Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

To newsroom gram.pl też potrafi żartować? :D Nie powiem, kawał dobry, szkoda tylko, że to żart.. Czekamy dalej na oficjalne potwierdzenie GTAIV na PC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:16, Harvenar napisał:

To newsroom gram.pl też potrafi żartować? :D Nie powiem, kawał dobry, szkoda tylko, że
to żart.. Czekamy dalej na oficjalne potwierdzenie GTAIV na PC!


Myślę, że na wersje na PC poczekamy minimum 1,5 roku jak nie 2 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz sprzedac 1000 sztuk wiecej, to przy kosztach konveru bynajmniej sie nie oplaca... ale mozna by sie ludzic ze przy takiej wielkiej grze, ludzie po prostu beda chcieli miec orginalka. moze duzo takich nie bedzie,a le zawsze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny zart :D.Raz na jakis czas mozna pozartowac,ale i tak jestem przekonany ze GTA IV na PC to kwestia czasu
A jak nie wyjdzie to musz miec konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:19, wdowiakm napisał:

> To newsroom gram.pl też potrafi żartować? :D Nie powiem, kawał dobry, szkoda tylko,
że
> to żart.. Czekamy dalej na oficjalne potwierdzenie GTAIV na PC!

Myślę, że na wersje na PC poczekamy minimum 1,5 roku jak nie 2 lata ;)


Wdowiakm, Ty żyjesz? :DD Dawno Cię tu nie było ^^

Ja sądzę, że na gwiazdkę już powinniśmy zobaczyć GTA IV PC na półkach. Wtedy jest największy popyt na gierki, więc Rockstar zbije największą kapuchę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem prima aprilis:) Ale żeby takie newsy dawać w normalny dzień? Najzwyklejsza głupia wiadomość która w dodatku może nabrać część ludzi. Śmiać się czy płakać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:23, Harvenar napisał:

Wdowiakm, Ty żyjesz? :DD Dawno Cię tu nie było ^^


Żyję tylko niestety nie mam czasu na forum po prostu mam jeszcze sporo zajęć ale może pod koniec lipca wrócę ;)

Dnia 06.05.2008 o 18:23, Harvenar napisał:

Ja sądzę, że na gwiazdkę już powinniśmy zobaczyć GTA IV PC na półkach. Wtedy jest największy
popyt na gierki, więc Rockstar zbije największą kapuchę :)


Bardzo możliwe lecz jak to było z GTA San Andreas to każdy wie dlatego stawiam na 1,5 roku lub dwa lata na powstanie wersji na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh niezly żarcik moja wersja gta juz niedlugo dojdzie. Ale ta gra jakoś mnie nie jara moze ze wzgledu na slaba cześć jaka byla san andreas? ale zagram to wtedy zobacze ale watpie w wydanie gta 4 na pc poniewaz pewnie i tak z 39 - 40 % kompow by ta gre pociagnelo....niema to jak konsole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiedziałam, że GTA będzie na PC, bo.... zawsze było i będzie. Zresztą wiele osób napewno kupi, więc czemu by nie? :] No ja napewno. Już czekam kiedy to wejdę do sklepu i zabiorę (kupię :P) swoją gierkę do domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 18:03, bakubartek napisał:

(...)
jak wyjdzie w ogole to obstaiwam ze bedzie mial jeszcze wiecej bledow niz te wydania
na ps3 i niektore na x360 ;]

wątpię, poza tym w wersję na PC będzie można grać bez (brrrrr) auto-aima, co zdecydowanie doda uroku (tak, automatyczne namierzanie na pewno daje całą masę frajdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurde!!! Argh, zaraz chyba wyślę przez Google Maps na siedzibę CDProjektu bombowiec ;/ A ja już skakałem z radości, ucałowałem ziemię itp. itd. a tu bum... Ale nie oszukaliście, w końcu GTA IV jest na PC... tyle że w innym znaczeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować