Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W nojnowszym Mortalu będą jednak specjalne ruchy wykańczające

39 postów w tym temacie

Zepsuje to grę! Nie wyobrażam sobie MK bez juchy i smakowitych fatalities wypatraszających przeciwników! :D A ten pomysł z mieszaniem światów też jest chybiony, chyba że potraktować grę po prostu jako spin-offa, a nie kolejną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam ten pomysł ze skrzyżowaniem postaci z Mortala z pończocharzami z DC Comics jest tak genialny, jak dodawanie Atomówek jako grywalnych postaci do Splinter Cella... Ktoś tu komuś dał dużo, dużo, DUUUUUŻO zielonych w łapę, żeby takie głupoty robić.
PS. obrazek rox ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie jest gra z serii Mortal Kombat, tylko Mortal Kombat vs DC Universe więc nie mówcie że serię zepsuli. Crossoverów nie można jednoznacznie zakwalifikować do konkretnej serii gier, to po prostu inna gra wykorzystująca postaci z dwóch różnych światów, co w połączeniu daje niezły marketingowy chwyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:13, Skywalker560 napisał:

smakowitych fatalities wypatraszających przeciwników!

Grałeś w Armageddon? Nie? No to wiedz, że już jest jeden Mortal bez smakowitych fatali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitseva chyba nie ma silniejszej postaci od Goku w całym uniwersum! :P
Poza tym faktycznie będzie to głupio wyglądac taki Batman vs subzero... miejmy nadzieje, że frajde zyskamy dzięki świetnemu gameplay''owi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko... No lepiej, że będę ugrzecznione fatale, niżby ich wcale miało nie być, ale to i tak jest... Ech, aż mi się odechciewa. Bo będę pedalskie postacie z DC, to nie może być za krwawo. Nie tędy droga, Midway...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:50, Shini napisał:

Grałeś w Armageddon? Nie? No to wiedz, że już jest jeden Mortal bez smakowitych fatali.


Ale nie wiesz, że moja wypowiedź była podszyta sarkazmem? ;) Chociaż faktem jest, że generalnie nie znałem kombinacji na fatality, więc musiałem jedynie bezradnie podziwiać, jak wrogowie wykańczają mnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2008 o 15:52, Vegan napisał:

Poza tym faktycznie będzie to głupio wyglądac taki Batman vs subzero... miejmy nadzieje,
że frajde zyskamy dzięki świetnemu gameplay''owi

http://pl.youtube.com/watch?v=JBJrnt2vdK8&feature=related
To też głupio wygląda, nie? Ryu vs Spider-Man. Takie ustawki są w całej serii Marvel vs Capcom. Nie wiem czy wiesz co to, bo to nawalanki stricte konsolowe. Ale skoro te dwa światy dało się połączyć w zajebiste twarzoklepki, to czemu nie DC i MK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mortal Kombat zawszę mi się kojarzy z Fatality :D Brutalnym Fatality :D A co do komenta Zaitseva :D Że na Supermena kryptonit nie działa :D tego nie wiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie Goku tylko Brolli! Cyz jak to się pisało.. oglądało się w swoim czasie hehe xD. Nie no ogólnie mieszanie świata MK i DC jest średnio trafne. nawet jak gra będzie przynajmniej grywalna to fani MK nie kupią jej ze względu na brak juchy i kręgosłupów na ekranie. Ja też zresztą uważam że MK bez krwi i fatalów to średnio trafny pomysł mimo że tak owym fanem nie jestem i grałem tylko kilka razy.Liczmy teraz chociaż na to by mimo zepsucia świata MK wyszłą gra na tyle dobra by nie popsułą opinii o niej do końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh to teraz tak będzie wyglądało to "grzeczne" fatality:
pstryczek w ucho + klaps + wyrwanie włosa z nosa + uszczypnięcie
Mickey Mouse WIN!!!
Bloody Fatality ****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nojnowszy" xD

A teraz powaga- po co było trzeba mieszać i dodawać postacie inne niż z MK. A tak teraz gra straci to, co przyciągało graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sru - bo będą postacie z DC Comics, które są podziwiane przez dzieci, to w nowym Mortalu nie może być nawet krwi?! Sic! Że o ugrzecznianiach fatali to już nic nie będe gadał. To tak jakby Shao Khan zamiast Boulder Dasha zaczął używać popychanie palcem a la Wormsy (:P), albo w ogóle przeszedł na stronę obrońców po przywództwem Raydena...żenada Ed Boon, żenada, myślałem, że się lepiej postaracie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować