Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Grand Theft Auto IV na PC!

302 postów w tym temacie

No nie! Po tytule newsa myślałem, że już pojawiły się oficjalne informacje na temat GTA IV w wersji PC. A tutaj takie zdjęcie.
"Będziemy się za to smażyć w piekle, wybaczcie! :)"
Wybaczam, bo nawet za bardzo nie czekam na to GTA IV PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news jest tak głupi i bezsensowny że aż genialny :> Ale ja Was zaczynam powoli nienawidzić, nic, tylko pecetowców dobijacie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:33, Union Pacific napisał:

A popatrzyłeś na zdjęcie i opakowanie? :>

HEHEHEHE widziałem tez sobie pozartowałem;) Ale kto wie moze wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:26, Prizmat napisał:

Piękny żart :D
Byle więcej!
(a ja mam X ale GTA IV kupię jak stanieje poniżej 100 Zł :P)


Jakoś nigdy nie widziałem gry na konsole poniżej 200zł, więc sie raczej nie doczekasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... jeszcze trochę i wyślę każdemu z was* Halo 4... razy w edycji pociętej xD
Ja tam nie tracę nadziei na v pc tej gry. Co więcej, poprawiliście mi humor tym newsem :) Co jak co ale w chwilach zwątpienia takie perfidne podanie kurzej łapy działa orzeźwiająco :P Nie ma co marudzić, w końcu wyjdzie.
*każdemu z newsmanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to wcześniej widziałem na czyimś GS''sie. Po co niby dajecie takie kawał w newsach, rozumiem że chcieliście aby było śmiesznie, ale każdy kto myślałem że to prawda czytając sam tytuł na pewno teraz by was chętnie ukatrupił. Ale znowu to powtórzę kawał się udał i jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev przedobrzyłeś panie ... sam motyw z "gra na XXX" wałkowany był już miliona razy ostatnio chyba ktś położył pudełko MGS4 na X360 i wrzucił na YT filmik jak na X360 mozna dorwac MGS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2008 o 17:35, Ecko09 napisał:

> Piękny żart :D
> Byle więcej!
> (a ja mam X ale GTA IV kupię jak stanieje poniżej 100 Zł :P)

Jakoś nigdy nie widziałem gry na konsole poniżej 200zł, więc sie raczej nie doczekasz.


Zawsze można zapolować na aukcjach internetowych, niekoniecznie na alledrogo. Wystarczy dobrze upatrzyć.

Co do tematu - kocham zabawy językowe ale za takie zabawy można wylądować w piekle razem z Wielkim Grzybem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować