Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2008 o 19:10, Łeber napisał:

W demku nie ma komentarza.

A to pech. No ale co z odpowiedzią na pierwsze pytanie? Czekam na nią cały czas.
PS. czy komentarz w pełnej wersji jest tak dobry jak to zapowiadano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:09, Łeber napisał:

Z tego co ostatnio widziałem na PlayStation Network (czyli wszędzie indziej też tak powinno
być)kwota chyba coś koło 14 zł.

A to za misiac/na stale?
Bo jak na stale to sobie chyba dokupie jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2008 o 19:34, Piterixos napisał:

> W demku nie ma komentarza.
A to pech. No ale co z odpowiedzią na pierwsze pytanie? Czekam na nią cały czas.

Dnia 22.12.2008 o 19:34, Piterixos napisał:

PS. czy komentarz w pełnej wersji jest tak dobry jak to zapowiadano?


Ujdzie w tłoku, ale jak jest wolny, to mówi, że jest gol, a na dodatek po indywidualnej akcji XD

Jak chcesz, mogę ci nagrać z 60 sekund komentarza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto bo komentator niekiedy się gubi .Ja raz strzeliłem gola to on coś o podaniach gadał.A już jak była następna akcja przy bramce to od nagle krzyknął GOLLLLL belissimo ...czy jakoś tak .;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 08:35, Assax napisał:

Nie warto bo komentator niekiedy się gubi .Ja raz strzeliłem gola to on coś o podaniach
gadał.A już jak była następna akcja przy bramce to od nagle krzyknął GOLLLLL belissimo
...czy jakoś tak .;P


Zdarza się, ale on to GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL mówi bardzo długo XD Też nawet nie wiem co na końcu krzyczy... :>
On dużo strzela takich baboli, mówi, że strzelam gola z kontry, a przeszedłem sam boisko :p Albo ze strzeliłem gola po inwidualnej akcji,a ich rozklepałem podaniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo źle się ustawiają te komentarze .Ja zawsze początek meczu wyłanczam jak oni wchodzą i tam się przygotowują a on już tam ględzić zaczyna to później są te komentarze jak już jestem pod bramką przeciwników :,,Obie drużyny...''''
itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stałe, widziałem chyba również cały pakiet by wszystkie pięć lig mieć odblokowane za 65 zł. Ale w tym momencie mi się coś nie kalkuluje, więc chyba pojedyncze takie odblokowanie będzie kosztować więcej niż 14 zł. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 09:35, Łeber napisał:

Na stałe, widziałem chyba również cały pakiet by wszystkie pięć lig mieć odblokowane
za 65 zł. Ale w tym momencie mi się coś nie kalkuluje, więc chyba pojedyncze takie odblokowanie
będzie kosztować więcej niż 14 zł. ;P

Dzieki.To sie zastanowie.
Ps.moze w pakiecie taniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 08:49, Budep napisał:

> Nie warto bo komentator niekiedy się gubi .Ja raz strzeliłem gola to on coś o podaniach

> gadał.A już jak była następna akcja przy bramce to od nagle krzyknął GOLLLLL belissimo

> ...czy jakoś tak .;P
>

Zdarza się, ale on to GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL mówi bardzo długo XD Też nawet nie wiem co na końcu
krzyczy... :>
On dużo strzela takich baboli, mówi, że strzelam gola z kontry, a przeszedłem sam boisko
:p Albo ze strzeliłem gola po inwidualnej akcji,a ich rozklepałem podaniami ;)



Na końcu krzyczy golissimo;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 08:32, Budep napisał:

Jak chcesz, mogę ci nagrać z 60 sekund komentarza :P


Jeśli możesz to bym poprosił. Tylko żeby był dobrej jakości bo jak nie to nie warto go nagrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie zwiększyłem poziom trudności i ciężko był mi wygrać jaki kolwiek mecz ,ale wpisałem sobie w googlach fifa09 triki i się nauczyłem prawie wszystkich tych trików.I teraz o wiele lepiej mi się gra.Jak ktoś chce się nauczyć lub chce sobie przypomnieć to tu jest link: http://video.google.pl/videosearch?q=fifa09%20triki&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wv#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 17:06, Assax napisał:

Dziś sobie zwiększyłem poziom trudności i ciężko był mi wygrać jaki kolwiek mecz ,ale
wpisałem sobie w googlach fifa09 triki i się nauczyłem prawie wszystkich tych trików.I
teraz o wiele lepiej mi się gra.Jak ktoś chce się nauczyć lub chce sobie przypomnieć
to tu jest link: http://video.google.pl/videosearch?q=fifa09%20triki&ie=utf-8&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&sa=N&tab=wv#


Na jakimn grasz poziomie? Klasa światowa? To łatwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie FIFA 09 ogólnie dość prosta jest, ale na razie sobie odpuściłem tryb sieciowy i duszę To Be A Pro (Sezony), bo mnie zastanawia co ta mistrzostwa na końcu są. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem pełną wersję FIFY 09 i mam problem, a mianowicie, nie mogę pobrać aktualizacji. Gdy chce uruchomić grę pojawia się komunikat, że dostępna jest nowa aktualizacja której pobranie jest wymagane do grania w trybie wieloosobowym. Jest pytanie czy chce ją pobrać teraz, więc klikam na tak i już nic się nie dzieje. Czemu nie pobiera tej aktualizacji?
Drugi problem. Nie moge skonfigurować sterowania pod pada logitech.:-(( . Pomórzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 19:44, gorn63 napisał:

Moze mi ktos powiedziec dlaczego nie moge grac online Klawiatra+Mysz?;]



A i jeszcze jeden problem,gra sie nie uruchamia,tzn.pojawia sie myszka i czarne tlo.Pomocy prosze;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować