Zaloguj się, aby obserwować  
Asthariel

Czego najbardziej nienawidzisz?

54 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2008 o 20:35, bartek_kawa napisał:

Głupich tematów na forum, z których nic nie wynika, i służą do nabicia posta.


A Ty niby co robisz? Pozdrawiam.

Muszę przyznać, że nie znoszę pseudomoderatorki na tym forum. A nawet w spamerskich bądź dublujących się tematach można wypowiedzieć się na temat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę złodzieji,rasistów,neonazistów,młodzieży wszechpolskiej,cwaniaczków,ludzi którzy zgrywają twardzieli,nałogów,faszyzmu,tych którzy wypierają się wiary (chrześcijaństwa),homoseksualistów i tanich gwiazdek jednego serialu (K.Cichopek!). Sporo, ale jak się zastanowić to wszystko i wszyscy są beznadziejni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... lista spora, lecz najpierw
1. Nienawiści nieuzasadnionej
2. Rasizmu
3. Antysemityzmu
4. Ksenofobii
5. Baraku tolerancji religijnej (w tym miejscu mam jak największe powody)
6. Damskich bokserów
7. Obłudy
8. Biało - różowej mafii, bananowej subkultury, pokemonów czy jak kto woli to nazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi chyba sobie sprawy co to znaczy nienawidzić, a co po prostu nie lubić.
No dobra...
Jeżeli to nie jest także tutaj za mocne słowo, to ja nienawidzę:
- niektórych stereotypów
- ksenofobii
- ludzi, którzy w grupie są raźni i pewni siebie, a samemu to tchórze
- ludzi zaślepionych własnymi poglądami, mających Jedyne Właściwe Zdanie, i uważających ludzi z innymi poglądami na gorszych
- no, ogólnej obłudy, i kierowanej mediami większej części społeczeństwa
- i skur***** kradnących ciężko zarobione pieniądze innych (także tych typu polityków, ojca dyrektora (patrz wyżej) itp., nie tylko bezpośrednio zwykłych złodziei.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nienawidzę braku kasy i świadomości, że nie mam własnego mieszkania, mój samochód już się sypie itp.
Nie lubię też tego, że nie mam czasu na granie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 20:40, edsonpele napisał:

Nienawidzę złodzieji,rasistów,neonazistów,młodzieży wszechpolskiej,cwaniaczków,ludzi
którzy zgrywają twardzieli,nałogów,faszyzmu,tych którzy wypierają się wiary (chrześcijaństwa),homoseksualistów
i tanich gwiazdek jednego serialu (K.Cichopek!). Sporo, ale jak się zastanowić to wszystko
i wszyscy są beznadziejni.


Czy ja przypadkiem nie odczytałem tego inaczej, ale czy nienawidzisz neonazistów, młodzieży wszechpolskiej, ludzi wypierających się Chrześcijaństwa i homoseksualistów zarazem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Ludzi co myślą stereotypami.
-Dresów, ABSów, blokersów, etc.
-Rasistów (ja np. spotkałem parę razy murzynów i twierdze że to bardzo mili i sympatyczni ludzie.)
-Komunizmu. Nie widzę ŻADNYCH pozytywów tego ustroju, widzę za to miliony ofiar - od 1917 do dziś.
-Fanatyzmu, zwłaszcza religijnego. Wszakże każda religia ma wady i zalety (np. w islamie imponuje mi abstynencja alkoholowa).
-Sadystów, psychopatów (zwłaszcza takich co się znęcają nad słabszymi, zwłaszcza nad dziećmi, takich powinno się palić na stosie, dla przestrogi.)
-tolerancji dziwnie pojmowanej w dzisiejszym świecie - czyli w sumie rasizm w drugą stronę - jesteś biały, heteroseksualny, zdrowy etc. to znaczy że jesteś jakiś nienormalny.
-Dzieci neo, noobów, pustaków, dzieci internetu, pustych lal w stylu Sylwusi (jak nie wiecie o co chodzi to wpiszcie na youtube "Sylwusia", pokemonów i innych "Ko0f4nYhh Bl0g4sKUuFfffff"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 19:44, lukase napisał:

ja nienawidze przyjebow ktorzy odpowiadaja na pytanie co zrobilbys gdybys zobaczyl blondynke
odpowiadaja masz zadanie z polskiego? XD zwale z takich mam


Ty się módl żeby tego modek nie zobaczył !!! Tutaj sie nie klnie ... uzywaj bardziej przyzwoitych słów jo??


