Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2009 o 00:23, Kraju napisał:

Promocja dosyć fajna, tym bardziej że już kiedyś takowa była.

To jest już trzecia taka akcja od EA. :)

Dnia 10.04.2009 o 00:23, Kraju napisał:

Jak widać EA zachęca do kupna swoich gier.

Gra się słabiutko sprzedała (w sumie nie ma co się dziwić, ta gra do dobrych nie należy), to i EA zachęca do kupowania jak tylko może. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem kiedy rozpoczynam nową grę przelatuje wstępny filmik a potem czarny ekran i nic się nie dzieje czekałem tak przez pół godz i nic!! Ktoś miał już taki problem?? Jak temu zaradzić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś mody do Crysis Wars? Dokładniej to chodzi mi o nowe mapy do multi, bo nawet na najnowszym pathu ich zasób jest raczej niewielki, a i tak jest tylko kilka map naprawdę ciekawych. Sam co prawda szukałem ale nigdzie nie znalazłm strony z modami. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TBKPredator świetna strona. :) A teraz mam inny problem. Ściągnąłem sobie patha, który niweluje limit instalacji, ale gdy na niego klikam to nic się nie dzieje. To jakiś błąd czy muszę zwyczaje zrobić coś jeszcze żeby mi poszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Odkopię trochę temat :)

W środę kupiłem Warhead w Empiku w ramach promocji 2 za 1. Grę ukończyłem dzisiaj (a raczej wczoraj, czyli w piątek). Dawno nie grałem w tak krótką grę. Xfire pokazał mi 4h z hakiem. I nie grałem na szybko, często nawet bawiłem się w Predatora ;] Zmian w stosunku do pierwowzoru jest niewiele, ale to co zmieniono, zmieniono na lepsze. Już nie trzeba ładować w zwykłych żołnierzy pół magazynka, można się położyć (w podstawce chyba tego nie było) i masa innych pomniejszych rzeczy. Ze strony technicznej także jest wszystko lepsze, grafika ładniejsza, a i tak lepiej mi chodził Warhead niż podstawka. Niestety strasznie mnie wkurzyła krótka kampania, choć z drugiej strony to tylko dodatek. I mamy praktycznie osobną grę w postaci multi (o którym się nie wypowiem, bo jeszcze nie grałem). Tak więc ogólne wrażenia pozytywne, nie żałuję tych 25 zł, bo pewnie nie raz do tej gry wrócę, aby je ukończyć na wyższych poziomach trudności. Jak dla mnie 8/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2009 o 00:18, MaccCry napisał:

nie grałem). Tak więc ogólne wrażenia pozytywne, nie żałuję tych 25 zł, bo pewnie nie

Ja też nie żałuje, lecz gra nie jest warta ani złotówki więcej. Crysis może i ma najładniejszą grafikę, ale animację w przerywnikach pomiędzy misjami są żałosne.
W porównaniu do podstawki, gra ma moim zdaniem znacznie, znacznie więcej błędów. Wyłączała mi się z niewiadomych powodów osiem razy, czasami musiałem robić reset komputera. Ginęł mi kilka razy save, a dwa razy po śmierci ekran "za 10 sekund ble ble" odnawiał się co 10 sekund bądź po kliknięciu:P Sztuczna inteligencja też mnie powaliła. W jednej lokacji prawie wszyscy przeciwnicy "utknęli" za zasłonami...
Ostatnia walka bardzo mnie zawiodła. Spodziewałem się czegoś porównywalnego z podstawki a tu taki psikus. Odniosłem też wrażenie, że przeciwnicy są strasznie przewidywalni. Zawsze zachowują się tak samo przez co "ciche i powolne" eliminowanie staje się koszmarnie nudne:/ Jedynie szybkie wejście i natychmiastowa eksterminacje daje frajdę, ale te żnie zawsze.
Ehh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dziwne, ja takich błędów nie miałem. Ale masz rację, ostatnia misja trochę słaba była, spodziewałem się czegoś bardziej "wielkiego". Przerywniki filmowe też były lepsze w podstawce. A co do eliminowania po cichu, ogólnie ten dodatek jest nastawiony na rozpierduchę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaa, to może ktoś mnie oświeci jakie ustawienie graficzne odpowiada za znikające obiekty 4 metry przed postacią? To jest strasznie denerwujące. Gram na ustawieniach zmixowanych gracz/standard i nie wiem co mam przestawić, żeby mi się nagle beczki, deski, badyle nie pojawiały przed nosem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą. Gram sobie i nagle bez żadnych ostrzeżeń pojawia się windowsowski błąd. Myślałem ze to kwestia grafiki więc wyłączyłem wszystkie wodostryski ale i to nic nie dało. następnie ściągnąłem najnowsze sterowniki do mojej karty (Nvidia GeForce 9800 GT) ale i to nie poskutkowało. Macie może jakieś pomysły co może powodować wywalanie gry do systemu i jak temu zapobiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobny problem był w tej grze ale wtedy gdy zainstalowałem starowniki NVIDIA beta, po usunięciu ich i zainstalowaniu WHQL było już wszystko w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować