Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Komputer Świat GRY od dzisiaj w kioskach!

21 postów w tym temacie

Nuda nuda i nic ciekawego..ciągle ten sam KŚG i nawet wygląd go nie odmieni. Pozostaje pogratulować tego wspaniałego pomysłu, jakim jest przejście na płytki DVD, na który nikt inny by pewnie nie wpadł :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jednego: dlaczego jak są pełniaki takie jak Twierdza, Railroad Tycoon 3 albo Settlers 4 to gram.pl milczy, a przypominają sobie o KŚGry dopiero, jak jakiś badziew walną na płytce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:02, jakubcjusz napisał:

Nie rozumiem jednego: dlaczego jak są pełniaki takie jak Twierdza, Railroad Tycoon 3
albo Settlers 4 to gram.pl milczy, a przypominają sobie o KŚGry dopiero, jak jakiś badziew
walną na płytce?


Przecież to jest notka prasowa, zamieszczają wtedy, gdy redakcja KŚGRY prześle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 14:04, Amadeusz1 napisał:

Przecież to jest notka prasowa, zamieszczają wtedy, gdy redakcja KŚGRY prześle...


To w takim razie redakcja strzela sobie samobója... A szkoda, bo pismo ostatnio podnosi poziom. (Nie licząc tych pełniaków, ale redakcja zapowiada następnym razem coś ekstra ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2008 o 14:08, jakubcjusz napisał:

To w takim razie redakcja strzela sobie samobója... A szkoda, bo pismo ostatnio podnosi
poziom. (Nie licząc tych pełniaków, ale redakcja zapowiada następnym razem coś ekstra
;))


Ja też mam taką nadzieję, że będzie lepiej, bo kilka lat temu pismo naprawdę trzymało poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KŚGRY to ja zwykle przeglądam w kiosku - dla beznadziejnych pełniaków nie opłaca się kupować, zresztą praktycznie nigdy nie kupuję gazet dla pełniaków. Najgorszą jego wadą są testy - największe hity opisywane są najwyżej na czterech stronach, a większość miejsca i tak zajmują grafiki aniżeli sama recenzja. Używany język jest strasznie sztywny, chociaż cieszy fakt, że redakcja nie przesadza w drugą stronę, jak uczynił to Play, gdzie po jakimś czasie ma się dosyć sarkazmu występującego w co drugim zdaniu (pod tym względem jedynie CDA odnalazł złoty środek). Jedynie fabuła jest opisywana w miarę rzetelnie, pozostałe aspekty, jak oprawa graficzna czy muzyka to kwestia 1-2 akapitów. Same recenzje publikowane są zwykle już sporo czasu po wydaniu gry, co jednak gwarantuje obecność opinii o polskiej wersji, których tak brakuje w CDA czy Playu. Newsy ze świata gier są zwykle mocno przestarzałe i jest ich niewiele. Nie ukrywam też, że ciągłe zmiany image''u powoli zaczynają doprowadzać mnie do szału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 18:51, Zimek1990 napisał:

Benzadzieja, już wole wydać 15zł na świetny CDA. I co to za crapy na płycie?
Ooo, DVD... xO


Zimek1990 i michaelo94 a co wy komentujecie 23 czerwca br. skoro komentujecie... archiwalny numer "Komputer Świat Gry" czyli numer 6 (czerwcowy) a w kioskach gdzieniegdzie jest jeszcze świetny numer 7 (lipcowy) od prawie dwóch tygodni z m.in. pełną wersją "Two Worlds"!:P

Nie czytacie co komentujecie czy chcieliście koniecznie grymasić na "Komputer Świat Gry" nawet komentując to co jest archiwalnym numerem i dawno już nieobecne w kioskach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 13:57, Neysha napisał:

Pozostaje
pogratulować tego wspaniałego pomysłu, jakim jest przejście na płytki DVD, na który nikt
inny by pewnie nie wpadł :P


A ktoś wpadł? Myślałam, że KŚG był pierwszy =/

Ale tak naprawdę to czasem kupowałam to pismo, ale jakoś tekstów mnie nie uwiodła :P Wolę poczytać Clicka!
A pełniak rzadko mnie zadowalają. W końcu niby nie po to się kupuje pismo, aby mieć tylko frajdę z gier, ale tak ogólnie to wolę tą kasę wydać na coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niah niah... brzmi smakowicie. to pismo było fajne w epoce, kiedy połowa Polski nie miała Internetu. ale teraz każdy szczyl z klawiaturą może sobie znaleźć te "tajne kody". luuuudzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować