Zaloguj się, aby obserwować  
dudi_mati

Burnout Paradise na PC

894 postów w tym temacie

Może mi ktoś powiedzieć czemu mnie automatycznie nie loguje na konto? Za każdym razem wpisuję Nazwę Użytkownika, hasło i zaznaczam pamiętaj, a i tak przy każdym następnym odpaleniu gry muszę to wpisywać i się ręcznie logować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 14:11, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć czemu mnie automatycznie nie loguje na konto? Za każdym razem
wpisuję Nazwę Użytkownika, hasło i zaznaczam pamiętaj, a i tak przy każdym następnym
odpaleniu gry muszę to wpisywać i się ręcznie logować...

Nie wiem ale ciesz się, że przy łączeniu nie wywala do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Grałem na XP, odświeżanie było w normie - znaczy 85 Hz, chociaż chyba używałem jakiegoś "wymuszacza". Teraz przesiadłem się na Win 7 i nic nie pomaga - próbowałem Ati Tray Tools, RefreshLocka oraz ReForce''a. Ktoś ma sposób na zmianę odświeżania?
Jak popatrzę w rejestr, to też nie widzę klucza, odpowiadającego za częstotliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,chcę pograc trochę po sieci,więc zapytam: O co chodzi z tą aktualizacją?Zrobiłem se nowe konto EA,oraz na graniu "po sieci",lecz jak stworzyłem ,albo zalogowałem to mi tu pisze o jakich aktualizacjach,ale jakie...? Mam oczywiście EA Manger...Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem :/ Otóż zainstalowałem aktualkę podaną przez Jezze,to jak się loguję to mi się pokazuje jakiś błąd.Screen:

Jak tylko się zaloguję to mi się pokazuje cały ekran czarny i po jakieś 5s. taki błąd.Mam oryginał z EA Classic .Pomocy :/

Edit: Przypomnę ,że po singlu mogę grac ,ale nie po sieci...

20091202085042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostaję cholery od tych skoszeń :P Niby malutko zostało (Ponad 3/4 skoszeń zrobionych) Ale i tak nie mogę znaleźć nowych. A w harbor Town to już normalnie nie wytrzymuję. Wziąłem mapkę bo mi ok. 15 zostało i długopis. I tam większość jak patrzę skoszeń, jest na niewłaściwym miejscu. Albo coś ze mną jest :P Dobrze, że Billboardy nie bolą aż tak, a skoki to przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reinstall gry + czyszczenie CCleaner. Następnie, po zainstalowaniu gry wejdź do X:\Electronic Arts\Burnout(TM) Paradise The Ultimate Box i tam na dole masz plik "version". Otwórz i zobacz jaką masz wersję. Jeśli 1.1.0.0, to sprawdź czy zapora/router nie blokuje portów (Nie wiem czy reedycja zawiera najnowszą łatkę, dlatego to sprawdź). Chociaż nie wiem czy to może pomóc, bo słyszałem, że są takie osoby, które nie mogą grac online na swoim komputerze, a wystarczy, że ze swoją wersją gry pójdą na inny i już śmigają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 17:13, Mafioso_PL napisał:

A tfu-tfu z tymi DLC, chcą 5 euro za 2 dodatkowe samochody? Nie pogięło ich troszkę? :X

Wiesz, ja ostatnio kupiłem Legendary Cars za 7,99€. Najśmieszniejsze jest to, że zapłaciłem 23,22zł. :P Poza tym są bardzo fajne i takie, mhm, szpanerskie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 18:01, Mafioso_PL napisał:

A za grę dałem 50 xP
Gdzie tu logika? :D

Po za tym, jakby udostępnili je na EA Store to użył bym kodu zniżkowego na 50 zł i było
by jeszcze lepiej :P

logika może nie ale po prostu, grę przecenili, a dlc nie, i stąd takie głupoty się dzieją
podejrzewam że problem leży w kursach Euro-Złoty czy coś, i po prostu w innych krajach ceny normalne a u nas cyrk bo gra sprzedawana za złotówki a dlc za euro, i może dla tego jakieś dziwne kwiatki cenowe wychodzą.
Akurat w Burnoucie z dlc jest tak że kupisz i potem daje ci tyle rozrywki ile chcesz, a w innych grach jeśli dlc to dodatkowe misje to zwykle przejdziesz raz i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z graniem w tą grę na padzie (Manta Dual Shock 2). Kilka dni temu zepsuła mi się klawiatura i dlatego teraz jestem zmuszony grać na padzie. Nie da się tej gry jakoś skonfigurować bez klawy, żeby pad działał? Bo ja już próbowałem chyba wszystkiego i nic :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 12:49, MadDogg napisał:

Witam. Mam problem z graniem w tą grę na padzie (Manta Dual Shock 2). Kilka dni temu
zepsuła mi się klawiatura i dlatego teraz jestem zmuszony grać na padzie. Nie da się
tej gry jakoś skonfigurować bez klawy, żeby pad działał? Bo ja już próbowałem chyba wszystkiego
i nic :[

może myszką się da? (strzelam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować