ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2013 o 22:34, SpecShadow napisał:

Instalacja jest niemożliwa. Nie widnieje na koncie ani w dziale zainstalowanych ani posiadanych
tytułów.

OK, możliwe, że to myk a ''la DotA2. Ja też jej nie mam w spisie, ale na stronie gry w sklepie Steam informuje, że ją mam: na szerokim zielomym pasku widnieje tam "Zagraj teraz". Po kliknięciu tego buttona uruchamia się instalacja a grę wreszcie widać w Bibliotece.
Spróbuj analogicznie zainstalować Chivalry.

Dnia 28.01.2013 o 22:34, SpecShadow napisał:

To jakieś szaleństwo, w tym momencie zostałem hejterem stima :<

To witaj w klubie,... mordeczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Holy f*ckin'' dżizus i wszyscy bogowie Chaosu razem wzięci w jednym rzędzie.

Dodałem grę do biblioteki wysyłając gifta na jedno z moich kont mailowych (stare, 10 lat ma chyba) które nie jest tym od konta Steam (tutaj używam gmaila).
Zalogowałem się w przeglądarce do stima (kolejna mordownia haslo ze stima nie działało w przeglądarce, lulz, musiałem zresetować je),aktywowałem, po paru zawieszeniach stima (może to żart ale na nowym PC w Win7, 4 rdzeniami i 4 GB RAM chodzi dużo gorzej niż na nieformatowanym od kilku lat kompie z WinXP) aktywowała się.
Korki od szampana strzelają a głowy odlecą.

Logowanie w przeglądarce to materiał na kolejną...nie historię ale powodów by nie lubić stima - jak najbardziej.

Na razie wracam do Terrari. Nie było na nią darmowego weekendu ale promo -75% i koszt paru €€€ to taniej niż za Minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2013 o 21:34, Strategy-Fun napisał:

hmm... wybiegnę poza temat:
Czy gry które ściągnę na steam i np. windows mi padnie to w jakiś sposób będe mógł je
odzyskać?


Logując się na swoje konto steam i ponownie je pobrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sama gra też jest, ale na razie na Steamie wyświetla się tylko jako pozycja w packu Bethesdy. Jak się kliknie, mamy site error, jednakże pojawienie sę tej pozycji w packu (a wcześniej nie było jej dla nas) dowodzi, że cały Skyrim wejdzie na Steama, a nie tylko DLCki :)

W packu nadal niewidoczny dla nas jest RAGE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, bo mnie ciekawość naszła: jeżeli kupiłbym pack Bethesdy, a później na przykład Rage pojawiłby się w Polsce, to z tego packa go dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to niestety ja nie pomogę. Windows 8 podczas instalacji robi niemiłe rzecz z niektórymi urządzeniami, ale skoro Internet działał, to, cóż... powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2013 o 15:54, Niewiernus napisał:

Tylko DLC mam do wyboru.


Dzisiaj już poprawili że można też "główną" gre kupić. Ale pewnie nie po polsku ;/ pirackie spolszczenie podejdzie na steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Spostrzegawczy gracze zauważyli pewnie, że firma Bethesda, wydawca Skyrima, zdjęła steamową blokadę regionalną udostępniając Polakom grę i wszystkie dodatki DLC do pobrania. Od piątego lutego będzie więc można grać w angielską wersję Dragonborna (konieczna zmiana wersji językowej Skyrima we właściwościach Steam). Premiera polskiej wersji językowej odbędzie się 3-4 tygodnie później. O czym oficjalnie poinformujemy już wkrótce."
Fb Cenegi.
Tak więc trochę poczekasz i będzie polska wersja bez jakichkolwiek problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2013 o 16:28, Niewiernus napisał:

"Spostrzegawczy gracze zauważyli pewnie, że firma Bethesda, wydawca Skyrima, zdjęła
steamową blokadę regionalną udostępniając Polakom grę i wszystkie dodatki DLC do pobrania.
Od piątego lutego będzie więc można grać w angielską wersję Dragonborna (konieczna zmiana
wersji językowej Skyrima we właściwościach Steam). Premiera polskiej wersji językowej
odbędzie się 3-4 tygodnie później. O czym oficjalnie poinformujemy już wkrótce."

Fb Cenegi.
Tak więc trochę poczekasz i będzie polska wersja bez jakichkolwiek problemów.


Ooo :D dzięki za info. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taki komunikat na STEAM, napisałem już do Supportu i czekam na odpowiedź, ale mam pytanie do was.

Ktoś chciał się włamać na moje konto ale mu się nie udało, tak?
I wątpie że zrobił to obcokrajowiec bo hasło mam dobre, nawet bardzo dobre.

20130204162546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 16:26, FreemanPL napisał:

Dostałem taki komunikat na STEAM, napisałem już do Supportu i czekam na
odpowiedź, ale mam pytanie do was.

Ktoś chciał się włamać na moje konto ale mu się nie udało, tak?
I wątpie że zrobił to obcokrajowiec bo hasło mam dobre, nawet bardzo dobre.

Może mail do supportu ze zdjęciem Twojej karty do mikropłatności internetowych lub zdjęciem instrukcji z cd-keyem w przypadku jakiejś pudełkowej gry aktywowanej na Steam pomoże? Trzymam kciuki za odzyskanie konta. :)

Co do samego włamu, to nie wiem kto to mógł być. Steam też Ci pewnie nie zdradzi wszystkiego. Ale może to robota któregoś z traderów itemów z "TF2" i "Doty2"?

P.S. Dla bezpieczeństwa prawdopodobnie powinieneś zmienić hasło w adresie mailowym przypisanym do konta Steam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 16:49, Janek_Izdebski napisał:

> Dostałem taki komunikat na STEAM, napisałem już do Supportu i czekam na
> odpowiedź, ale mam pytanie do was.
>
> Ktoś chciał się włamać na moje konto ale mu się nie udało, tak?
> I wątpie że zrobił to obcokrajowiec bo hasło mam dobre, nawet bardzo dobre.
Może mail do supportu ze zdjęciem Twojej karty do mikropłatności internetowych lub zdjęciem
instrukcji z cd-keyem w przypadku jakiejś pudełkowej gry aktywowanej na Steam pomoże?
Trzymam kciuki za odzyskanie konta. :)


Zrobiłem to i to :)

A czy ten ktoś nie powinien znać mojego nick''u? Jestem pewny że nigdzie go nie podawałem, maila też.

I na konto mogę wejść. Tylko tyle że nie moge kupować, wymieniać się, no i jestem offline nacy czas.
Grać też mogę.
Hmm, no ciewaki mni to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 17:15, FreemanPL napisał:

A czy ten ktoś nie powinien znać mojego nick''u? Jestem pewny że nigdzie go nie podawałem,
maila też.

O ile nick można łatwo znaleźć poprzez wyszukiwarkę, to maila raczej nie bardzo. Jak ten ktoś nie był zręcznym hakerem to raczej któryś z twoich "znajomych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2013 o 17:40, FreemanPL napisał:

Czy w opcjach Steam Guard włączyc opcje "Wycofaj autoryzację wszystkich komputerów"?

Tak, można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się