Zaloguj się, aby obserwować  
flegma

Czy wy lubicie dyskoteki?

139 postów w tym temacie

Nie lubie od ładnych paru lat na dyskoteki przychodza dzieci :/ ehh a pozatym to taki sped bydła. A jak juz widze bande dresow na sali w pieknych bieknych bialych nowiutkich dresikach to sie zanosze ze smiechu a jeszcze jak do tego dojda dziewczynki w wieku 13 lat to bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już zaczynają dochodzić :) Tak przynajmniej słyszałem. Ale jak szukać pożądnej dziewczyny, to na pewno nie na dyskotekach. Tam zazwyczaj są takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:26, Mr.Sexy napisał:

Jesli kogos urazilem to przepraszam to jest moje zdanie


Niestety muszę się z Tobą zgodzić. Co więcej, nawet w ostoi normalności - pubie - zaczynają pojawiać się dzieci. A kiedyś trzeba było mieć 21 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2006 o 18:32, JayC napisał:

Ja nie lubię dyskotek głównie dlatego, że nie umiem tańczyć :/. A jak już zaczynam coś próbować,
to mam wrażenie, że wszyscy się na mnie patrzą i musi to strasznie głupio wyglądać. Dlatego
staram się omijać dyskoteki łukiem jak najszerszym :).

Coz, cierpie na ta sama ''dolegliwość'' co ty ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
No jak są przystępne ceny to można iść. Niestety jak mi śpiewają 20zł za wejście i potem od 7zł w górę za piwo, to ja dziękuję za takie coś.
Druga sprawa, że w trójmieście coraz częściej do klubu jest wejście od 21 lat. Dla mnie jest to ciut denerwujące, że za każdym razem muszę udawadniać, że mam ponad wymagany wiek, a zwłaszcza jak się ogolę:/
Co dziwniejsze kobiety raczej tego problemu nie mają, 18stki i młodsze bez problemu wejdą, wystarczy, że się odpowiednio ubiorą :P
Został ktoś z was zatrzymany przy wejściu, za buty? tzw. adidasy? To chyba jakaś fobia:) jak ma takie buty to pewnie dres:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2006 o 23:48, tread71 napisał:

Założymy jakieś kółko samopomocy ? ;] Ja mam dokładnie to samo ( może to jakaś choroba jest
? ;] )

Przyjmiecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 15:15, des1og napisał:

Nigdy na nie chodziłem, nie chodzę i chodzić (raczej) nie
będę.


Sorry za drugiego posta ale powinno być "Nigdy na nie nie chodziłem" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyskotek po prostu nienawidzę. Nie dość że puszczają tylko jakieś techno, to jeszcze te wszystkie lalunie i dresy. A jak usłyszę od jakiejś koleżanki że jestem sztywniak i się nie umiem bawić to mam ją ochotę zabić po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jeszcze dzieckiem ale czuje ze niebede lubil dyskotek i wiem co czujecie jak jakies 13 latki ida na dyskoteke albo cos w tym stylu to jest poprostu przesrane i dziwne ale jak ktos che chodzic na dyskoteki bo mysle ze wtedy beda go bardziej lubic to proszebardzo droga wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2006 o 14:32, maniekk napisał:

Został ktoś z was zatrzymany przy wejściu, za buty? tzw. adidasy? To chyba jakaś fobia:) jak
ma takie buty to pewnie dres:P

w angli w adidasach do night clubow ciebie nie wpuszcza wiec to chyba nie tylko u nas ;] moze boja sie ze parkiet sie pobrudzi lub cos w tym stylu;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 15:22, kuba121 napisał:

Dyskotek po prostu nienawidzę. Nie dość że puszczają tylko jakieś techno, to jeszcze te wszystkie
lalunie i dresy. A jak usłyszę od jakiejś koleżanki że jestem sztywniak i się nie umiem bawić
to mam ją ochotę zabić po prostu.


Dokładnie, na temat dyskotek mam takie same zdanie jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:36, Mr.Sexy napisał:

No wiesz z jednej strony to dobrze ze sprawdzaja wiek i patrza na wyglad przynajmniej nie ma
wiochy. Wlasnie tylko szkoda ze małolaty wpuszczaja :/

No to albo się sprawdza wiek albo nie sprawdza. Nie może być tak, że ja nie wejdę, a babeczka która wywali cycki pod oczy ochroniarzowi wchodzi bez problemu. Chociaż hehe to może taki system, odwrócenie uwagi - coś jak pisemka w metal gear solid:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 15:32, Shin napisał:


> Został ktoś z was zatrzymany przy wejściu, za buty? tzw. adidasy? To chyba jakaś fobia:)
jak
> ma takie buty to pewnie dres:P
w angli w adidasach do night clubow ciebie nie wpuszcza wiec to chyba nie tylko u nas ;] moze
boja sie ze parkiet sie pobrudzi lub cos w tym stylu;]

No ale w anglii to inna sprawa:)w stanach też chodziło się inaczej:) chociaż klimat hawajów nie pozwoliłby na inne buty niż jakieś lekkie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 14:52, Marcin-91 napisał:


> Założymy jakieś kółko samopomocy ? ;] Ja mam dokładnie to samo ( może to jakaś choroba
jest
> ? ;] )
Przyjmiecie mnie?

Jasne ! Klub nieśmiłych forumowiczów jest otwarty dla wszystkich;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2006 o 19:55, tread71 napisał:

Jasne ! Klub nieśmiłych forumowiczów jest otwarty dla wszystkich;]


Więc ja też się zapisuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować