Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kalambur Marka Lenca, czyli rozgryź hasło i zgarnij nagrodę!

42 postów w tym temacie

Dnia 21.06.2008 o 14:59, Spector 109948 napisał:

Nie no wszystko fajnie tylko po co ludzie walą odpowiedziami jak z karabinu bezmyślnie?
I tak nie trafią a tylko utrudniają przeglądanie.
A podobno to aktywność na forum a nie na GSach ma wpływ na status...


Ale to co robi EmoDarius to przechodzi wszelkie pojęcie , widać że kategoria to stan (sytuacja) a co on tam wypisuje to głowa mała. Ludzie powinni się zastanowić co piszą . Wiadomo że Maska Zorro to nie jest stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKBY ktoś napisał że jest to powiedzmy gra SŁÓW (nie to złe określenie ale co tam) to bym od razu udzielił odpowiedzi że chodzi tu o "zbłądzenie" !! ehh ; ( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka z pozoru prosta odpowiedź, a potrzeba było prawie półtora godziny, aby padła. Ja przez pierwsze 10 minut myślałem, że to "Z" w kalamburze to "2", ale nawet jak już się zorientowałem to szukałem odpowiedzi głębiej... Gratulacje zwycięzcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@MisioKGB: ale tak to działa od początku kalamburów, czyżbym był w błędzie?

No i nie wiem czy każdy rozpoznał od razu że to 2. Jato zauważyłem dopiero jak zauważyłem ją obok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:19, gothicsheep napisał:

Spayki, moge wiedziec, na ktorej stronie padla odpowiedz? Bo tez taka dalem i byc moze
cos przeoczyles. ;-)


Na 72, sprawdziliśmy wszystkie wcześniejsze strony, nic w oczy się nie rzuciło, aczkolwiek niewykluczone, że coś przeoczyliśmy :)

Co do gry słów - cóż, kalambury z reguły opierają się na luźnych skojarzeniach albo właśnie grze słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:23, Spaykus napisał:

> Spayki, moge wiedziec, na ktorej stronie padla odpowiedz? Bo tez taka dalem i byc
moze
> cos przeoczyles. ;-)

Na 72, sprawdziliśmy wszystkie wcześniejsze strony, nic w oczy się nie rzuciło, aczkolwiek
niewykluczone, że coś przeoczyliśmy :)

Co do gry słów - cóż, kalambury z reguły opierają się na luźnych skojarzeniach albo właśnie
grze słów :)

Chociaz nie, czekaj! http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=514405&n=94&page=70 - strona 70 i moja prawidlowa odpowiedz. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:31, xbit71 napisał:

Ale musicie przyznać, że odpowiedź "nieliczenie się" idealnie mogłaby posłużyć jako rozwiązanie
tego kalambura. :D


Ano masz rację. W sumie nawet bardziej by pasowało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 16:16, hellguardian napisał:

Czy za to są nagrody ,a jak tak to jakie ?


Tak, są nagrody. Są nimi gry-niespodzianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 15:25, gothicsheep napisał:

Chociaz nie, czekaj! http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=514405&n=94&page=70 - strona
70 i moja prawidlowa odpowiedz. :D


olki 77 ma rację, na 68 stronie padła po raz pierwszy właściwa odpowiedź. Przy sprawdzaniu leciałem od tyłu, stąd pomyłka o kilka stron ;)

EmoDarius > nie, hasło nie padło wcześniej. Chociaż część osób była blisko.

xbit71 > Pewnie pięć innych również. Ale cóż, na tym kalambury polegają :)

hellguardian > tak, nagrodami są gry. Jakie? Różne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować