Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2008 o 20:00, WorldWar3PL napisał:

Kocham was. Mój typ humoru. W piekle chętnie posmażę się z wami! :)


Doborowe towarzystwo nam się zbiera :D

Dowcip pierwsza klasa. Piękny, mówiący sam za siebie i za bezsensowne posty "fajna giera, ale kjedy na PC??!!". Gdy zobaczyłem moje zdjęcie, na twarzy pojawił się tzw. "banan".

I tak powinien zareagować każdy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mueheuheuheuehuheu :> zóóóóóóoooooo :>

Śmieszny żarcik, ja na szczęście mam GTA 4 na X360, więc tym na PC się nie muszę martwić, niemniej pewnie kupię wersję PC (chociażby ze względu na większą prostotę celowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaitsev, naraziłeś się. i to ostro! jakby cię kiedy napadły dresy z okrzykiem "to za GTA!" - pamiętaj wtedy o mnie ^^ na twoje usprawiedliwienie działają dwa czynniki :
1) IV i tak będzie na PC
2) gra słowna jest pomysłowa ^^

i niech mi ktoś powie, czemu podczas pierwszej próby wyświetlenia tego newsa wyskoczyły mi "prace konserwacyjne na serwerze" ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że wielu ludzi się nabrało, że GTA IV już jest na PC i jest screen. Ja tam wiedziałem, że coś jest nie tak i bum! :) jakiś komputer, a na nim GTA IV w pudełku ze znaczkiem "XBOX 360" . :P

@up
A jak! :D
A screen to... wow, nie wiem nawet jak doszli do tego! Pewno musiała cała akcja kosztować... no bo przecież GTA IV i komputer za darmo nie są ;D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha uff a już myślałem, ze PeCetowcy pograją w GTA IV
<własnie idzie odpalac swoją kopie GTA IV> :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, to Ci się udało Zaitsev :P
Wchodząc w news myślałem, że będzie jakaś informacja, a tu taki zonk. Czyżby (pozytywny jak najbardziej) szał na punkcie GTA IV aż tak się odbijał? ;) Ja tam dzisiaj oprawiłem sobie mapkę Liberty City w antyramę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, perfidnie śmiejmy się w twarz graczom PC ;> (Nie bierzcie tego na serio). Hehe, żart mi się podoba. Widziałem takie coś na pewnej stronie, tyle, że z MGS4 na Xboxa 360 (Haa!). No, ja jestem posiadaczem PS3 i moje GTAIV już zakupiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować