Zaloguj się, aby obserwować  
shinoda

FIFA 09 - temat ogólny

1382 postów w tym temacie

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym durnowatym sterowaniem? Ustawiam Shift na zwody, a bierze q. A teraz nawet tego nie. Chce grać na lekko zmodyfikowanej "ósemce". Czy to możliwe w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy EA wyda jakiś patch/aktualizację aktualizującą transfery i dodającą zawodników? Bo nie wiem, czy tworzyć nowych i robić transfery ręcznie, czy wyjdzie jakiś patch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:01, Budep napisał:

Czy EA wyda jakiś patch/aktualizację aktualizującą transfery i dodającą zawodników? Bo
nie wiem, czy tworzyć nowych i robić transfery ręcznie, czy wyjdzie jakiś patch..


Pewnie w lutym, po zamknięci zimowego okienka transferowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 22:17, marcinshinoda napisał:

> Czy EA wyda jakiś patch/aktualizację aktualizującą transfery i dodającą zawodników?
Bo
> nie wiem, czy tworzyć nowych i robić transfery ręcznie, czy wyjdzie jakiś patch..


Pewnie w lutym, po zamknięci zimowego okienka transferowego.


Tak było z poprzednimi fifami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Adidas sezon Live, powinny być aktualizacje składów i form. :) Składów to są chyba 1 na miesiąc a formy 1 na tydzień. :P

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 11:35, Assax napisał:

Właśnie było u mnie w FIFE okno transferowe i to jest mój skromny składzik:


Faktycznie skromny xD Jak można mieć tak zmęczonych piłkarzy?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:22, Budep napisał:

Faktycznie skromny xD Jak można mieć tak zmęczonych piłkarzy?..


Może katuje ich treningami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:27, micol napisał:

> Faktycznie skromny xD Jak można mieć tak zmęczonych piłkarzy?..

Może katuje ich treningami ;)


Heh, ja w ogóle treningów nie robie a i tak wymiatam :P Gram na najwyższym poziomie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:29, Budep napisał:

Heh, ja w ogóle treningów nie robie a i tak wymiatam :P Gram na najwyższym poziomie ;>


Pewnie Arsenalem grasz. No to może i wymiatasz ^^, ale trudne trochę są Klubowe Mistrzostwa Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem właśnie czemu ,może przez to że za dużo po boisku biegam xD.Nie wiem co jest z tymi zawodnikami za szybko się męczą.Niedawno przegralem mecz bo mój zespół był tak zmęczony każdy miał na czerwono te co mam na zielono i żółto ,ale jak trenuje siłę piłkarz to się mniej męczy czy spada bo jak ich co trenuje to im spada.A co zrobić żeby się tak nie męczyli?Bo ja nie wiem od zawsze jak gram w FIFE to zawsze się tak męczyli ...no oprócz FIFY 2005 bo to było za łatwo nawet na najwyższym poziomie :P.
I Budep nie śmiej się bo zagrałem dwa mecze z trudnymi drużynami i to były Lazio miało 4,5 gwiazdki i Lyon który miał 5 gwiazdek.A ja mam 3 i do tego musiałem za nimi latać bo grali tak jak ja się nie spodziewałem .I mieli taką taktykę taką...taką....która na moją taktykę była bardzo dobra bo brali mnie z boków a ja tam nie miałem graczy xD.Mam jeszcze pytania bo mam na 6 poziomie łowcę talentów i mi daje gości którzy mają po 56 do 70 :/.Jedego wziłem i co !? Mam go do teraz i ma on 68 a jak go wziołem to miał 67 a już 3 sezony mineły.

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Który sezon i jak tam ławka rezerwowych ? :P A no i miły atak masz, sam bym chciał mieć taki choć mam lepszy. :D

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 13:41, Assax napisał:

No nie wiem właśnie czemu ,może przez to że za dużo po boisku biegam xD.Nie wiem co jest
z tymi zawodnikami za szybko się męczą.Niedawno przegralem mecz bo mój zespół był tak
zmęczony każdy miał na czerwono te co mam na zielono i żółto ,ale jak trenuje siłę piłkarz
to się mniej męczy czy spada bo jak ich co trenuje to im spada.A co zrobić żeby się tak
nie męczyli?Bo ja nie wiem od zawsze jak gram w FIFE to zawsze się tak męczyli ...no
oprócz FIFY 2005 bo to było za łatwo nawet na najwyższym poziomie :P.
I Budep nie śmiej się bo zagrałem dwa mecze z trudnymi drużynami i to były Lazio miało
4,5 gwiazdki i Lyon który miał 5 gwiazdek.A ja mam 3 i do tego musiałem za nimi latać
bo grali tak jak ja się nie spodziewałem .I mieli taką taktykę taką...taką....która na
moją taktykę była bardzo dobra bo brali mnie z boków a ja tam nie miałem graczy xD.Mam
jeszcze pytania bo mam na 6 poziomie łowcę talentów i mi daje gości którzy mają po 56
do 70 :/.Jedego wziłem i co !? Mam go do teraz i ma on 68 a jak go wziołem to miał 67
a już 3 sezony mineły.

Pozdr.


Rób zmiany, najlepiej potrójne, a w mniej ważnych meczach, np. PP dawaj odpocząć podstawowym, tak samo jak grasz ze słabymi rywalami. I nie rób treningów :)
Co do tego kolesia ściągniętego przez łowcę, to widać jakis dziad, albo nie ma talentu xD

Ja gram Liverpoolem, mam dość dobrą ławkę, na każdą pozycje sie ktoś znajdzie. Mam 7 rezerwowych, 2 napastników, 1 obrońcę, i 4 pomocników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albinskia
Sezon no 3 sezon .A o ławę rezerwy nie pytaj masakra niby jest 6 gości ,ale za słabych żeby grali w tych poważniejszych meczach.A to dziękuję ,ale dlaczego?!Jak masz lepszą to czemu moją się fascynujesz :P.

Budep
No dobra będę te zmiany robić a treningi ,ich przecież nie robie tylko kilka ,ale ide na sam koniec kalendarza i tam na końcu daje 4 czy 5 treningów.Co do łowcy to nie był dziad ,ale szukał mi akurat w "Reszcie Europy".
No grasz Liverpool''em a ja się muszę Lechem męczyć xD Nie no to był żart.Ja mam 6 rezerwowych, 1 bramkarza , 4 obrońców, 1 napastnika.Trochę tych obrońców mam za dużo .Chyba przy następnym oknie transferowym sprzedam 1 lub 2 obrońców.A kupie za to 1 lub 2 pomocników i się wyrówna.Jak kupuję tak.Wchodze w transfery tam rynek i szukaj i daje wszystko na dowolne tylko daje bez klubów i tak ich kupuję.Nie płace klubowi bo nie mają tego klubu.Np. był Yaya Toure a od teraz ma 87 i bez klubu ,ale za dużo by to mnie wyniosło ponad 300 000 mu płacić.
Pozdr. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za drugiego posta ,ale nie moglem się oprzeć byłem przez cały czas na 3 miejscu i ledwo z grupy wyszedłem ,ale w jakim stylu xD (Ledwo,ledwo) :

20090101130018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczą się pkt piłkarzy tylko to jak grają, a oni dobrze grają. :P Luis Saha by się przydał w mojej drużynie. :)

A ja właśnie gam LM i w półfinale zagram z Realem a PSV z Juventusem. :P

20090101144057

20090101144146

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juve! Juve! Juve!

No ja wam foty mojego składu nie pokaże, brak na PS3 Print Screena, gram w Manchester City. Znaczy się kończę i muszę w końcu oblukać co to są za puchary na końcu, tylko trochę szkoda, że grasz tylko w lidze. ;/ Nie ma Pucharów UEFA, pucharu kraju itp. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie,znowu łowca talentów oferuje mi 20-latków OGL 67-70 i progres 67,70,70,70 itd..
Szukalem juz porzadnych mlodych chlopakow,a tu nic same przeciętniaki;/
Gdzie najlepiej szukac?Ja szukalem juz w Anglii i Hiszpanii.A i okres jaki?Bo biorę długi zawsze.
Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować