Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

Bardzo śmieszne :P :/ Pecetowcy tyle czekają na GTA IV, a wy takie żarciki sobie robicie, nieładnie, nieładnie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musicie przyznać, że HUD jest lepiej zrobiony niż w wersji na konsole. Mam nadzieję, że zrobią lepszą grafikę, bo gra ma wyjść później i może ona być już trochę przestarzała. Ale jak na razie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwią mnie komentarze w stylu "chała :////////////", "idiotyczny kawał" itp. Trochę dystansu ludzie! Nie będzie na PC, to świat się nie zawali. Przejdziecie sobie jeszcze raz Wiedźmina, Gothica 3, pogracie sobie w GTA San Andreas z modami wszelkiego rodzaju i zapomnicie o GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:11, TNukem napisał:

I tym samym gram.pl obnazylo swoja cala ubogosc, slome z butow... Co sie stalo z niegdys
najlepszym serwisem o grach w Polsce, pod skrzydlami CD Projekt? Powiem wprost: ZAITSEV
- jestes zalosny... Juz niektore Twoje komentarze bywaja naprawde zenujace i oderwane
z kontekstu, juz nawet wybaczam ze mieszasz z blotem X360 wystawiajac na piedestal PS3...
Niewiem ile masz lat, ale po tym co reprezentujesz dalbym Ci gora 15.

Do rzeczy - gram.pl to ''niby'' profesjonalny serwis od graczy dla graczy. Kazdy news
zajmuje jakas czesc strony. Ludzie wchodza zeby byc na bierzaco z informacjami ze swiata
gier. Macie fajne pomysly i szczerze mam was (celowo z malej litery - wybaczcie) ustawionych
jako strone startowa. I co? I widze news: GTA 4 na PC. Wchodze i widze ze zrobiliscie
ze mnie - z klienta poprostu JAJA... Czuje sie oszukany, asam tekst: "Będziemy się za
to smażyć w piekle, wybaczcie! :)" jest poprostu zalosny... Kolokwializm, robienie szumu
dla wlasnych korzysci, czy popularnosci... Przyznam ze oszukaliscie wszystkich, ktorzy
Wam zaufali, a ilu jest w Polsce graczy PC oczekujacych na tak cudna gre jak GTA4 na
wlasnie PC? Sam zwlekam z kupnem Xboxa 360, bo moze cos sie zmieni, lubie mody w serii
GTA... Ale Wam juz nie ufam.

Przykro mi, że nasz żart Ci się nie spodobał. Gram.pl to dla wielu newsy o grach i tutaj fakt - warto dbać o rzetelność i podawanie sprawdzonych informacji. Jednak nie zapominajmy, że część czytelników szuka tutaj także pewnego rodzaju rozrywki. Oczywiście nie oznacza to, że od teraz przechodzimy na błazeński tryb, ale odrobina humoru, poza 1 kwietnia, z pewnością się przyda. Co do kolejnego zarzutu, jakobym bashował X-a na rzecz PS3. Po raz setny chciałbym zaznaczyć, że sam mam Xboksa 360. Taka moja natura, żem marudna bestyja (spytać Domka) i nie obchodzi mnie zasadniczo, czy nie fair zachowuje się firma X czy Y, albo czy gra na konsoli X jest lepsza niż wersja tej samego tytułu na konsoli Y. Staram się (nikt nie jest idealny) wszystkie strony traktować tak samo - dobre chwalić, złe wykpiwać lub ganić.

PS. Mam 21 lat.

Pozdrawiam,
Grzegorz "Zaitsev"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre kurna :P a już miałem nadzieję ;P Zaitsev niestety czytelnicy bez dystansu teraz Cię zlinczują:D miło było czytać Twoje artykuły :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałem że może jakiś błąd z tym zdjęciem (była tam przecież wersja na Xboxa 360). Dopiero po chwili zajarzyłem. Naprawdę nieźle wymyślone! :) Tylko że niektórzy z gramowiczów chyba nie mają poczucia humoru... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radzę wam nie drażnić w ten sposób pecetowców. W końcu to oni odwiedzają waszą stronę, a nie właściciele 360 czy PS3... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 19:40, Solmath napisał:

Radzę wam nie drażnić w ten sposób pecetowców. W końcu to oni odwiedzają waszą stronę,
a nie właściciele 360 czy PS3... ;)


Heh niby czemu uważasz ze "konsolowcy" nie zaglądają na gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować