Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Wymienię gry na płyty z hip hopem/rapem. Interesują mnie z polskich: WWO, Peja, Gural, Eldo, Płomień 81, Pezet, Decks, a amerykańskie: 2PAC, Xzibit,Eazy E, The Game, Bow Wow, DMX, Dr Dre, Eminem Ice Cube, NAS

Lista gier na wymianę: NFS 2 SE (BOX), NFS 4, NFS HOT PURSUIT 2, NFS:U, NFS:U2, MAFIA, MAX PAYNE ANTOLOGIA, JUST CAUSE, DRIV3R, GTA: VC, OBLIVION, SAGA GOTHIC I-II, TDU, GOTHIC 2, ENTER THE MATRIX, COLIN 2005, FLATOUT, FLATOUT 2, DEUS EX ANTOLOGIA, THAW, JUICED, HITMAN TRYLOGIA, DRIVER

Stan większości gier bardzo dobry/idealny, jak ktoś jest zainteresowany moją propozycją proszę pisać, to opiszę dokładniej stan, dam fotki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany procesorem na s. 478 3,2 Ghz p4 Extreme Edition.
Obojętnie gdzie, za ile i czy nowy czy używany, nawet niech będzie z płytą główną albo i bez wiatraka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam nowy we folii oraz na gwarancji (36 miesięcy) dysk twardy marki Seagate, model: ST3160815AS 160GB sATA II 8MB

Cena 115zł (przesyłka ubezpieczona, priorytetowa).

Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam gry:

- Devil May Cry 4 - Cena: 50 zł
- Space Siege - Cena: 35 zł
- Gothic 3: Zmierzch Bogów - Cena: 60 zł
- Heroes of Might & Magic V: Dzikie Hordy - Cena: 50 zł
- Mass Effect
- Cena: 60 zł

Wszystkie w folii, nowe. Wystawione na allegro, mogę dać tu nawet linka jakby ktoś o to prosił. Wymiana nie wchodzi w grę.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania grę Alone in the Dark . Gra jest nowa , nigdy nie instalowana , znajduje się w oryginalnej folii .
W zestawie instrukcja , poradnik opisujący przejście gry i art book . Gre wyceniam na 38 zł (30 zł gra i 8 zł przesyłka priorytetowa ).Nowa gra Alone in the Dark jest warta 100 zł , a w reedycjach 60 zł , wiec uważam ze moja oferta jest bardzo atrakcyjna.

Zainteresowanych proszę o pisanie na moje GG-6050564 (pisać nawet gdy jestem niedostępny , na wszystkie pytania odpowiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam konto do gry WarRock. Na koncie nigdy nie były używane żadne bugi, hacki czy cheaty, na koncie jest aktywowane retail na karabin snajperski AWM (wartość 300zł) oraz 1056 kredytów do wydania na G1 (50zł). Bardzo wysokie ratio - 2.82

Oraz koszulkę i pudełko z gry Age of Conan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam perełkę, a mowa o GameBoy Pocket. Stan idealny, jakby zszedł z taśmy produkcyjnej, prawdopodobnie jedyny taki egzemplarz jaki kiedykolwiek pojawił się na allegro.pl. Więcej informacji na moim Gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Nintend DS Lite z gadżetami (pokrowiec, ładowarka samochodowa, dodatkowe rysiki, itp.) oraz grą (Max Payne na GBA, oczywiście działa na DSie). Stan prawie idealny, ponieważ konsola była mało używana. Mam do niej pudełko i wszystkie papierki. Cena do uzgodnienia, fotki mogę przesłac na maila. Kontakt gg: 1184513

Jutro może na allegro wystawię (licytacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam konsolę PlayStation 2 wraz z dwoma padami (SONY) i dwoma kartami pamięci (również od SONY), dodaję do całego zestawu kierownicę z pedałami (:P) w oryginalnym pudełku. Cena do ustalenia. Jeśli ktoś chętny, pisać na e-mail: xbit71@wp.pl.
Sprzedam również gry na te konsolę. Cena do ustalenia. Zdjęcia tych tytułów znajdują się pod tymi linkami (brakuje Need for Speed Underground 2, Burnout Revenge, LEGO Star Wars, Medal of Honor Rising Sun oraz Władca Pierścieni Powrót Króla): http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_33/20080814233211.jpg, http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_42/20081014190636.jpg.
Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię Pure (X 360) max. do 70 - 75 zł.

---------------------------------------------------------------

Sprzedam: (X360)
Halo 3
Skate (classic)
Burnout Paradise


P.S. Możliwa także wymiana na inne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam do sprzedania dwie sztuki gry Postal 2 w Polskiej wersji językowej. Unikat prawdopodobnie w kartonowym Boxie z 2003 roku - więcej informacji o opakowaniu we środę. Gra oczywiście nowa we folii!! Jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem to proszę odpowiedzieć na ten post.

Cena 39,90zł 1 sztuka + koszty wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 13:16, Sido15 napisał:

Witam
Mam do sprzedania dwie sztuki gry Postal 2 w Polskiej wersji językowej. Unikat prawdopodobnie
w kartonowym Boxie z 2003 roku - więcej informacji o opakowaniu we środę. Gra oczywiście
nowa we folii!! Jeżeli jest ktoś zainteresowany kupnem to proszę odpowiedzieć na ten
post.

Cena 39,90zł 1 sztuka + koszty wysyłki.

Jak dasz fotki to pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

Nokia 5220 Xpress Music- całkowicie nowa, dopiero co przywieziona z salonu, komplet dokumentów, gwarancja, wszystkie akcesoria, bateria nie formatowana itp. Simlock Orange. Cena do uzgodnienia.
(dzis wieczór wystawię aukcję na allegro jakby co to podrzuce link)

Kupię:

Premierowe wydanie gry Mafia na 3CD+1CD z muzyka z gry+mapa miasta

GG: 8339104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem lepszego tematu...otóż szukam całkowicie nowe, zafoliowanej płyty zespołu Kaliber 44 - Księga Tajemnicza Prolog. Jakiś link czy coś.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum nie można umieszczać linków do aktywnych aukcji, ale zapewniam Cię, że wyszukiwarka Allegro nie gryzie. Znalezienie odpowiedniej pozycji zajęło mi mniej czasu niż napisanie tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:28, Lesz3yk napisał:

Na forum nie można umieszczać linków do aktywnych aukcji, ale zapewniam Cię, że wyszukiwarka
Allegro nie gryzie. Znalezienie odpowiedniej pozycji zajęło mi mniej czasu niż napisanie
tego posta...

Aj...wiem, ale aukcje kończą się za 30dni! A ja umieram bez K44 :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2009 o 20:32, Gothic 12 napisał:

> Na forum nie można umieszczać linków do aktywnych aukcji, ale zapewniam Cię, że
wyszukiwarka
> Allegro nie gryzie. Znalezienie odpowiedniej pozycji zajęło mi mniej czasu niż napisanie

> tego posta...
Aj...wiem, ale aukcje kończą się za 30dni! A ja umieram bez K44 :((

ale masz opcję kup teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się