ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie ma co się dziwić. Tolerancja musi być bo różne osoby mogą korzystać z różnych kont, mając to samo ip. Ale skoro ewidentnie kilka kont zostało stworzonych w czasie trwania promocji i widnieje takie samo ip, a do tego jedyna gra dodana do konta to Dark Messiaha, to coś jest nie tak. Łatwe to jest do weryfikacji, chociaż banować powinni tylko te osoby w których mają 100% pewności.

Sauron920925
Ciekawe jaki jest rekordzista. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:21, donard napisał:

> ciach
Czyli z tego co widać valve toleruje multi konta do pewnego stopnia.
@SiDi Tak, tylko grami :P

No dokładnie, Chyba każdy ma dwa, trzy konta, zależnie od tego jak dłuyugo skupuje gry itp. ale skoro ktos specjalnie zaklada konta by brac udzial w promocji to zasluguje na bana i tyle. na forum steama jest o tym obecnie glosno, kazdy moze sobie poczytac, bany sa wlasnie nakladane na farmerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:13, Harrolfo napisał:

Osobiście uważam, że Redjevel jest niesłychanym wręcz oszustem, żeby nie napisać
dobitniej.

Ależ, nie emocjonujmy się. najlepiej do takich akcji podchodzic w stylu "pewnie nic nie wygram...", ewentualne porażki są jakby mniej gorzkie a jakby co to banan będzie większy;]

Dnia 03.01.2012 o 18:13, Harrolfo napisał:

Ludzie sobie uczciwie biorą udział w promocji licząc na uczciwą wygraną, a tu
wparuje cwaniaczek jeden z drugim, założy sobie dziesiątki kont zmniejszając tym samym
szanse na wygrane uczciwych graczy
i bezczelnie będzie się chwalił na forum,
"bo co mi możecie zrobić?".

To nie jest kwesta tego "co wy mi możecie zrobić": bo wy i tak możecie co najwyżej popsioczyć na usera i bluzgać po nim do końca: jego lub forum. Ważniejsze co Steam na to. To oni ustalają zasady i indywidualna moralność nie tu nic do rzeczy. Jeśli, jak głosisz, ktoś ucierpiał na tego typu działaniach a Steam "nic na to" to powinno się w pierwszej kolejności na nim wieszać psy.

Dnia 03.01.2012 o 18:13, Harrolfo napisał:

Mam ogromną nadzieję, że dostaniesz bana na wszystkie swoje konta.

Nadziej umiera ostatnia...

Dnia 03.01.2012 o 18:13, Harrolfo napisał:

Chamstwo, żerowanie na uczciwych użytkownikach, skandal - tyle na ten temat.

Taa, ja mi też się nie podoba polityka Steam''u;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:26, zadymek napisał:

Ależ, nie emocjonujmy się. najlepiej do takich akcji podchodzic w stylu "pewnie nic nie
wygram...", ewentualne porażki są jakby mniej gorzkie a jakby co to banan będzie większy;]

Ja nie liczyłem na wygraną, ale zachowanie tego forumowicza uważam za karygodne.

Dnia 03.01.2012 o 18:26, zadymek napisał:

To nie jest kwesta tego "co wy mi możecie zrobić": bo wy i tak możecie co najwyżej popsioczyć
na usera i bluzgać po nim do końca: jego lub forum.

Miałem na myśli "wy" jako Steam ;)

Dnia 03.01.2012 o 18:26, zadymek napisał:

> Chamstwo, żerowanie na uczciwych użytkownikach, skandal - tyle na ten temat.
Taa, ja mi też się nie podoba polityka Steam''u;]

O tym nie pomyślałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:30, Harrolfo napisał:

O tym nie pomyślałem ;)

A powinieneś
Przykładowo sprawa niedawnych zatruć "zdrową żywnością", kogo mieszano z błotem? Rolnika czy bakterię kałową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 18:36, zadymek napisał:

A powinieneś
Przykładowo sprawa niedawnych zatruć "zdrową żywnością", kogo mieszano z błotem? Rolnika
czy bakterię kałową?

no to teraz valve banuje tych niewinnych i biednych cwaniaczkow. tak mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytam - gdzie są moje wszystkie gry ze Steama?

Tak na poważnie - ciekawe, kiedy wydadzą jakieś oświadczenie, że nagrody zostały rozlosowane i rozdane, czy coś w tym guście. Nie to, żebym widział realną szansę, że cokolwiek wygram. Ale zawsze jest te 0,00000000000001 % szans, że coś tam jednak wpadnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 19:26, Sauron920925 napisał:

żadnych banów nie ma... nie wierzcie w propagandę osób które nic nie wygrały bo były
na to za głupie a teraz muszą podbudować swoje ego

smieszny jestes. poczytaj na forum steam ile juz banow poszlo, chyba ze wolisz sobie wmawiac ze to wszystko bujdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 19:32, Sauron920925 napisał:

mówić to może sobie każdy co chce... np: wygrałem wszystkie gry na Steamie łooooh ahahhhhhhhh

screeny rowniez

pewnie sam farmiles i teraz zgrywasz sie udajac ze wszystko jest ok. valve bedzie dawac bany jeszcze przez jakies dwa tygodnie, takze zebys sie nie zdziwil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 19:26, Sauron920925 napisał:

żadnych banów nie ma... nie wierzcie w propagandę osób które nic nie wygrały bo były
na to za głupie a teraz muszą podbudować swoje ego


To, że nie tworzyłem iluśtam kont i nic nie wygrałem oznacza, że jestem głupi? :D i nie, nie jestem zazdrosny, bo naprawdę zakupiłem sam, za własne ciężko zarobione pieniądze, te gry, które akurat chciałem. Ale takie osoby, które potworzyły sobie dziesiątki kont zepsuły mi naprawdę fajną świąteczną zabawę :D i dlatego chociażby powinny dostać bana - za działania antyspołeczne, psucie innym zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 19:35, Sauron920925 napisał:

oczywiscie ze farmiłem i śmiac mi się teraz chce gdy slysze wasze płacze... mam pełną
bibliotekę zaje**** tytułów a wy macie co? znizki :D

no wlasnie, zaraz nie bedziesz mial nawet konta na steam, i zobaczymy czy wtedy bedziesz sie smial, czy plakal jak dzidzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2012 o 19:26, Sauron920925 napisał:

żadnych banów nie ma...

Żebyś się (nie) zdziwił.

Dnia 03.01.2012 o 19:26, Sauron920925 napisał:

nie wierzcie w propagandę osób które nic nie wygrały bo były na to za głupie a teraz muszą podbudować swoje ego

Czyżby, za głupie? Może po prostu...hmmm...uczciwe?

Dnia 03.01.2012 o 19:26, Sauron920925 napisał:

oczywiscie ze farmiłem i śmiac mi się teraz chce gdy slysze wasze płacze...

A mi jest ciebie szkoda... ban arriving.

Dnia 03.01.2012 o 19:26, Sauron920925 napisał:

mam pełną bibliotekę zaje**** tytułów a wy macie co?

Spokojne sumienie, nadzieję na bana dla tobie podobnych oszustów, a przede wszystkim - świadomość tego, że jesteśmy prawdziwymi użytkownikami Steama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Sauronowi się popisać :) Widać tylko na tyle go stać. Kozaczyć każdy w Internecie potrafi :)
Dzieci widocznie nie rozumieją, że oszustwo=oszustwo, każde. Oczywiście oszustwo na większą skalę=również większa kara, ale dla człowieka z odrobiną honoru różnicy nie powinno być. No cóż. Dajmy im dorosnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ładnie to zaplanowali. Bany dopiero po zakończeniu eventu- kolejne konta się nie przydadzą. Jak jeszcze usuną gifty zdobyte przez oszustwo to będzie świetna robota. Dobrze też, że teraz banują, bo to wykluczy nieuczciwych ludzi z losowania- węgle już poleciały :)
Zaczyna mi się to fajnie układać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się