Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa grafika na stronie Blizzarda w przeddzień BWI

462 postów w tym temacie

Nie naciągane , idealnie pasuje :) Co do ogłoszenia Diablo 3 jestem już pewien .Ciekaw jestem tylko jakie runy pokaża jeszcze ? :D I co one będą oznaczać , chciałbym żeby zrobili W 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam szczerą nadzieję że to Diablo3 a nie Warcraft znowu... Uniwersum Warcrafta zostało wyeksploatowane do cna niemalże przez WoWa... :/

Natomiast Starcraft i Diablo mają jeszcze trochę pola do popisu i co ważniejsze NALEŻY im się uwaga z racji zaniedbania przez ostatnie lata.
Ponadto szlag mnie trafia przy oglądaniu artworków z Warcrafta, wielcy faceci w cukierkowych zbrojach. Pfe. Oczywiście arty przepiękne ale koncept zbyt cukierkowy... Pod względem graficznego projektu dużo dojrzalej i ciekawiej wypadają Diablo i SC.

SC2 wiemy że będzie CUDEM. Diablo należy się następna część, fabularnie średnie uniwersum ma w sobie tyle atmosfery, by obdzielić jeszcze ze dwie kontynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:33, Filip41 napisał:

Mam szczerą nadzieję że to Diablo3 a nie Warcraft znowu... Uniwersum Warcrafta zostało
wyeksploatowane do cna niemalże przez WoWa... :/

Natomiast Starcraft i Diablo mają jeszcze trochę pola do popisu i co ważniejsze NALEŻY
im się uwaga z racji zaniedbania przez ostatnie lata.
Ponadto szlag mnie trafia przy oglądaniu artworków z Warcrafta, wielcy faceci w cukierkowych
zbrojach. Pfe. Oczywiście arty przepiękne ale koncept zbyt cukierkowy... Pod względem
graficznego projektu dużo dojrzalej i ciekawiej wypadają Diablo i SC.

SC2 wiemy że będzie CUDEM. Diablo należy się następna część, fabularnie średnie uniwersum
ma w sobie tyle atmosfery, by obdzielić jeszcze ze dwie kontynuacje.


Zgadzam się z kolegą w 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się niemylę Diablo II powstał w 2000. "Christmasowa" piosenka powstała ok. 2003, w każdym razie póżniej niż Diablo II (chyba:)
http://www.blizzard.com/us/misc/xmas/
Posłuchajmy ostatniej zwrotki piosenki Nasty Diablo:
http://ftp.blizzard.com/pub/misc/xmas/Nasty_Diablo.zip

Nasty Diablo
Made a final stand that day,
But I waved good-bye
Saying don’t you cry
I’ll be back again some day. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie z czym mi się czwarty symbol kojarzy? A z tym:

http://www.starcraft2.com/art.xml?s=78

To niby ze Starcrafta, ale jest tam Azeroth. Choć brakuje świata na którym rogrywa się akcja Diablo (on ma w ogóle jakąś nazwę?). Hm, może to "galaktyka" Blizzarda, światy SC, WC, oraz Diablo (a pośrodku słońce :P) ? Choć przyznam, to tylko takie skojarzenie, a nie coś tak bezpośrednio nawiązującego do poszczególnych gier jak poprzednie symbole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że akurat w wypadku tego:

http://www.starcraft2.com/art.xml?s=78

To Azeroth tam się pojawił jako easter egg. Tak jak w Warcraft3 można się było dokopać do modelu zerga na silniku w3. Można go było nawet wykorzystać w walce... :D

taka drobnostka, jak konkurs szukania Jima Raynora na screenach z SC2 jakiś czas temu na oficjalnym forum SC2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 15:14, Phelela napisał:

Nie naciągane , idealnie pasuje :) Co do ogłoszenia Diablo 3 jestem już pewien .Ciekaw
jestem tylko jakie runy pokaża jeszcze ? :D I co one będą oznaczać , chciałbym żeby zrobili
W 4 :D


Nie nie pasuje idealnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 16:47, Reverter napisał:

(on ma w ogóle jakąś nazwę?).

Tak, nazywa się Sanktuarium.

Lore Diablo jest naprawdę wspaniałe, szkoda że przyćmił je taki "dziecinny" Warcraft :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 18:24, prabab napisał:

> (on ma w ogóle jakąś nazwę?).
Tak, nazywa się Sanktuarium.

Lore Diablo jest naprawdę wspaniałe, szkoda że przyćmił je taki "dziecinny" Warcraft
:/.

Aha Warcraft to dziecinna gra , no niestety nie zgadzam sie z toba ;) Dla mnie Warcraft to klasyka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy przyjrzeć się dokładnie obrazkowi, to u góry trochę z lewej jakby wyłaniała się runa.
Jak już ktoś zauważył wcześniej, te runy tworzą coś w stylu pentagramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 19:57, Phelela napisał:

> > (on ma w ogóle jakąś nazwę?).
> Tak, nazywa się Sanktuarium.
>
> Lore Diablo jest naprawdę wspaniałe, szkoda że przyćmił je taki "dziecinny" Warcraft

> :/.
Aha Warcraft to dziecinna gra , no niestety nie zgadzam sie z toba ;) Dla mnie Warcraft
to klasyka ;)


Zgadza się. Ale Diablo to także klasyka :) (Najlepsza w swoim gatunku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 20:05, Pershing92 napisał:

Gdy przyjrzeć się dokładnie obrazkowi, to u góry trochę z lewej jakby wyłaniała się runa.
Jak już ktoś zauważył wcześniej, te runy tworzą coś w stylu pentagramu.


Ja nic nie widzę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:48, Pershing92 napisał:

Oto wspomniana "runa" + coś co zauważyłem przed chwilą.


Ok. Runa niby jest. A z światełkiem o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:48, Pershing92 napisał:

Oto wspomniana "runa" + coś co zauważyłem przed chwilą.


To nic, takich rzeczy mozna sie wszedzie dopatrzec ;)...abyhc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 21:48, Pershing92 napisał:

Oto wspomniana "runa" + coś co zauważyłem przed chwilą.

To już drobna przesada ;). Co niby miałoby symbolizować takie światełko? Ta runa to po prostu wytwór wyobraźni - czytając forum dziwie się co niektórym... Czy wy siedzicie przez 12 godzin przy komputerze nie robiąc nic, oprócz gapienia się w obrazek i doszukiwania się poszlak? ;P Jutro lód z obrazka powinien zniknąć jeszcze bardziej - wtedy będziemy się mogli głębiej zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować