Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wersja beta edytora D'jinni do Wiedźmina udostępniona!

67 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2008 o 13:34, Zaitsev napisał:

To obrzydliweee. Musicie o tym mówić na głos? Mam łącze 256... Nie rozmawia się przy
ślepym o kolorach... :D


Ojjj pamiętam jak jeszcze nie tak dawno na 256 neo sie męczyłem. Nie miałem złych zamiarów ;P ale jednak czasami można się wpienić jak plik ledwo ssie. Ale i tak już jest o wiele lepiej niż np. rok temu na gram.
Pozdrawiam i życzę szybkiej zmiany łącza na szybsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:18, Waaazuuup napisał:

Ojjj pamiętam jak jeszcze nie tak dawno na 256 neo sie męczyłem.


Tiaaa, a ja pamiętam jak jeszcze nie tak dawno, raptem 10 lat temu męczyłem się na wydzwanianym internecie przez modem 28800 bps. Strony otwierały się minutę czy dwie a licznik tykał... To były czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 13:25, Klimos napisał:

No mogłoby być nieco lepiej, ale te 400 kB/s to na szczęście średnia prędkość, a nie
maksymalna. W 12 minut łatka znalazła się na dysku ;]

Pfffff :P
Czas całkowity 00:01:46 (pozdrowienia dla Zaitseva :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu niektórzy w komentarzach pisaliście o serwerze gram.pl? :P
Przecież Patch i Edytor jest gdzie indziej (atari.httpsvc.vitalstreamcdn.com).
I tu się ściąga z prędkością około 270-280 KB/s.

Jak coś jest na serwerze gram.pl to zwykle dojdę do "pobierz plik", przejdę przez link gemius, na koniec pokaże się dokładny adres pliku ftp5.gram.pl/... i to, że nie można wyświetlić strony.
Baaarrrdzzzo rzadko udaje mi się coś ściągnąć z serwera gram.pl, więc bardzo dobrze, że to wrzucili gdzie indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 14:47, windows00 napisał:

Pfffff :P
Czas całkowity 00:01:46 (pozdrowienia dla Zaitseva :P)


Zaitsev, nie patrz !!!

Bezpośrednio do serwera Atari się podpiąłeś czy jak? :P
Z serwera podanego przez tsk idzie trzy razy szybiciej, ale i tak ledwo poniżej pięciu minut udało mi się zejść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jak zainstaluje się patcha 1.3 i skasuje się gre to patch też zostanie skasowany i trzeba go będzie instalować jeszcze raz jak się póznie j zainstaluje gre czy już zostaje na zawsze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch zostanie odinstalowany razem z gra dlategotez po kazdorazowej instalacji gry bedizesz zmuszony do instalacji patcha jesli bedziesz chcial grac w gre spatchowana (rzecz jasna wiedzmin ktory pojawi sie w czaerwcu 2008 - planowo) powinien byc juz spatchowany do najnowszej dostepnej wersji lecz jesli pojawia sie kolejne patche (a zapewne tak bedzie) one rowniez beda wymagac ponownej instalacji w przypadku reinstalacji gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak uzbieram trochę kasy zmieniam kartę grafiki. Nigdy więcej nie wezmę chłodzenia pasywnego, bo tylko trochę pogram i kamera zaczyna skakać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch i edytor zainstalowany.
Pierwsze uruchomienie edytora = ok (później się pobawię)
Pierwsze uruchomienie spachowanej gry - mało monitora nie oplułem ze śmiechu - niebieski ekran XP niewidziany od "dziesięcioleci" hiehie :-]
Restart pieca, ponowne uruchomienie gry, wszystko działa jak należy.
Ulga ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2008 o 16:47, Marco Polo napisał:

Pierwsze uruchomienie spachowanej gry... mało monitora nie oplułem ze śmiechu... niebieski
ekran XP niewidziany od "dziesięcioleci" hiehie
Restart pieca, ponowne uruchomienie gry, wszystko działa jak należy.

Heh... :)

Jak wiele jest poprawek w tym patchu? Byłbym wdzięczny, gdybyś przytoczył changelog, bo Redzi nie grzeszą ilością zmian w kolejnych łatach.

Przy czym jeśli lista zmian z patchem nie różni się od tej http://www.thewitcher.com/registration/pl/www/patch_notes.html, to wystarczy gdybyś potwierdził, że żadnych informacji więcej co do poprawek w patchu nie ma, bo po co zaśmiecać forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować