ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Co do dem obecnie podobną do nich funkcję pełnią gameplaye nagrane przez innych. Ok, to nie to samo, ale to mi wystarczyło, żeby zainteresować się ostatnio Batman: Arkham City. W sumie kupiłbym grę już po filmikach (spokojnie idzie dowiedzieć się z nich bardzo wielu rzeczy), a demo wykorzystałem do przetestowania możliwości lapka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz w Steam mnie wkurza ...
wczoraj odinstalowałem jeden tytuł żeby zrobić sobie miejsce na nowego Batmana i przy odinstalowywaniu / a raczej usuwaniu / gry ze Steama pisało, że aby móc w nią zagrać będę musiał ją pobrać ze Steama a przecież mam ją na płycie ...
na prawdę nie mogli tego inaczej rozwiązać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 18:58, lis_23 napisał:

Jedna rzecz w Steam mnie wkurza ...
wczoraj odinstalowałem jeden tytuł żeby zrobić sobie miejsce na nowego Batmana i przy
odinstalowywaniu / a raczej usuwaniu / gry ze Steama pisało, że aby móc w nią zagrać
będę musiał ją pobrać ze Steama a przecież mam ją na płycie ...
na prawdę nie mogli tego inaczej rozwiązać?.


Nie wystarczy zainstalować i podpiąć pod Steama, jeśli nie wyskoczy automatycznie jakiegoś okienko do tego? Przypuszczam, że ten tekst jest po prostu jeden i program nie odróżnia pochodzenia gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do oddania trzy kupony:
# 50% OFF Garry''s Mod
# 50% OFF The Binding of Isaac
# 66% OFF Of Orcs And Men
Wszystkie ważne do 8 listopada. Jeśli ktoś chciałby skorzystać, proszę o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 18:58, lis_23 napisał:

Jedna rzecz w Steam mnie wkurza ...
wczoraj odinstalowałem jeden tytuł żeby zrobić sobie miejsce na nowego Batmana i przy
odinstalowywaniu / a raczej usuwaniu / gry ze Steama pisało, że aby móc w nią zagrać
będę musiał ją pobrać ze Steama a przecież mam ją na płycie ...
na prawdę nie mogli tego inaczej rozwiązać?.

Możesz ją normalnie zainstalować z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2013 o 21:17, Mercuror napisał:

Możesz ją normalnie zainstalować z płyty.


Jak, skoro klucz jest już dodany do Steama i grę mam w bibliotece jako niezainstalowaną?
niekiedy jest nawet problem z pierwszą instalacją z płyty, np. Skyrim od razu zaczął się ściągać ze Steama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przerywasz ściąganie w takim wypadku, usuwasz grę, wkładasz płytę i odpalasz instalatora z płyty.

Jedyny problem jest wtedy jeśli gra jest dość stara i z płyty instalujesz grę a potem musisz czekać na ściagnięcie wszystkich aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 21:26, lis_23 napisał:

Jak


Steam -> Utwórz lub przywróć kopię zapasową gry -> Przywróć kopię zapasową -> wskazujesz na DVD i klikasz Dalej. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd, o którym mówisz, występuje tylko przy pierwszej instalacji danej gry. Jeśli gra jest na więcej niż jednej płycie, a instalacja idzie od początku, tzn. zarejestrowania kodu gry w Steamie, to często właśnie Steam przerywa instalację z płyty po skończeniu kopiowania danych z pierwszej z nich i zaczyna dociągać dane z internetu. Dlatego zawsze najpierw rejestrujemy klucz, a potem dopiero wkładamy płytę do napędu i lecimy z instalacją.

Dokładnie tak samo trzeba zrobić jak się chce zainstalować raz już dodaną grę. Wkładasz płytę do napędu i steamowy instalator na płycie załatwi resztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawsze

Dnia 25.10.2013 o 21:51, Mercuror napisał:

najpierw rejestrujemy klucz, a potem dopiero wkładamy płytę do napędu i lecimy z instalacją.

O, tego nie wiedziałem, dzięki - zawsze najpierw wkładam płytę do napędu a dopiero potem wpisuje klucz jak już się uruchomi instalator.

Dnia 25.10.2013 o 21:51, Mercuror napisał:

Dokładnie tak samo trzeba zrobić jak się chce zainstalować raz już dodaną grę. Wkładasz
płytę do napędu i steamowy instalator na płycie załatwi resztę.


Czyli wystarczy włożyć płytę do napędu?, nie będzie już pytać o klucz?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2013 o 21:57, lis_23 napisał:

Czyli wystarczy włożyć płytę do napędu?, nie będzie już pytać o klucz?.

Nie bo, tak naprawdę płyta tylko informuje Steama, żeby rozpoczął instalację z niej, a nie z internetu. Przy pierwszej instalacji to sam Steam pyta o klucz, właśnie dlatego, że nie widzi jej w bibliotece, a otrzymał prośbę o jej instalację z płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie do posiadaczy naruto shippuuden ultimte ninja storm 3 full burst. czy pudełkowa wersja zapewni grę bez ściągania pirata? ponieważ posiadam zepsuty dvd-rom, a zależy mi na wersji pudełkowej, nie cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 02:03, demigod93 napisał:

mam pytanie do posiadaczy naruto shippuuden ultimte ninja storm 3 full burst. czy pudełkowa
wersja zapewni grę bez ściągania pirata? ponieważ posiadam zepsuty dvd-rom, a zależy
mi na wersji pudełkowej, nie cyfrowej.


Jeżeli na pudełku jest znaczek steam to tak. Aktywujesz grę na steam i ściągasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was problem z ff7 że ładowanie gry zatrzymuje się na 10%. Problem jakiś z connection networkm Z tego co wiem dużo osób to mialo ma. I niestety wszystko czego próbowałem zawiodlo łącznie z firewallem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 19:38, Azvar napisał:

Chce ktoś gift Half-Life 2? Przyjmę ewentualnie w zamian jakieś trading cards, obojętnie
co (ale to nie warunek) :)


Mam dwie karty kolekcjonerskie z Serious Sama 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2013 o 21:36, Orion napisał:

Mam dwie karty kolekcjonerskie z Serious Sama 3 :)


Przepraszam za zwłokę. Napisz jeśli chcesz się dalej wymienić, nick: Azvar, poznasz po robocie w awatarze :)

Mam jeszcze do wymiany również za karty obniżkę -25% na Shadow Warrior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się