Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymyśl nazwę dla nowego sklepu i wygraj Xboksa 360!

337 postów w tym temacie

Ja dałem podobną nazwę do moonmana, ale z ciut inną pisownią - shop gracz. Druga to gry(dla)mas. A trzecia - niestety - niewysłana to Tu Zostaw Swoje Pieniążki.

A co do nazw:
andromeda - brak związku z grami
area 51 - kojarzy się z przeciętną grą
dominator - a to z Pudzianowskim
GRAMazon - zrzynka z popularnego sklepu (gramflaund ;)
uno - a czemu nie odin albo eins
Binarna Maskotka - bez komentarza (jak i bez sensu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:09, Lamb3rt napisał:

Co prawda nie używam takich słów, ale tutaj to się samo ciśnie na usta. ŻAL.PL
panowie z komisji! No chyba, że podacie rozsądne uzasadnienia swoich "trafnych" wyborów...
Ale to nierealne o_O

Nic innego tylko się zgodzić...
Binarna maskotka? Aaa... no tak... system binarny kojarzy się z jednocześnie ze sklepem i komputerem, pewka... :o
Uno? Od czego to ma być nicy skrót :/ Mogłem wysłać "Seicento" i pewnie też bym wygrał o.O
dominator, andromeda i area51 (:{) to w ogóle są jakieś pomyłki...

Mogliście napisać, że tutaj chodzi o jak najgłupszą nazwę, którą i tak nie nazwiecie sklepu... Wtedy bym zupełnie inaczej kombinował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że spodziewałem się, że nazwa sklepu będzie jakoś bliżej związana z nazwą całego portalu, czyli Gram.pl. Najbardziej mnie zastanawia jedna nazwa... dominator?! czytając ją, nasuwa mi się takie drobne pytanko, czy wraz ze zmianami w serwisie i samym sklepie planujecie wprowadzić do swojej bogatej oferty akcesoria sado-maso ? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UNO? DOMINATOR? BINARNA MASKOTKA? może jeszcze ZOMGSTFUROTFLMAO................

Komisja - przyznać się - nie przejrzeliście wszystkich nazw :P na PEWNO były lepsze.


//w tym moja, he he he....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:25, kordzio1 napisał:

czytając ją, nasuwa mi się takie drobne pytanko, czy wraz ze zmianami w serwisie i samym
sklepie planujecie wprowadzić do swojej bogatej oferty akcesoria sado-maso ? :D :D :D


teraz w sexshopach króluje cyberskóra :)

binarna maskotka na pewno jest z cyberskóry :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez nerwów, zaparzcie sobie melisy na uspokojenie. Typowo polskie podejście do sprawy. Fakt faktem wybrane nazwy wybitne nie są, ale po co się od razu unosić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O...M...G...! I na takie coś czekaliśmy tyle czasu?! Binarna Maskotka, no chyba Was za przeproszeniem coś boli! Uno, dominator?! OMG! (znowu) Nie no, totalna porażka. Nie będe pisał więcej, SZKODA SŁÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:31, Euchenio napisał:

Fakt faktem wybrane nazwy wybitne nie są, ale po co się od razu unosić?

A dlatego, że mógł wygrać ktoś normalny, a wygrali ludzie którzy wysyłali swoje propozycje po pijaku, albo z psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie tytuły są po prostu żałosne.
I chcecie którąś z tych nazw nazwać wasz sklep?

No to życzę powodzenia w prowadzeniu interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwy ja nazwy nie będę komentował, taki raban narobiliście ze rzucili jakimiś nazwami i maja spokój. Pytanie do któregoś z konsuli to jest lista ostateczna czy tylko tych których wyróżniliście a główny bohater(zwycięzca) będzie później ogłoszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynie Gramazon jest najciekawszą propozycją, chociaż i tak czerpie z bardzo popularnej nazwy.

Ja zaproponowałem:

StraGRAM Gier
StraGRAM Gracza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm
Na zasadzie podobnej do ''GRAMazon'' można wymyślić tysiące nazw: ''GRAM Markt'', ''GRAMpik'', ''GRAMtronik'' itp. Tylko to mi trochę plagiatem podjeżdża, ale to już tylko MOJA opinia.

A co do reszty nazw: BUAHAHA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 18:18, xbit71 napisał:

Ja wysłałem propozycję SHOP-gracz i ta nazwa bardzo mi się podobała... Widocznie
jury nie podpasowała. -.-''


Haha, ja dla odmiany wysłałem Shop Gracz. :D
Miło byłoby się dowiedzieć, czy nikt X-pudła nie wygrał, czy jeszcze nie wybrano najlepszej nazwy, ew. jeszcze takowej nie wybrali (i jeśli tak, to czy jest ona wśród tej szóstki). Tak ogólnie to patrząc na nazwy, które się pojawiły w tym wątku, to wszystkie są wiele lepsze.

PS. Zastanawiałem się jeszcze nad wysłaniem "Sklep z grami komputerowymi", ale wydaje mi się, że raczej by nie przeszło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałem tylko jedną,
rozGRYwka... :P

ale naprawdę, nazwy moich poprzedników (o sobie ze skromności nie wspomnę) są o wiele lepsze niż dominator i binarna maskotka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał, że X-boxa nikt nie dostanie. Oficjalnego newsa z wynikami w sumie nie było, więc może się okaże, że ekipa znalazła jeszcze jakąś durniejszą nazwę niż Dominator i ogłosi to później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować