Zaloguj się, aby obserwować  
Nyarlatoteph

Quake Live - temat ogólny

1185 postów w tym temacie

mialem dwa miechy temu mooocny skill, frag za fragiem, a na inscie malo kto byl lepszy hehe
ale nie gralem przez te dwa miechy i juz ubytek na skillu, ale powoli skillek powraca l0l :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 00:01, DJ_Danielus napisał:

Często zdarzają się przycinki i lagi?


A mi tak. Niestety baaardzo często:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:51, DJ_Danielus napisał:

Netem zbyt dobrym nie dysponuję i to jest mój problem... Praktycznie w nic przez multi
grać nie mogę....


Mi mój (1mb) net w grach chodzi w zależności od jego humoru:) Raz dzieła wszystko jak należy, raz tnie niemiłosiernie. Jakieś złośliwe chłopisko z niego:D


PS. Czy mi się wydaje, czy wyłączono sporą ilość serwerów po ostatniej aktualizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 11:58, Dux napisał:

Mi mój (1mb) net w grach chodzi w zależności od jego humoru:) Raz dzieła wszystko jak
należy, raz tnie niemiłosiernie. Jakieś złośliwe chłopisko z niego:D

Ja mam nawet i 10Mb/s, ale cóż z tego skoro w grach się nie sprawdza...?

Dnia 31.05.2009 o 11:58, Dux napisał:

PS. Czy mi się wydaje, czy wyłączono sporą ilość serwerów po ostatniej aktualizacji?

Może ze względu na brak kompatybilności wstecznej? Wiele gier tak niestety ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 16:04, DJ_Danielus napisał:

Ja mam nawet i 10Mb/s, ale cóż z tego skoro w grach się nie sprawdza...?

Cóż. Szerokość pasma nie ma nic wspólnego z jego opóźnieniami. Do dziś RS232 ma lagi mniejsze niż USB i tak już zostanie. Tak samo bywa z łączami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 16:21, hans_olo napisał:

Cóż. Szerokość pasma nie ma nic wspólnego z jego opóźnieniami. Do dziś RS232 ma lagi
mniejsze niż USB i tak już zostanie. Tak samo bywa z łączami.


Krótko mówiąc moje problemy mogą wynikać z wifi? Prawdę mówiąc trochę wyjaśniałoby to sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 17:00, Dux napisał:

> Cóż. Szerokość pasma nie ma nic wspólnego z jego opóźnieniami. Do dziś RS232 ma
lagi
> mniejsze niż USB i tak już zostanie. Tak samo bywa z łączami.

Krótko mówiąc moje problemy mogą wynikać z wifi? Prawdę mówiąc trochę wyjaśniałoby to
sytuacja.

Wifi jest bardzo lagotwórcze. Zawsze komunikacja bezprzewodowa ma spore opóźnienia, ja na moim lapku korzystając z wifi też nie mogę grać, ale PC podłączony do tego samego routera, tyle że kablem idzie śmiało :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:27, xD_ominik napisał:

Co to są lagi?
Mi się żadna z tych 2 nowych map nie podoba. W CTF podobają mi się tylko 4 mapy. Jakie
są wasze opinie co do innych map.


Lagi - opóźnienia w przesyłaniu i odbiorze danych z serwera.
O nowych mapach nie wypowiem sie bo ostatnio grałem dwa tygodnie temu. Dobrze ze mi staty nie cofnęły się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2009 o 21:27, xD_ominik napisał:

Co to są lagi?
Mi się żadna z tych 2 nowych map nie podoba. W CTF podobają mi się tylko 4 mapy. Jakie
są wasze opinie co do innych map.

Grałem na tej pierwszej w duela. Raz wygrałem, raz przegrałem (nie ram za dużo w duele) no i nie była zła. Dość ciekawe pole do popisu dla osób lubiących przewidywać ruchy przeciwnika. Jest tu sporo zakątków, gdzie można posłać serię z plasmy na czuja i trafić 100% nie widząc przeciwnika ;]. Przypominają się stare dobre czasy Q1DM4, gdzie skakało sie z piętra na piętro i posyłąło rakiety za spanikowanym kolegą, który nie wiedział skąd one się biorą ;].
Siberia natomiast jest dość udana, ale brakuje mi tu specjalizacji. Mapa jest dość duża i byłyby one nad wyraz pomocne. Bez nich gra się na niej bardzo powoli, a uwielbiam grać scoutem. Wyskakuję zza rogu na rakiecie, biorę flagę, posyłam pod nogi kolejną rakietę i już mnie nie ma. A tak to się człowiek grzebie ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 15:05, zerohunter napisał:

I nic.

Bo nie dałeś argumentu.
Forcemodel to tylko funkcja, musisz dodać parametr, a Ty tylko wyświetliłeś jej aktualny stan.
spróbuj
set cg_forceEnemyModel default

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować