Zaloguj się, aby obserwować  
GeoT

Crysis Warhead (temat ogólny)

605 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2008 o 17:22, MLODY2K6 napisał:

Czesc.
Konfiguracja jest taka jak w podpisie, plyta GIGABYTE P965-DQ6 jest naprawde super. Oosbiscie
nie widze potrzeby jej zmieniac gdyz P965 nadal jest najszybszym chipsetem na rynku.


Ja z nią miałem sporo problemów. Nawet już w serwisie wylądowała i wróciła. Nawet nie wiem czy nowa, czy ta sama tylko naprawiona. Poza tym jakoś nie bardzo podkręcanie procka mi na niej wychodzi, a ponoć jest idealna do tuningu. Ale poza tymi "drobnymi" szczegółami też jestem z niej zadowolony :)

W kwestii wydajności w grze Warhead: moim zdaniem Crytek postarał się by gra poszła na większej liczbie słabszych kompów, ale tylko na najniższych ustawieniach grafiki. Enthusiast został chyba jednak trochę podciągnięty w górę w kwestii jakości grafiki i dlatego na tym samym kompie gra będzie działać wolniej. Ale to tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
W tym momencie nie moge Ci udzielić rzeczowej informacji która z gier działa szybciej. Czy jest to CRYSIS czy WARHEAD. Podstawki nie zainstalowalem bo nie mialem czasu. napewno jak dostane swoja karte to podstawka bedzie na dysku i CI powiem jak jest naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 09:35, MLODY2K6 napisał:

Czesc.
W tym momencie nie moge Ci udzielić rzeczowej informacji która z gier działa szybciej.
Czy jest to CRYSIS czy WARHEAD. Podstawki nie zainstalowalem bo nie mialem czasu. napewno
jak dostane swoja karte to podstawka bedzie na dysku i CI powiem jak jest naprawde.


O to będzie ciekawe. Napisz też o swoich subiektywnych odczuciach na temat różnic w jakości grafiki w najwyższych ustawieniach dla Crysisa i Warheada. Bo ciekaw jestem czy moja teoria się sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Jesli mam byc obiektywny to Warhead jest naprawde spoko ale mi sie CRYSIS podstawa bardziej podoba. Wiem ze nie musze sie spieszyc ze mam na wszystko czas. tutaj jest inaczej, oczywiscie to nie ejst nic zlego. Najgorsze w Warhedzie jest to ze jest krótki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis: Warhead jest krótki... :(
Przynajmniej postarali się panowie z CryTeka o optymalizację, bo Crysis w samych przerywnikach łaził mi czasem na... 0 fps! xD
More action, more fun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się dowiedzieć coś niecoś na temat tej gry. Oglądałem wczoraj na Hyperze reckę i gra mi się bardzo spodobała. Mam kilka pytań:
- przede wszystkim to czy polecacie kupić najpierw dodatek (tańszy) czy też może "zwykłego" Crysisa?
- jak się ma rozgrywka - warto, czy może jednak odpuścić? (jest do nabycia coś lepszego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli grałeś w demo pierwszego Crysisa i było trochę za spokojnie - kupuj Warheada. Tu co chwilę coś wybucha, a całość wygląda (albo wyglądałaby, gdyby nie FPSy) jak trochę umyślnie "przebajerowany" film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 19:19, DJ Danielus napisał:

Chciałem się dowiedzieć coś niecoś na temat tej gry. Oglądałem wczoraj na Hyperze reckę
i gra mi się bardzo spodobała. Mam kilka pytań:
- przede wszystkim to czy polecacie kupić najpierw dodatek (tańszy) czy też może "zwykłego"
Crysisa?

Podstawke jak to ma być w jakiejś kolejności, według mnie. Przynajmniej zrozumiesz fabułę Warheada wtedy... ^^

Dnia 13.10.2008 o 19:19, DJ Danielus napisał:

- jak się ma rozgrywka - warto, czy może jednak odpuścić? (jest do nabycia coś lepszego)

Warto. Crysis to jeden z tych niewielu FPSow, w których można pobawić się w Predatora(dosłownie:d), jest ogromna swoboda w działaniach jakie możemy dokonać(przed zlodowaceniem). Rozgrywka jest naprawdę świetna, jeszcze lepsza w Warhead(lepiej jest zacząć od podstawki). Multi wyszło porządne i jest w stylu Battlefielda, z tą różnicą, że wszyscy mają kombinezony, które są najlepszym elementem Crysisa. : d
Jak lubisz bardziej FPS''y nastawione na mocniejszą akcję, to polecam tobie CoD4.

>OK, a porównując do FarCry 2 to co byś radził? Zastanawiam się w co zainwestować ;0
Warheada. Jak lubisz akcję. W FarCry2 jest realistyczny survival w Afryce.
FC2 będę sam kupował, wtedy to bym lepiej porównał te tytuły... xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pożyczyłem Warheada od kumpla ale nie miałem dużej nadzieji że sobie w ogule pogram na moim sprzęcie
( Celeron 2,2Ghz; 2 GB ram; Radeon 9550 ) uruchamiam gre ( szybko sie ładuje ) a tu ku mojemu zdziwieniu gra chodzi płynnie ( co prawda na minimalnych detalach ) ale chodzi i da się w nią grać bez żadnych przycięć i mimo mojego słabego sprzętu to kolejny dowód na to że minimalne wymagania podane przez producentów gier są często zawyżone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc.
Czyzbys zaczal inwestowac w gry??? Crysisa trzeba przejsc od poczatku wiec musisz zaczać od podstawy, zeby wiedziec o co chodzi dokładnie. Potem Warhead. Co do Far Cry 2 to gra zapowiada sie wyśmienicie w NEO dostała 9/10 wiec jest to bardzo dobra ocena, z kompami pewnie tez tak bedzie. Ja juz tylko czekam na Far Cry2 bo Crysisy mam za soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inwestować, nie inwestować - kumpel chce przez grama zamówić kilka gier i pomyślałem, że też z tego skorzystam - jedna przesyłka i można wydać jeszcze WPLN, jednak Crysis (podstawowy) nadal kosztuje ponad 100 zł. Dlatego albo dodatek, albo FarCry 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspólnego z AI?
Raczej przykład jak granie na EASY może popsuć rozgrywkę bo ja gram na delta i jestem całkiem zadowolony z AI przeciwników jak i poziomu trudności chociaż, Crysis zdawał mi się trudniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 14:03, Selv napisał:

A co to ma wspólnego z AI?
Raczej przykład jak granie na EASY może popsuć rozgrywkę bo ja gram na delta i jestem
całkiem zadowolony z AI przeciwników jak i poziomu trudności chociaż, Crysis zdawał mi
się trudniejszy.


Ja grałem na średnim w Warhead i musze przyznać, że AI jest zdecydowanie gorsze niż na łatwym w Crysisie, a to już coś znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować