Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

Z tego co zauwarzyłem to dodali nowego awarda do Mad Skills. I w tym buga widzę, pokazuje że zdobyłem go wczoraj, ale wczoraj grałem tylko na CA i TDM.

20090522173015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 17:31, LastAid napisał:

Z tego co zauwarzyłem to dodali nowego awarda do Mad Skills. I w tym buga widzę, pokazuje
że zdobyłem go wczoraj, ale wczoraj grałem tylko na CA i TDM.

To raczej nie jest bug. Przebieg meczy jest rejestrowany, więc wystarczy tylko odwołanie do bazy danych i ci, którzy zasłuzyli wcześniej, dostali awarda. Ja tyż ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 12:10, temek napisał:

Gdzie można sprawdzić ile mam zdobytych medali (impressive, excellent, itd...), flag
czy asyst ?

Wchodzisz w profile a następnie avards. Ja mam tego mało, tylko 19. Nie wiem nawet jakie są odznaczenia a co za tym idzie nie wiem jak je zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 12:32, xD_ominik napisał:

Wchodzisz w profile a następnie avards.


Nie chodzi mi o nagrody, tylko o medale zdobywane podczas gry, jak np: impressive, excellent
Można zobaczyć ile w sumie ich się uzbierało ?

Dnia 23.05.2009 o 12:32, xD_ominik napisał:

Ja mam tego mało, tylko 19.


A ja mam 26 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kolega powiedział mi że w quake 3 są lepsze postacie i gorsze. Czy to prawda? Jeśli tak to zmienię sobie postać na lepszą w Quake luve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2009 o 13:55, xD_ominik napisał:

Kiedyś kolega powiedział mi że w quake 3 są lepsze postacie i gorsze. Czy to prawda?
Jeśli tak to zmienię sobie postać na lepszą w Quake luve.

Postać jest tak dobra jak Ty. Tzn w Q3 w singleplyer różne postacie miały rożnego skilla, ale nie ma to wpływu na możliwoiści gracza w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2009 o 20:58, Budep napisał:

Kiedy ruszą serwery?


juz ruszyły ...


Propos gry dzieki niej przestalem grywac w CoD 4 i 5 i inne gry -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Po dzisiejszym mini-update w FFA jest limit 50 zamiast 30 fragów? :<
2. Jaka komenda odpowiada za jakby prostsze tekstury ścian, co widziałem na kilku obrazkach? I jakich wartości używacie w razie czego?
3. Jakiej wartości FOVa używacie, bo chciałbym w weekend potestować ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 17:37, RazorBMW napisał:

1. Po dzisiejszym mini-update w FFA jest limit 50 zamiast 30 fragów? :<

Grałem to było 30 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa mapa mi się bardzo podoba, fajnie że jest tam ta nowa broń. Szkoda tylko że do CTF, bardzo rzadko gram w ten tryb. Oby była jakaś z tych 6 nowych map taka w kosmosie gdzie nie ma ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 19:36, Infinitas napisał:

Grałem to było 30 :P

Eee, pamiętasz arenę? Bo co gdzie trafię to jest 50 chłopa do ubicia;)

Przy okazji. Może się mylę (w końcu za krótko ta zmiana jeszcze), ale wydaje mi się, że przy większej ilości fragów trudniej o "fuksiarskie" zwycięstwo. Nie za wiele, ale jakąś kapkę tak;)
Pod warunkiem, że arena nie jest upchana graczami po brzegi i trzeba stać w kolejce po spluwę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FFA jest zawsze fuksiarskie, tam wygrywa ten co trafi na quada/dopcha się do broni i wyrżnie ludzi po respie/jedno i drugie/ gra z noobami których się leje wszystkich po kolei bo przy dodgu nikt w ciebie nie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie problemy z PB? U mnie się cały czas pruje się, że muszę go zaktualizować. No to kiedy to robie, to przy włączeniu gry przeglądarka (mozilla firefox 3) robi błąd i się wyłącza. A przy następnym uruchomieniu gry (bylejakiej) to znowu chce żebym PB zaktualizował i tak w kółko! Cały dzień tak próbuję i cały czas robi mi to samo! HELP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2009 o 20:04, Dux napisał:

> Grałem to było 30 :P
>
Eee, pamiętasz arenę? Bo co gdzie trafię to jest 50 chłopa do ubicia;)

Przy okazji. Może się mylę (w końcu za krótko ta zmiana jeszcze), ale wydaje mi się,
że przy większej ilości fragów trudniej o "fuksiarskie" zwycięstwo. Nie za wiele, ale
jakąś kapkę tak;)
Pod warunkiem, że arena nie jest upchana graczami po brzegi i trzeba stać w kolejce po
spluwę:D

Dla mnie gra w 16 osób jest bez sensu. Jeszcze 10 da się znieść na większych mapach. I jest tak jak piszesz: po broń ustawiamy się w kolejce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować