ww3pl

Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

14796 postów w tym temacie

Nie wiecie czy będzie coś takiego jak powtórka sale''a? Bardzo zależy mi na Legend of Grimrock, a nie miałem jak zapłacić gdy był na -60%. Pamiętam, że w tamtym roku w niedziele były zawsze powtórki przecen najlepiej sprzedających się gier. Nie macie żadnych przecieków? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 10:06, barsum napisał:

Nie wiecie czy będzie coś takiego jak powtórka sale''a? Bardzo zależy mi na Legend of
Grimrock, a nie miałem jak zapłacić gdy był na -60%. Pamiętam, że w tamtym roku w niedziele
były zawsze powtórki przecen najlepiej sprzedających się gier. Nie macie żadnych przecieków?
:p


Pewnie będzie ostatniego dnia, powtórka najlepiej sprzedających się tytułów. Poza tym obserwuj Flash Sales - a nuż, dadzą tam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli paczkę Alan Wake Franchise w którym jest jedna część którą mam, a dwie pozostałe nie to jak kupię tę paczkę i dodam do swojego ekwipunku to to co już mam na moim koncie się po prostu nie doda i przepadnie czy będzie może w moim ekwipunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 10:44, Pampereczek napisał:

Czy jeżeli paczkę Alan Wake Franchise w którym jest jedna część którą mam, a dwie pozostałe
nie to jak kupię tę paczkę i dodam do swojego ekwipunku to to co już mam na moim koncie
się po prostu nie doda i przepadnie czy będzie może w moim ekwipunku?

Sory za post pod postem ale chyba zbyt chaotycznie powiedziałem.
Pytam się po prostu, czy jeśli dodam paczkę do swojej biblioteki, w której jest jakiś element który już posiadam to on po prostu przepadnie czy pojawi się w moim ekwipunku? Tak dużo lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 10:51, Pampereczek napisał:

Pytam się po prostu, czy jeśli dodam paczkę do swojej biblioteki, w której jest jakiś
element który już posiadam to on po prostu przepadnie czy pojawi się w moim ekwipunku?
Tak dużo lepiej ;)

Zależy od gry. Włóż do koszyka i powinno Ci napisać, czy ''powtórki'' wylądują w Giftach czy zostaną stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 19:34, Jedimax napisał:

Mimo że Isaac jest tylko za 1.24 euro to ciągle się waham

Stop it right there criminal scum i bierz ją, za ~8zł (koniecznie z DLC!), Bindings daje dziesiątki godzin rozrywki. Główne replayabiity pochodzi z losowości gry i ilością unlocków w grze, praktycznie każda gra jest inna od poprzedniej w zależności jakie pickupy gra Ci wylosuje. Northernlion ma już 242 epizody Let''s Play tego, ja sam zaledwie 50h, warto!

----------------------------------------------

Nie wiem, czy ktoś już to postował, ale...

http://www.reddit.com/r/Games/comments/wi98h/steam_summer_sale_day_02_20120713/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 11:13, Nivrax napisał:

> Mimo że Isaac jest tylko za 1.24 euro to ciągle się waham
Stop it right there criminal scum i bierz ją, za ~8zł (koniecznie z DLC!), Bindings daje
dziesiątki godzin rozrywki. Główne replayabiity pochodzi z losowości gry i ilością unlocków
w grze, praktycznie każda gra jest inna od poprzedniej w zależności jakie pickupy gra
Ci wylosuje. Northernlion ma już 242 epizody Let''s Play tego, ja sam zaledwie 50h, warto!


Potwierdzam. Super gra. Aż dziw bierze ile contentu dało się zapakować do tak niepozornej gierki.
Każde jej przejście może być całkowicie inne. Jest jednak trudna, to trzeba przyznać. Jednak jeśli komuś podobał się Super Meat Boy będący poprzednią grą twórców to TbOI na pewno mu się spodoba.

Okazuje się że jednak pieniądze doszły na moje konto PayPal o 1:00 :) Dobrze bo myślałem że już będę musiał czekać do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 11:13, Nivrax napisał:

> Mimo że Isaac jest tylko za 1.24 euro to ciągle się waham
Stop it right there criminal scum i bierz ją, za ~8zł (koniecznie z DLC!), Bindings daje
dziesiątki godzin rozrywki. Główne replayabiity pochodzi z losowości gry i ilością unlocków
w grze, praktycznie każda gra jest inna od poprzedniej w zależności jakie pickupy gra
Ci wylosuje. Northernlion ma już 242 epizody Let''s Play tego, ja sam zaledwie 50h, warto!


I mimo tego , że jest tak tania nie zakupie jej. Ta gra nie jest aż tak wspaniała, jak wszyscy mówicie, ale dziękuję za opinie. Chciałem się dowiedzieć jakie wasze zdanie jest, ale znalazłem demo i to już przesądziło o wszystkim. Zamiast tego wziąłem sobie znacznie droższego (a bardziej mi podchodzącego) Alan Wake''a (Franchise).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 11:40, Jedimax napisał:

I mimo tego , że jest tak tania nie zakupie jej. Ta gra nie jest aż tak wspaniała, jak
wszyscy mówicie, ale dziękuję za opinie. Chciałem się dowiedzieć jakie wasze zdanie jest,
ale znalazłem demo i to już przesądziło o wszystkim. Zamiast tego wziąłem sobie znacznie
droższego (a bardziej mi podchodzącego) Alan Wake''a (Franchise).

I bardzo dobrze zrobiłeś! :)

Nie mam zielonego pojęcia co takiego świetnego jest w Isaacu. Sam pograłem może z 2 godziny, licząc że się wciągnę... i żałuję spędzonego czasu. Nie będę pisał co mi się w niej nie podobało, bo właściwie większość moich minusów to jej główne zalety ;).

Jest cała masa dużo lepszych pozycji indie, które można dostać za bezcen, czy też były w jakiś bundlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isaac to fajna gra, ale niestety tylko na początku, potem nuży schematyczność poziomów. Niby jest dużo contentu, ale...aczkolwiek dlc wziąłem, może się kiedyś do gry przekonam.

A tymczasem czekam na 17-18 i nowe flash sales oraz liczę, że wygra w głosowaniu Q.U.B.E., to mam nadzieję ją kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 13:13, Heartbreaker napisał:

A tymczasem czekam na 17-18 i nowe flash sales oraz liczę, że wygra w głosowaniu Q.U.B.E.,
to mam nadzieję ją kupić.


Sporo ludzi zagłosuje na plants vs. zombie, tak więc nie nastawiałbym się na Q.U.B.E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak obstawiam, choć to głosowanie jest wyjątkowo biedne. Liczę, że w następnym pojawią się jacyś giganci typu Risen 2, Gra o Tron lub Walking Dead. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 13:57, Hartus napisał:

Też tak obstawiam, choć to głosowanie jest wyjątkowo biedne. Liczę, że w następnym pojawią
się jacyś giganci typu Risen 2, Gra o Tron lub Walking Dead. :)

O tak, -50% na Walking Dead to byłoby TO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 13:57, Hartus napisał:

Też tak obstawiam, choć to głosowanie jest wyjątkowo biedne.

Bo Ameryka śpi. ;p

Dnia 14.07.2012 o 13:57, Hartus napisał:

Gra o Tron

O, to bym chętnie sprawdził. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2012 o 21:41, kaczek93 napisał:

...
Czyli wystarczy powiązać kartę z kontem PayPal?
Nie zedrze wtedy jako za przelew zagraniczny?


Na pewno nie. W takim wypadku (płacenie kartą podpiętą do PP) wygląda to tak, jak normalna płatność kartą przez Internet. Różnica jest taka, że za przewalutowanie odpowiada PP, a nie Twój bank, więc z góry wiesz dokładnie, ile Ci przyjdzie zapłacić. Bo np. w przypadku mBanku zwykle tzw. rzewne jaja są - zablokuje na karcie kwotę X, pokaże, że w złotówkach będzie to Y, a po paru dniach ściągnie z konta Z złotych xD. Do tego PP ma na bieżąco aktualizowany kalkulator walut, więc szybko można sobie bez płacenia sprawdzić, ile będzie dany zakup kosztował w złotówkach (Moje konto -> Opis -> Konwerter walut).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś chętny na kupienie dla biednej duszyczki 1-2 gier na wyprzedaży Steamowej? Z nieznanych przyczyn (zapewne dlatego, że przebywam obecnie zagranicą, a konto PP jest na Polskę) Steam uparcie odrzuca mi transakcje paypalowe i "karciane". Gdyby ktoś był chętny kupić All Zombies Must Die, kasę zwracam przelewem na konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się