Żeby nie było offa

Ja nie nienawidzę swoich koszmarów. ostatnio są bardzo przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:21, Sir Braveheart napisał:

> ja nienawidze przyjebow ktorzy odpowiadaja na pytanie co zrobilbys gdybys zobaczyl
blondynke
> odpowiadaja masz zadanie z polskiego? XD zwale z takich mam

Ty się módl żeby tego modek nie zobaczył !!! Tutaj sie nie klnie ... uzywaj bardziej
przyzwoitych słów jo??


Żeby nie było offa

Ja nie nienawidzę swoich koszmarów. ostatnio są bardzo przykre.

dobra zmienie na mniej normalnych ludzoi ;)
tyle ze nie moge zeedytwoac trudno od ostrzezenia nie zgine XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za mocnych słów używacie do zbyt małych rzeczy. Trochę to śmieszne, a trochę żałosne gdy ktoś "nienawidzi" lodów owocowych lub "kocha" nic nie robić.

Ja na przykład niczego nie nienawidzę. Za to nie lubię różnych rzeczy.
Jeżeli będziecie zbyt często używać mocnych słów, to jakich słów użyjecie wtedy kiedy obecnie używane będą już niewiele znaczyć, a trzeba będzie wyrazić coś mocnego?
Zonk? ;)
To samo z miłością. Jeżeli co drugiej osobie mówicie, że kochacie banany, a potem chcecie przekazać innej osobie, że ją kochacie, to ile będzie warta wasza wypowiedź? Tyle co banany? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.04.2008 o 20:35, NuGGet napisał:

- Ludzi udających dyslektyków, a w rzeczywistości na tyle leniwych że nawet im się po
słownik nie chce ruszyć -_-

Ehh, tego też nienawidzę, dysleksja kojarzy mi się jakby z chorobą psychiczną, jakimś niedowładem, czy ułomnością, albo paszportem "obywatela II kategorii". Za to ze mną dziwna historia: najlepiej z całej klasy piszę dyktanda, zero błędów, jedynie parę interpunkcyjnych się znajdzie ale... nie znam zasad ortografii ( w sumie raczej mi niepotrzebne skoro piszę lepiej od kujonów) i z tego powodu.... mam stwierdzoną dysleksję. (Ukrywam ten fakt jak tylko mogę, nigdy nie korzystam z ulg "dla tych gorszych" i wstydzę się tego faktu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy których nienawidzę ( TAK NIENAWIDZĘ :P ):
1. Ja sam,
2. Debili którzy myślą, że są fajni ( pseudokibice, "laski", dressy itd. ),
3. Szpinaku i wątróbki,
4. Nauczycielki od polskiego, historii i fizyki,
5. Niesprawiedliwości,
6. Zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- fanatyków
- dziennikarzy, którzy liczą na łatwą sensację, i piszą o szkodliwości gier, anime, metalu bez znajomości tematu
- piratów, którzy nie przejmują sie tym, że są złodziejami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2008 o 14:38, Asthariel napisał:

- piratów, którzy nie przejmują sie tym, że są złodziejami


Gorzej, spora część z nich próbuje udowodnić, że nie jest to wcale złe, a nawet dobre, LOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche tego jest, ale przede wszystkim nienawidze osób dwulicowych i hipokrytów, oprócz tego fizyki (ileż ja się nerwów przy niej napsułem, ile nocy nie przespałem?), dziewczyn o lekkich obyczajach, a takich dzisiaj niestety nie brakuje, no i osób którzy zmieniają swoje przekonania, zasady wedle panującej mody, jest jeszcze wiele takich rzeczy ale myślę że te najważniejsze wymieniłem.

edit. paradoksalnie muszę stwierdzić że sam jestem hipokrytą, chyba pora zacząć pracować nad sobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2008 o 21:09, Luk Zombi napisał:

-tolerancji dziwnie pojmowanej w dzisiejszym świecie - czyli w sumie rasizm w drugą stronę
- jesteś biały, heteroseksualny, zdrowy etc. to znaczy że jesteś jakiś nienormalny.

Tolerancja to rasizm w drugą stronę? :) Zauważyłeś, zresztą słusznie, że tolerancja jest dziwnie pojmowana w naszych czasach. Wcześniej napisałeś, że nienawidzisz rasizmu, a tutaj dajesz przykład "jesteś biały (...) to znaczy że jesteś jakiś nienormalny". Dzisiaj również rasizm jest dziwnie pojmowany i osoby, które nie uznają współczesnej definicji tolerancji są często uznawane za rasistów. Więc pewnie jak być miał trochę szczęścia sam byś na takiego wyszedł. :P Osobiście nie napiszę, czego nienawidzę, bo w tej kwestii zgadzam się Olamagato - nienawiść to zbyt poważne słowo. Mogę zgodzić się z tobą odnośnie komunizmu - nie ma żadnych pozytywnych cech.
Swoją drogą ciekaw ile osób, które napisały tutaj, że nienawidzą faszyzmu potrafiłoby skonkretyzować dlaczego. O ile pamiętam, Polska z faszystami nie toczyła żadnych wojen, a Mussolini interweniował nawet w polskiej sprawie u Hitlera, natomiast gen. Franco (uznawany przez niektórych za faszystę) wspierał polskie radio i uznawał polski rząd na uchodźstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Tolerancja to rasizm w drugą stronę? :) Zauważyłeś, zresztą słusznie, że tolerancja jest
> dziwnie pojmowana w naszych czasach. Wcześniej napisałeś, że nienawidzisz rasizmu, a
> tutaj dajesz przykład "jesteś biały (...) to znaczy że jesteś jakiś nienormalny". Dzisiaj
> również rasizm jest dziwnie pojmowany i osoby, które nie uznają współczesnej definicji
> tolerancji są często uznawane za rasistów. Więc pewnie jak być miał trochę szczęścia
> sam byś na takiego wyszedł. :P Osobiście nie napiszę, czego nienawidzę, bo w tej kwestii
> zgadzam się Olamagato - nienawiść to zbyt poważne słowo. Mogę zgodzić się z tobą odnośnie
> komunizmu - nie ma żadnych pozytywnych cech.
> Swoją drogą ciekaw ile osób, które napisały tutaj, że nienawidzą faszyzmu potrafiłoby
> skonkretyzować dlaczego. O ile pamiętam, Polska z faszystami nie toczyła żadnych wojen,
> a Mussolini interweniował nawet w polskiej sprawie u Hitlera, natomiast gen. Franco (uznawany
> przez niektórych za faszystę) wspierał polskie radio i uznawał polski rząd na uchodźstwie.

Znaczy jeśli chodzi o tą "dziwną" tolerancje, to chodzi mi o to że często zamiast traktować wszystkich normalnie to zaczyna się faworyzowanie jednej ze stron, np. takie love parady, gdzie homoseksualiści domagają się równych praw, a tak naprawdę często obrzydzają życie innym. Ok, niech sobie żyją, nie obchodzi mnie to co robią w domu, ale ja na przykład nie chciał bym żeby taka parada przechodziła pod moim oknem i pokazywała to co oni wolą. Nie chce podziału na "równych i równiejszych".

Po drugie uważam że faszyzm to całkiem niezły ustrój, ale w Polsce i ogólnie na świecie istnieje stereotyp faszyzm=nazizm, podczas gdy to są dwie inne rzeczy:

Faszyzm powstał we Włoszech, ale nie był ustrojem tak zbrodniczym jak nazizm, nie prowadził terroru politycznego (ten powstał we Włoszech pod koniec wojny, pod naciskiem rządu III Rzeszy), nie tępił żydów czy innych nacji. Za to faszyzm znacznie ożywił Włochy, które stały się znaczną siłą gospodarczą, a przecież z I wojny światowej wyszły z niczym, oprócz ogromnych strat.Większość zbrodni faszyzmu powstała dzięki sojuszowi Włoch i Niemiec

Nazizm, czyli narodowy socjalizm, spaczona wersja faszyzmu powstał w Niemczech, ale był o wiele gorszy, co prawda również niewiarygodnie rozwinął Niemcy, ale dokonano przez niego wiele zbrodni, holokaust, wybuch II WŚ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza tolerancja jest obłudna jak zapewnienia Niemców w obozach koncentracyjnych. Tak czy siak są to próby narzucenia swoich poglądów wszelkim -fobom, tylko przeciwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować