można było do końca stać po SWOJEJ stronie...

"Cena Neutralności" to tylko nazwa przygody. Wątpię, żeby dawała jakieś opcje bycia neutralnym w każdej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 00:50, PharauhnMizzrym napisał:

> Przepraszam mógł by mi ktoś powiedzieć o co chodzi z "ceną neutralności" ?
> Do tej pory w grze nie można było do końca stać po SWOJEJ stronie...
>
"Cena Neutralności" to tylko nazwa przygody. Wątpię, żeby dawała jakieś opcje bycia neutralnym
w każdej sprawie.



Chyba że... Może nowe wydanie Wiedźmina przyniesie więcej nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, ludzie czy wy też macie problem z wyświetlaniem i grafiką w nowej przygodzie???Mam radka 1950 pro, stery 8.3 i kurcze wyświetla mi się siatka na którą nakłada się tekstury, w dodatku przechodzę przez ściany itd...patcha 1.3 też zainstalowałem bo był wymagany..karta w miarę nowa także raczej nie może być mowy o zepsuciu...hmm...czyżby niedopracowanie??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch troszku waży, ale na szczęście poszedł jak po maśle :)
Szkoda, że "teoretycznie" trzeba zresetować rozgrywkę, ze względu na niezgodność stanów gry i obecnego patcha, ale w sumie pierwsze etapy są ok, więc miło będzie się grało jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować