Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2008 o 11:13, Chlorofil napisał:

Czy warto kupić i grać w Fifę 09 ?

Zależy na co. PC, PS2, Wii - nie warto, PS3/X360 - najlepsza piłka na konsole, czyli warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też bym sobie na konsoli pograł ,ale nie mam PS3 ani xbox''a .A tak w ogóle nie znoszę grać w FIFĘ lub w inną piłkarską czyli PES''a bo na padzie mi nie idzie gram jak na amatorze jak gram na padzie.
Pozdr. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli wiem że w nowej fifie jest jak w poprzedniej możliwość prowadzenia piłkarza ile sezonów w karierze można prowadzić zawodnika i czy można np zmienić drużynę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No racja ja gram na klawiaturze gdzieś 5 lat :P .Na padzie grałem jakieś 4 do 6 razy xD.Jedynie na padzie jeszcze gram ,ale to już na PS2 i to nie w FIFE tylko w inne gry z innych gatunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2008 o 11:29, Łeber napisał:

W tegorocznej edycji gry FIFA prowadzisz swojego zawodnika przez cztery sezony i co sezon
masz możliwość zmiany klubu.


czyli w trakcie sezonu nie ma szans na zmianę zespołu np. w zimowym okienku transferowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, to nie wiem, ale raczej nie. Chociaż zastanawia mnie jedna rzecz, jeżeli spadnie twojemu zawodnikowi ocena klubu, to czy mogą Cię wyrzucić, bo było by to dość logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nie przeglądałem tego tematu od początku, więc problem który mam mógł być już poruszany, jeśli tak to z góry przepraszam. A więc mój problem polega na tym że gdy próbuje zalogować się online to nie mogę , ponieważ miałem miałem instalowany od nowa system w którym żadne dane się nie zapisały i nie pamiętam swojego dawnego loginu w grze, wszystko jest dobrze e-mail, hasło, lecz moja nazwa gracza całkowicie wyleciała mi z głowy.Mam pytanie czy w jakiś sposób można przypomnieć nazwę gracza, lub skasować to konto online i stworzyć nowe za pomocą tego samego klucza? Z góry dziękuje za pomoc

PS: Wolałbym jednak aby można było w jakiś sposób przypomnieć mój login.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...śmieję się z samego siebie bo kupiłem samych napastników i nie mam teraz kasy i mam takie coś OGL pkt. drużyny : ATK-80 POM-68 OBR-66 .Moimi najlepszymi graczami są Robinho(OGL 87) ,Cabana(OGL 80) i jakiś Nikulin(77) którego mi znalazł ten co szuka talentów. Zostało mi 4 mln i nie wiem czy znajde dobrego jakiegoś gracza.Może wiecie czy opłaca się inwestować w talenty które znajdzie ten od talentów(6 poziom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2008 o 16:09, Łeber napisał:

W trakcie tego całego logowania, nie ma czegoś takiego jak przypomnij hasło, login itp.?



Właśnie nie ma tam takiej opcji, teraz jestem w kropce bo nie pamiętam swojego loginu a klucz rejestracyjny jest tylko na jedno konto. Ponawiam pytanie czy można usunąć stare konto i stworzyć nowe na tym samym kluczu rejestracyjnym, lub czy da siew jakiś sposób przypomnieć login, może taka opcja znajduje się na stronie głównej EA? Bo byłem na niej lecz niestety nic nie znalazłem, byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej w to wątpię, ale możesz napisać na przykład do pomocy technicznej EA czy skontaktować się z innym oddziałem i poprosić o taką ewentualność. A nóż pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 10:08, Łeber napisał:

Raczej w to wątpię, ale możesz napisać na przykład do pomocy technicznej EA czy skontaktować
się z innym oddziałem i poprosić o taką ewentualność. A nóż pomogą.



Ok tak zrobię dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować