Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 05.10.2008 o 20:34, Ecko09 napisał:

Ten Crysis Wars za darmo do wypróbowania będzie w następny weekend czy będzie dopiero
w następny?


A no przypadkiem nie był do wypróbowania w ten weekend, który już praktycznie minął?
A Ty Ecko nie kupiłeś jeszcze Warheada? Trochę to dziwne w końcu Crysis to jeden z Twoich ulubionych FPS-ów, ale rozumiem, zapewne brak kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:36, Kraju92 napisał:

> Ten Crysis Wars za darmo do wypróbowania będzie w następny weekend czy będzie dopiero

> w następny?

A no przypadkiem nie był do wypróbowania w ten weekend, który już praktycznie minął?
A Ty Ecko nie kupiłeś jeszcze Warheada? Trochę to dziwne w końcu Crysis to jeden z Twoich
ulubionych FPS-ów, ale rozumiem, zapewne brak kasy.


Z tego co na stronie CDA napisali do wypróbowania dopiero będzie.
Nie kupiłem, odkładam teraz wszystkie kieszonkowe na GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:36, Kraju92 napisał:

A no przypadkiem nie był do wypróbowania w ten weekend, który już praktycznie minął?

A ty w czasie może podróżujesz? ; D
"Experience All of Crysis Wars Absolutely Free October 10th – 12th"
Ecko09
W multi oprócz naprawy dużej ilości bugów, stabilności, nowych map, broni, jako takiego balansu(nadal vtol jest troche imba, gauss tank dostał ładnego nerfa - używało się go na walkę z wehikułami latającymi a teraz musi oddać 2 strzały aby zniszczyć, C4 to próbować komuś na plecy przyczepić i gl). W 1v1 z pojazdem jest ciężko, jeśli nie jesteśmy przenośnym ładunkiem wybuchowym(sprzęt 2x miny, c4 i rakietnica = 1 zniszczony czołg), szybkość trochę zbuffowali, jednak nadal jest praktycznie bezużyteczna, ten nowy granatnik to jednym strzałem może ubić 6 ludzi - nic się nie zmieniło w stosunku do zwykłego Crysisa. ;) <ja tu wymieniłem rzeczy, których jeszcze się czepiam, lista była wcześniej o wiele dłuższa:P>
Prawdopodobnie naprawią to przy patchu, jednak zawsze można liczyć na balans, który tworzą niektóre serwery(jak ten co podałem wcześniej, na przykład). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 22:30, MLODY2K6 napisał:

Nie zaden Quad normalny E8400 i wogole nie podkrecony!!!

Masz takiego proca i go nie podkręciłeś?;)

btw. mam crysisa od piątku i przeszedłem go 2 razy... fajny ale krótki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byl podkrecony ale do inej karty. Crysis to moaj ulubiona gra i jezeli na standardowym taktowaniu czyli 3ghz dziala plynnie to poc o go krecic jesli w kazdej innej grze bedzie jeszcze lepiej i szybciej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, crysis jest dla mnie zajebisty, pomimio tego, że nie lubię strzelanek;) Teraz się zastanawiam czy podstawki nie kupić, ale nadal strasznie droga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 20:40, Ecko09 napisał:

Z tego co na stronie CDA napisali do wypróbowania dopiero będzie.


Ano jednak ja się pomyliłem, bo Crysis Wars jest do wypróbowania od dzisiaj do niedzieli. A więc życzę dobrej zabawy.

Dnia 05.10.2008 o 20:40, Ecko09 napisał:

Nie kupiłem, odkładam teraz wszystkie kieszonkowe na GTA IV.


Ano szkoda, bo gra jest dobra, ale niestety krótka. Ale nic jednak GTA IV jest również dla mnie grą ważniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 15:35, Ecko09 napisał:

Dostał już ktoś tego maila w sprawie darmowego Crysis Wars? bo do mnie nic nie doszło.


Eh, zrobiłem drugie konto, mam nadzieje, że dostane tego maila wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 18:56, Tokix napisał:

Wie ktoś może skąd można pobrać soundtrack z Warhead''a ? : )
Po przejściu gry dostrzegłem kilka klimatycznych kawałków ^^.


W folderze Game znajduje się plik Warhead_Music.pak. Rozpakuj go np. programem 7-zip (darmowy odpowiednik WinRara). Niespodzianka, muzyczne kawałki zapisane zostały w uwielbianym przez wszystkich formacie *.ogg. Świetny VLC media player, którego używam, otwiera je bez problemu.
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem zabrałem się w końcu za Warheada. W podstawkę nie grałem, bo tam rzekomo była dobra tyko grafa ;) Tak więc przeszedłem cztery albo pięć misji (w każdym razie skończyłem na tunelu) i widzę spory potencjał w tym tytule. Naprawdę mogliby wykorzystać sporo elementów po kilka razy - wszystko tu, tak jak w CoD4 - dzieje się tylko raz. W sumie to dobrze, ale czuć, że sporo jeszcze można z tymi pomysłami zrobić (wydać jeszcze jeden samodzielny dodatek przez Crysisem 2).
Podobało mi się to, że znacznie więcej się dzieje. Czasem aż za dużo. Pojedynki z obcymi też satysfakcjonujące. Fabuła dość ciekawa, sporo się dzieje w przerywnikach filmowych na silniku gry. Trudno zarzucić jakieś poważne minusy - największym będzie zapewne problem ze dropami framerate''u. W demie jedynki takich problemów nie miałem, a tu z 70 klatek potrafi spaść do... zera :P Na dodatek gdy sporo się dzieje, jest mała płynność, którą podkreśla dodatkowo wolny bieg gracza w normalnym trybie.
Owszem, prezentowana grafika robi spore wrażenie, ale po dłuższym graniu miałem dość. Grałem na detalach HIGH w 1280x1024, jak kupię procesor 3Ghz to ilość klatek wzrośnie o przynajmniej 30% a to da płynną rozgrywkę.
Aha, zaskoczył mnie fakt, że 2GB RAMu to o dużo za mało ;) Cóż, w pewnym momencie wywaliło mnie na pulpit (pagefile''a mam wyłączonego), tak komp nie mógł znaleźć miejsca na teksturki. Cóż - trzeba się zaopatrzyć w 4 GB w takim razie.
Dźwięk na głośnikach 5.1 rewelacyjny - tu mucha nie siada. Jest cholernie filmowo, głośno i przede wszystkim gwarno ;)
Problemy sprawiają jeszcze trzy techniczne rzeczy - obiekty, typu rośliny, wczytują się praktycznie przed samym nosem gracza; sporo jest bugów w fizyce (załączyłem trzy syte kwiatki z jednej planszy); i dziwnie wczytują się lepsze tekstury wtedy, gdy szybko odwrócimy się w stronę np. domu.
Ktoś wie, gdzie się włącza filtrowanie anizotropowe?
Tak ogólnie dla mnie 8/10. Jeszcze zobaczę, jaki będzie finał.

20081006224842

20081006224905

20081006224918

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wale, ale spieprzyli te doczytywanie sie tekstur czy czegoś tam. Ide i tuż przede mną pojawia sie trawka, kamień, jakaś skrzynka itd. beznadzieja. Wnerwiające to jest. Mam nadzieje, że szybko wydadzą patch, który to poprawi, bo jak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:16, Ecko09 napisał:

Ja wale, ale spieprzyli te doczytywanie sie tekstur czy czegoś tam. Ide i tuż przede
mną pojawia sie trawka, kamień, jakaś skrzynka itd. beznadzieja. Wnerwiające to jest.
Mam nadzieje, że szybko wydadzą patch, który to poprawi, bo jak nie...


Jak masz słaby sprzęt z taką szybkością to się nie dziw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2008 o 22:24, Pernia napisał:

> Ja wale, ale spieprzyli te doczytywanie sie tekstur czy czegoś tam. Ide i tuż przede

> mną pojawia sie trawka, kamień, jakaś skrzynka itd. beznadzieja. Wnerwiające to
jest.
> Mam nadzieje, że szybko wydadzą patch, który to poprawi, bo jak nie...

Jak masz słaby sprzęt z taką szybkością to się nie dziw...


Z tym, że w podstawce nie ma tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować