Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firefox 3 już niebawem

78 postów w tym temacie

Pięknie się Polska wyróżnia na tej mapie :D. Oczywiście deklarację złożyłem, bo FF wymiata. Może wersja "czysta" cudem nie jest, ale tysiące addonów robią swoje. Dla każdego coś dobrego. Coś jak modding w grach i dlatego FF to moim zdaniem najlepsza przeglądarka ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:07, MichSur napisał:

A czy lisek ma stronę szybkiego uruchamiania?

Jako startową można ustawić dowolną stronę (strony), taką z dysku też
>A widżety(co prawda nie korzystam, ale

Dnia 09.06.2008 o 22:07, MichSur napisał:

są)?

jest coś dużo lepszego czyli rozszerzenia (wszystkie możliwości wigdżetów i dużo więcej)
Historię w pasku bocznym łatwo wyświetlić się da, kombinacja ctrl + h raczej do skomplikowanych nie należy. Dodatkowo w tej z menu górnego jest pozycja ostatnio zamknięte karty (dość przydatne jak się o jeden raz za dużo na zamknij kartę kliknie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:15, lordfett napisał:

> popieram
> opera jest szybsza od liska

A poczekaj waść na "trójeczkę", zmienisz zdanie ;>

Fett i Ty pulpecie przeciwko mnie?! :D
Oficjalnie zawieszam z Tobą wszelkie kontakty towarzyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:21, Zaitsev napisał:

Fett i Ty pulpecie przeciwko mnie?! :D
Oficjalnie zawieszam z Tobą wszelkie kontakty towarzyskie :)


A były jakieś? :P
Ja ogólnie rzecz biorąc mam i Firefoksa, i Operę, nie jestem za żadną, aczkolwiek trzecia wersja Liska zaczęła mi ostatnio imponować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:40, Paulie Nord napisał:

Ja jakimś dziwnym trafem mam już FF3 - nie w finalnej wersji, ale już też nie betę :D
Betę miałem wcześniej, ale zaktualizowała się do tego co mam :D
strange


Nie strange, nie strange ;) Zaktualizowało Ci się do wspomnianej w newsie Release Candidate 2 (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, już się nie mogę doczekać!
Zapisałem się na dzień pobierania i coś czuję, że będzie niezła zabawa. Tym bardziej, że FF jest najlepszą przeglądarką na świecie a jeszcze z poprawkami...Miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że FF ma to czego nie ma Opera otóż opera nie integruje się ze stylem gtk w systemie. Daje to między innymi to, że FF ma takie same ikonki jak te które załadowaliśmy do systemu ten sam styl graficzny kształt przycisków itd. Oczywiście to linuksie, bo na windowsie raczej będzie wyglądał jak zwykły lisek 2, chyba że w viscie jakoś się zintegruje też w sposób szczególny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 22:20, sig. napisał:

Jako startową można ustawić dowolną stronę (strony), taką z dysku też


Stronę startową to nawet IE ma :D
Na stronie szybkiego uruchamiania można sobie wybrać 9 stron, pod które automatycznie są podpisywane skróty ctrl+1do9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firefox 3 zapowiada sie smakowicie, sam posiadam jeszcze i Operę z której mało korzystam no chyba że dołączą w niej opcje otwierania zaznaczonych linków w nowym okienku (a nie jak obecnie w tym samym).
No i gdyby Opera nie kaprysiła na DeviantArcie to byłby ostateczny powód na migrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować